X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka wspolczuje:( trzymaj sie.

    Wypilam sama cała butle wina. Straszny dzien. Okropny. Monte Santi blackberry. Polecam na smutki. A jutro rownie trudny dzien.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam je. Ja pije jednak Ciechana Miodowego, zapomnialam jak smakuje piwo przez te hodowanie endometrium :)
    Monia - trzymam kciuki, zeby byl lepszy niz sie spodziewasz :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie picia,ja dziś zapomniałam o staraniach i wypiłam drinka i w połowie mi się przypomniało i musiałam odpalić kalendarz który dziś dc. No jestem głupek do kwadratu,ale jak postanowiliśmy że w tym miesiącu tak na pół gwizdka się staramy to widać i mózgu mam pół:p

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza to jest dla mnie ogromny szok, że jajowód może tak szybko zarosnąć. I to w sumie bez wyraźniej przyczyny. Gdyby nie ta szybka akcja to w naszym normalnym trybie bujałabyś się po lekarzach jeszcze z 1,5 roku zanik ktoś by w końcu skierował Cię na laparo.
    Kiedy zaczynacie? I jak nastroje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Dobra, jesli beta spadnie do zera, to dzialam :) Czuje sie silna psychicznie i zdeterminowana jak nigdy!

    Niezapominajko, ciezko stwierdzic, po co ja ten test zrobilam. Jakies chore przeczucia. Wzielam dzien wolny, spalam do 11:30, obudzilam sie z dziwna mysla, ze musze zrobic test. Siknelam i padlam, ale jako ze okres byl ze skrzepami, ciemna krwia i dosc obfity, zludzien nie mialam od poczatku.

    Kurcze, przy takim wlasciwie zerowym wzroscie bety, myslicie, ze pozamaciczna jest mozliwa?
    Bardzo sie jej boje, choc poki co nic nie boli i gdyby nie biegunka, czulabym sie dobrze
    Przy takiej becie, nawet pozamaciczną nie stwarza zagrożenia. Pilnuj tylko żeby Ci spadła, zrób sobie kontrolnie betę za parę dni i trzymaj rękę na pulsie, nie zostawiaj tego dopóki nie będziesz miała pewności że beta jest poniżej 5.

    Sasanka5, kark lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Odnośnie picia,ja dziś zapomniałam o staraniach i wypiłam drinka i w połowie mi się przypomniało i musiałam odpalić kalendarz który dziś dc. No jestem głupek do kwadratu,ale jak postanowiliśmy że w tym miesiącu tak na pół gwizdka się staramy to widać i mózgu mam pół:p
    Ale nie ma co się spinać, naprawdę, spokojnie. Złapiesz trochę luzu po drinku to fasol nie będzie musiał walczyć ze spiętymi bez sensu mięśniami, a alkoholu nie wyczuje.

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka podoba mi się bardzo Twoje nastawienie :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza a lekarz mówił Ci dlaczego tak się dzieje z tym jajowodem? Kurcze musi być jakaś przyczyna przecież... zwłaszcza że przez wcześniejsze dwadzieścia kilka lat Ci sie nie zrastał?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Ale nie ma co się spinać, naprawdę, spokojnie. Złapiesz trochę luzu po drinku to fasol nie będzie musiał walczyć ze spiętymi bez sensu mięśniami, a alkoholu nie wyczuje.
    Haha wiem,tylko ta chwila jak musiałam sprawdzić mnie tak wzięła :D ale to i tak 11 dzień cyklu także luz ale przypominało mi się że w pierwszej ciąży już po potwierdzeniu mówiłam do męża jak szłam ma imprezę żebym tylko pamiętała żeby nie pić A dziś mi wypadło z głowy ;D

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella co u ciebie??? Jak starania jakiś plan??

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Haha wiem,tylko ta chwila jak musiałam sprawdzić mnie tak wzięła :D ale to i tak 11 dzień cyklu także luz ale przypominało mi się że w pierwszej ciąży już po potwierdzeniu mówiłam do męża jak szłam ma imprezę żebym tylko pamiętała żeby nie pić A dziś mi wypadło z głowy ;D
    Ja mam znajomych, którzy po pierwszym pozytywnym teście stwierdzili, że... otworzą dwie butle wina i je wyłoją ostatni raz przed długim okresem abstynencji ;) tak celebrowali powodzenie w staraniach ;) wiem, że to bardzo kontrowersyjne, szczególnie w takim miejscu, ale w sumie pod względem medycznym nic złego dziecku wtedy nie mogli zrobić.

    Beti82, Spirit lubią tę wiadomość

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też coś wypiłam tylko na słodko bo scheridan ,normalnie musiałam po tej akcji z progesteronem , spanikowałam ,ale mimo wszystko boje się tej menopauzy no bo znam osoby dwie dokładnie że przed 40 stka już je to spotkało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    Fiorella co u ciebie??? Jak starania jakiś plan??
    Ja na razie walczę żeby beta spadła... jutro dostanę chemię i wierzę że się uda. Powiem wam że na oddziale onkologii, na który mnie przenieśli można się nauczyć prawdziwej walki. Wierzę że nie jestem tu przez przypadek

    kark, Agagusia lubią tę wiadomość

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit ja za nim się dowiedziałam o ciąży,tak się spiłam na sylwestra ,dokładnie 6 tego test zrobiłam bo dzień wcześniej na nocce mnie zemdliło,no ale wtedy to nawet nie było żadnych staran ani planowania ,poprostu na luzie wszystko

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Najmłodsza to jest dla mnie ogromny szok, że jajowód może tak szybko zarosnąć. I to w sumie bez wyraźniej przyczyny. Gdyby nie ta szybka akcja to w naszym normalnym trybie bujałabyś się po lekarzach jeszcze z 1,5 roku zanik ktoś by w końcu skierował Cię na laparo.
    Kiedy zaczynacie? I jak nastroje?

    Lekarz też był mega zdziwiony.
    Dosłownie powiedział mi wprost, że w ogóle się tego nie spodziewał i że z czymś takim się jeszcze nie spotkał. Ogólnie rozmawialiśmy o wielu opcjach i przyczynach, ale żadna nie wydawała się na tyle sensowna, żeby jakoś wyjaśnić przyczynę takiego stanu rzeczy.

    No ja jestem niecierpliwa jak widać i szybko poszło z tym diagnozowaniem, zaczęliśmy się starać jakoś w lipcu.
    Ale droga zabawa, jeżeli chce się szybko a nie właśnie czekać w tym "normalnym trybie".

    Nie wiem kiedy zaczynamy. W lutym planujemy 2 tygodnie wakacji na Dominikanie/ w Tajlandii i albo zaliczymy pierwszą wizytę przed, albo już w marcu.

    Nastroje... hm. Po wejściu do domu się rozryczałam, bo szczerze mówiąc sądziłam, że lekarz spojrzy się na mnie jak na wariatkę jak mu powiem o in vitro... a na koniec dnia to wyszło od niego. Nie spodziewałam się.
    Myślę, że taką wiadomość ogólnie ciężko przełknąć, ale jest inaczej po wielu latach starań, a inaczej gdy to wszystko dzieje się tak szybko i człowiek ma zaledwie 22 wiosen na karku.

    Mój D. jest raczej optymistycznie nastawiony. W sensie on patrzy na to od tej strony, że super że mam sprawne jajniki i że nie mamy problemu, żeby teraz te 15-20k po prostu wyłożyć... poniekąd pewnie ma rację.

    Meggs wrote:
    Najmłodsza a lekarz mówił Ci dlaczego tak się dzieje z tym jajowodem? Kurcze musi być jakaś przyczyna przecież... zwłaszcza że przez wcześniejsze dwadzieścia kilka lat Ci sie nie zrastał?

    Lekarz nie ma pojęcia.
    Raczej nie jest to wina ani jakieś infekcji, ani cc. No totalnie z dupy to się wzięło...

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Ja na razie walczę żeby beta spadła... jutro dostanę chemię i wierzę że się uda. Powiem wam że na oddziale onkologii, na który mnie przenieśli można się nauczyć prawdziwej walki. Wierzę że nie jestem tu przez przypadek

    Kochana, jutro bede caly dzien cieplo o Tobie myslec. Niech beta spada jak najszybciej! Luty, jezeli jednak zdecydujesz sie od razu na starania, musi byc Twoj! :*

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella całym serduchem jesteśmy wszystkie z Toba :*

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Ja na razie walczę żeby beta spadła... jutro dostanę chemię i wierzę że się uda. Powiem wam że na oddziale onkologii, na który mnie przenieśli można się nauczyć prawdziwej walki. Wierzę że nie jestem tu przez przypadek

    Myślałam że już spadła i od nowa walczysz , to prawda co piszesz ,moja córeczka jak miała 10 dni przeniesiono ja na inny szpital w celu operacji serduszka,miałam w sobie dużo żalu i złości dlaczego to spotkało moje dziecko,a kiedy były przyjęcia na oddział bo były zaplanowane operacje wtedy ujrzałam jak inni mają gorzej i dziekowalam bogu że jest tak a nie inaczej ,wtedy też nabrałam pokory do tego wszystkiego,zadałam sobie pytanie czym sobie zasłużyłam by mieć zdrowe dziecko ,poprostu bóg tak chciał i tak jest i dziękuję za to co mam ,a mam najukochańsza córeczkę

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc,lecę spać o 4:30 pobudka,jeszcze jutro i weekend

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Wspolczuje Ci, Kochana :* Ja od poczatku nie robilam sobie zludzen, bo testowalam w @ - tak, wiem, bardzo madrze i nie rozumiem dlaczego. Starasz sie od razu, czy odczekujesz?
    Nie ma czasu na przerwy, walczymy dalej!!!

    Sasanka5, Beti82, fiorella82 lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ