X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziekuje, na razie nie mam ani wyniku bety ani progesteronu :( Robilam w Synlab pierwszy raz, nie wiem, czy wyniki moga przesylac do poznych godzin. Poki co mam mega biegunke, a test z 17:00 nie pozostawia zludzen- kreska duzo slabsza niz wczoraj

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Przedszkolanko - pokaze Ci w wersji graficznej. To moje amulety :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/45387d103ec7.jpg

    Ale podoba nam się też Julia i Pola jak u Ciebie :) Ja chciałaym też Helenkę po prababci, ale mężowi kojarzy się z jakąś starą wredną ciotką haha :D
    Ja mam koleżankę Helena i jest bardzo fajną i dobrą osobą, imię mi osobiście bardzo się podoba

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka ja tam mocno trzymam kciuki ❤️

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko to samo postanowienie mam od dzisiaj! Moja szyjka jest ciągle otwarta mimo że opadła!
    Sasanko czekamy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 18:46

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Sasanka ja tam mocno trzymam kciuki ❤️

    Dziekuje :* Kochana jestes, ale niestety jest jak jest :( wszystko nie tak.

    Ach, marzy mi sie Zuzia i Stas

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Sorki chciałam zacytować. Wydaje mi się że nie ma co popatrzeć na wiek. Czasami kobiety zachodzą po 40 i szczęśliwie rodzą. Także nie ma co się spinać.
    Szczesciara ja wiem, moja jedna ciocia urodzila w wieku 43lata druga 47i nie wiedziała nic do 7mego miesiąca bo myślała że menopauza, wszystkie dzieci donoszone i zdrowe

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia się spełniają i trzeba być dobrej myśli! Czekamy na wyniki bety :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 18:51

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chciala bym zanknac moj krong na corce bo mam 4 synalkow. No ale w obecnej sytuacji bede szczesliwa jesli zajde wpierw :)

    kark lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Gratulacje kochana.Musisz jeszcze lezec?

    Teoretycznie krwiak nie występuje w miejscu tworzenia łożyska tylko przy dolnym biegunie kosmowki...czyli nie jest szczególnie groźny dla Bobo....no ale dzisiaj jak troche wiecej połazilam a potem poszlam siku i zobaczyłam czerwień w odplywie to wpadłam w schizę i popłoch. ..dopiero potem sobie przypomniałam, że to czerwony mocz od picia soku z buraków, którym dzisiaj się delektowalam...tak więc mózg ciążowo- kalafiorowy ;)
    Tak więc nie wiem ile w tym zaleceniu reżimu łożkowego jest faktycznie względów medycznych a ile spokoju psychicznego. Póki co na pewno musze się oszczędzać w sensie nie dźwigać itp.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Julki tez sa niezle. Czasem wymiekam z jej charakterkiem.

    Czy dzis staranka.. Hmm nie wiem . narazie mysle o wszystkim, o staraniach, o babci i tak mysle i mysle ze juz wypilam pol butelki wina..
    Dzwonilam do babci i nawet jakos niezbyt chciala rozmawiac , glos taki całkiem inny, widac ze wszystko ja meczy. Szczerze.. Ona jutro nue przezyje tej operacji.
    Nawet mamie dzis mowila w co ja ubrac.. :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - proszę Cię, nie mów tak! Bądźcie gotowi na najgorsze, ale też miejcie nadzieję. Wierzę, że jednak będzie dobrze i jeszcze trochę z Wami pożyje. Ja też naleję sobie wina i jestem z Tobą sercem!
    Wiesz, że Twoja historia dała mi dużo do myślenia? Zaplanowaliśmy sobie z mężem weekend z dziadkami. W sobotę jedziemy do jednych na Mazury, wracamy w niedzielę i jedziemy do drugich, a potem do babci męża. Też chorują, chce doceniać chwile, kiedy jeszcze mamy ich przy sobie.

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było. Leżę i nadrabiam :)

    Ja oczywiście marzę o córci, ale we wszystkich wizjach widzę siebie i syna :) a kolejne to córeczka. Także taką opcję akceptuję i czekam na spełnienie ;)
    Aaaa i żeby nie było z syna cieszyłabym się mega mega zwlaszcza ze u nas w rodzinie męski deficyt :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 20:09

    przedszkolanka:), Nona, kark lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,nawet tak nie mów. To normalne,że babcia się boi, źle się czuje . Starsze osoby tak mają,że już wybierają stroje.. ale Ty musisz wierzyć,że ta operacja jej pomoże i wszystko się skonczy dobrze!
    Nikodemko ale miło <3 moi leżą w domu, narąbani.. jak przyjadę w sobotę, złoże życzenia( o ile nie będą spać) i wyjde zapewne.. także ten..

    Meggs Ty jak Nikodemka córe będziecie mieć,czuje to :d ja u siebie chłopca nie widzę :P

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta z dzis 18.5 (beta z przedwczoraj 17.8 ). Progesteron 0.7 (przedwczoraj 0.10), takze nie tym razem, ale nie poddaje sie! Poczekam, az beta spadnie do zera, pojde do lekarza i dzialam dalej. W lutym na pewno sie uda. Martwi mnie jednak stosunek LH i FSH, bo wychodzi niecale 0.7, to bardzo zle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 20:13

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny. Lekarz powiedzial ze musimy sie liczyc z tym ze mozetej operacji nie przezyc bo jest odwodniona, wycienczona, mega oslabiona , z slavym sercem i w wieku 79 lat.
    Musi byc dobrze. Koncze butelke. Jeszcze nigy mi tak wino nie smakowalo. ..

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Wiem dziewczyny. Lekarz powiedzial ze musimy sie liczyc z tym ze mozetej operacji nie przezyc bo jest odwodniona, wycienczona, mega oslabiona , z slavym sercem i w wieku 79 lat.
    Musi byc dobrze. Koncze butelke. Jeszcze nigy mi tak wino nie smakowalo. ..

    Przepraszam, niechcacy polubilam :( bardzo mi przykro. Zaciskam kciuki za Babcie i cieplo mysle

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta rośnie a progesteron spada, a może jest jeszcze szansa nadzieja??? Zadzwoń do ginekologa co robić :(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie złe przeczytałam progesteron tez rośnie. Ja się kompletnie na tym nie znam ale bym dzwoniła do ginekologa

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Beta rośnie a progesteron spada, a może jest jeszcze szansa nadzieja??? Zadzwoń do ginekologa co robić :(

    Beta wzrosla o tak niewiele, ze to mogl byc blad laboratoryjny. Progesteron nie spadl, a troche sie podniosl z 0.10 na 0.70. Mysle, ze beta teraz jest niziutko, bo testy coraz slabsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Dziewczyny, beta z dzis 18.5 (beta z przedwczoraj 17.8 ). Progesteron 0.7 (przedwczoraj 0.10), takze nie tym razem, ale nie poddaje sie! Poczekam, az beta spadnie do zera, pojde do lekarza i dzialam dalej. W lutym na pewno sie uda. Martwi mnie jednak stosunek LH i FSH, bo wychodzi niecale 0.7, to bardzo zle?
    Kurcze dziwna sytuacja. Nie wiem co myslec. I vo planujesz dalej? Dziwne ze nawet prog rosnie. Powtorz jeszcze jutro rano test
    Monia trzymam kciuki za babcie, mam jeszcze nadzieje ze wszystko sie ulozy

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ