X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, czekamy razem z Tobą na spadek.

    Najmłodsza, pomyśl z drugiej strony jakie to szczęście właśnie, że jesteś młoda, że będą mogli pobrać pęcherzyki, że tak szybko wszystko załatwicie i że macie kasę na in vitro!

    Nikodemka lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam jak podnosicie się po stratach, cb i cp... Wlasnie dlatego ciesze sie, ze znalazlam to miejsce. Jesli Wy dajecie rade, to wiem, ze ja tez bym dala. Nikt nie ma w sobie tyle sily do walki co kobiety!

    Odpoczywam juz do konca cyklu. I bede robila to, na co mam ochote. W sobote caly dzien u dziadkow, ale wieczorem zaplanowalismy randke w Olsztynie, wracamy do sentymentalnych miejsc z czasow studiow, juz nie moge sie doczekac. Uwolnie glowe, wypuszcze endorfiny... Niech fasolka poczuje, ze warto ze mna zostac :)

    Beti82, Sasanka5, Lajni85, fiorella82, Pestkaa, Meggs, Lami, przedszkolanka:), Nona, kark lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Podziwiam jak podnosicie się po stratach, cb i cp... Wlasnie dlatego ciesze sie, ze znalazlam to miejsce. Jesli Wy dajecie rade, to wiem, ze ja tez bym dala. Nikt nie ma w sobie tyle sily do walki co kobiety!

    Odpoczywam juz do konca cyklu. I bede robila to, na co mam ochote. W sobote caly dzien u dziadkow, ale wieczorem zaplanowalismy randke w Olsztynie, wracamy do sentymentalnych miejsc z czasow studiow, juz nie moge sie doczekac. Uwolnie glowe, wypuszcze endorfiny... Niech fasolka poczuje, ze warto ze mna zostac :)
    A mnie teraz motywuje to że jak stąd wyjdę będę mogła pić metakse, zapale papierosa ( a rzuciłam dawno) i zjem kebaba (jebać dietę)! Koniec umeczania się za wszelką cenę. Czasem trzeba odpuścić żeby nie zwariować.

    Beti82, Sasanka5, Nikodemka, Spirit, Lami, Biegającą-mama, przedszkolanka:), kark, Agagusia lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza najwazniejsze ze wiecie na czym stoicie i ze macie mozliwości by podejść do in vitro. Jesteś mega młoda kobieta wiec z jajeczkami i późniejszym zagniezdzeniem założe sie ze nie bedzie problemów! Mocno Wam kibicuje :)

    A i w zeszłym roku spędzaliśmy nasz honeymoon na Dominikanie i było cudownie także polecam na mega odpoczynek i wygrzanie sie ;)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wytlumaczycie mi cos ? Nie rozumiem dlaczego fiorella z cp jest na onkologii ? Co ma jedna z drugim i dlaczego akurat chemię musi przyjmowac?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella pisala, ze nie moga zlokalizowac ciazy, wiec musza dzialac metotreksatem, ktory obkurczy jajo plodowe w nieznanej lokalizacji i pomoze w jego wchlonieciu/wydaleniu. To tak w duzym uproszczeniu.

    Fiorella, myslimy o Tobie cieplutko, trzymamy kciuki. Jestes bardzo dzielna, podziwiam! Wierze, ze juz 1 dawka pomoze, ze bedziesz sie czula po niej ok i szybko Cie wypuszcza

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Dziewczyny wytlumaczycie mi cos ? Nie rozumiem dlaczego fiorella z cp jest na onkologii ? Co ma jedna z drugim i dlaczego akurat chemię musi przyjmowac?
    Mam cp niewiadomego położenia, jestem w 7t5dz ciąży, zarodka nie widać na USG, a beta po spadku do 97 tydzień temu, mimo krwawienia odbiła i rośnie pomalu. Nie bardzo kwalifikuje się do laparo, bo zarodka nie widac też w jajowodach, a nie ma sensu robić zabieg, który nic nie wyjaśni a może powodować komplikacje w postaci zrostów. Możliwe że mam ciążę brzuszną, która na USG jeszcze dlugie tygodnie nie będzie widoczna. A ja już nie chce czekać, skoro nadziei niea żadnej ze to zdrowa ciąża.
    Jestem na onkologii, bo środek, który mi podadzą, to chemia, którą stosuje się też przy nowotworach. Metotreksat,to środek eliminujący "szybkie namnażanie się komórek". Po nim mam 90 %szans że ciąża sama się usunie (jak przy cb).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 07:01

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella oby poszło jak najbezpieczniej i najpomyślniej dla Ciebie..

    Meggs czekam na relacje dziś;)
    Monia zaciskam kciuki za babcie!!
    Nikodemko mily weekend siè zapowiada ;)

    Ja sie zbieram na tego proga,zakupy,załatwianie..podczytam w kolejkach albo w domu popołudniu nadrobie ;)

    Meggs lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:16

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, Sasanka dzięki za wytlumaczenie.
    Fiorello jestes bardzo dzielna, trzymam za ciebie kciuki.

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dziewczyny jest druga blada kreska na teście! Ledwie widać, ale ja widzę i mąż też widzi :) oby tym razem poszło wszystko ok...

    Dziewczyny brałam luteinę dowcipnie 2x po pol tabletki 50 na plamienia. Ile brać teraz w ciąży? Chcę, żeby wszystko poszło dobrze, więc nie chcę odstawiać luteiny.

    Iwona28, Lami, speakyourmind93, Sasanka5, Słoneczko12, przedszkolanka:), Wik89, Meggs, Selina, Biegającą-mama, Spirit, Nikodemka, Pestkaa, Beti82, blair., Szczęściara, Agagusia, fiorella82, Nona, kark, patuniek86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella ja tez Cie podziwiam ale chyba nie bez powodu mowia ze kobiety to slaba plec a jednak najsilniejsza.
    Sasanka powtarzalas dzis test?
    Ktos tu jeszcze testuje?
    Ja mam dopiero 12 dzien cyklu. Do owulacji jeszcze z jakis tydzien takze za pewien czas dolaczam do Was i bede oczekiwac testowania. Ale powiem szczerze ze psychicznie lepiej sie czuje przed owulka bo pozniej to juz lape dola jak pomysle ze na tescie znow bedzie jedna kreska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    Aaaa dziewczyny jest druga blada kreska na teście! Ledwie widać, ale ja widzę i mąż też widzi :) oby tym razem poszło wszystko ok...

    Dziewczyny brałam luteinę dowcipnie 2x po pol tabletki 50 na plamienia. Ile brać teraz w ciąży? Chcę, żeby wszystko poszło dobrze, więc nie chcę odstawiać luteiny.
    Jeju super, ale sie ciesze. Teraz pedz na bete i oczywiscie fotke poprosze

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    Aaaa dziewczyny jest druga blada kreska na teście! Ledwie widać, ale ja widzę i mąż też widzi :) oby tym razem poszło wszystko ok...

    Dziewczyny brałam luteinę dowcipnie 2x po pol tabletki 50 na plamienia. Ile brać teraz w ciąży? Chcę, żeby wszystko poszło dobrze, więc nie chcę odstawiać luteiny.


    Mega super oby teraz u wszystkich do końca stycznia były ❤️

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine, pokaż nam!
    Ale super!!! Gratulacje!

    I dziewczyny, teraz do końca stycznia dobra passa, same serducha. A reszta nadrabia w lutym i lecimy wszystkie na fiolet :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 08:23

    Sasanka5, kark lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    Aaaa dziewczyny jest druga blada kreska na teście! Ledwie widać, ale ja widzę i mąż też widzi :) oby tym razem poszło wszystko ok...

    Dziewczyny brałam luteinę dowcipnie 2x po pol tabletki 50 na plamienia. Ile brać teraz w ciąży? Chcę, żeby wszystko poszło dobrze, więc nie chcę odstawiać luteiny.
    haha wiedziałam.Mowiłam,ze masz misję :) POkaz test

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunsine, gratuluje :) <3 Jejeje :)

    Iwona, robilam test. Wciaz pozytywny, ale wg meza slabszy. Chcialabym, by samo spadlo do zera.. Przy takiej wartosci myslalam, ze to chwila moment, a tu klops

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, podziwiam Cię dziewczyno. Jesteś bardzo dzielna. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

    Sasanko, beta nie spada tak szybko. Zwłaszcza w moczu utrzymuje się dłużej. Gdyby nie spadała, poszłabym do dobrego ginekologa, żeby zrobił USG, czy coś tam mimo krwawienia się nie dzieje jeszcze.

    U mnie chyba bez owulacji. Temperatura cały czas w okolicach 36,5. Owufriend nie chce wyznaczyć. W kolejnym cyklu idę na monitoring.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dojadę do pracy wrzucę fotkę :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine gratulacje :)
    Mialas jakies objawy?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ