X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Czy ten estriadol trzeba badac rowno 7 dpo ? By zobaczyc czy byla wartosciowa owu czy mozna 4 lub 8 dpo

    Mi ginka kazala zbadac razem z progiem 7dpo, ale mysle ze jak zbadasz 8 dpo to nie bedzie zle :) Dzis wyczytalam, ze estradiol badany tydzien po owulacji daje nam obraz czy cialko zolte funkcjonuje prawidlowo.

    Niedawno pocieszalam Przedszkolanke, a teraz sie do niej przylaczam. Jak na pstrykniecie palcem poczulam, ze jednak nic z tego. To przez te okresowe objawy. I wiem, ze moga zapowiadac tak samo okres jak i ciaze, ale stwierdzilam, ze chyba musze przestac sie nakrecac, bo boje sie zalamania. Znam siebie i wole nie ryzykowac...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:43

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pytalam dzieki

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za pocieszenie,ale jutro rano będzie @, już ją czuję.
    Szyjka nisko ale i mega spuchnięta, więc wiecie.

    Kalcia prog ładny.
    Nikodemko Ty masz jeszcze czas na załamanie,ale rozumiem Cię, bo ja od 4dpo tak miałam i wiedziałam,czułam..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko widzę ze tak jak obie byłyśmy w euforii tan teraz obie spadek... ja tez dziś zaczęłam czuć ból brzucha na jak miesiączkę i jeszcze zbadałam proga , który prawie nic nie urosł w dwa dni i mam dołka...

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co z tym progiem. Zbadam w pon i trudno. Bo naprawde jestem glupia z tego cyklu.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie i zrobi ci miłego psikusa :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko a ja w ciebie wierze tak mocno ze moge i za ciebie eierzyc - podwojnie:)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Fiorella, a jak dzisiaj? Co u Ciebie?
    Dziękuję że pytasz:-) Dziś dostałam drugą dawkę metotreksatu i czekam do piątku na efekty. Tak że psychicznie lepiej, bo skoro lekarze mają nadzieję że zadziała, to ja też trochę nabrałam nadziei. Poczytałam też o tym że on działa z opóźnieniem, wiec się uspokoiłam, ale na wszelki wypadek już jestem nastawiona na najgorsze (usunięcie jajowodu), żebym nie musiała kolejnego rozczarowania przeżywać.
    Nona, Najmłodsza, wygooglowalam tu jednego lekarza z Kopernika, który przyjmuje w Artvimedzie i ma dużo dobrych opinii też. Badał mnie kilka razy i właśnie nie wiem czy nie zagadać i się do niego nie umówić. Też zaczęłam rozkminiac invitro i tam mają fajne pakiety. No i mam blisko, bo pracuje po sąsiedzku.
    Najmłodsza, kiedy ruszasz z całą procedura?

    Nona, kark lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - badaj w poniedzialek i bedziemy analizowac :D
    Kalcia - nie martw sie, jest powyzej 10, owu byla, to najwazniejsze! Eh... no wlasnie. Ja dobrze znan ten bol brzucha. Jeszcze co miesiac idealnie w tym samym momencie. Organizm moglby byc choc raz laskawszy i pozwolic mi dluzej miec nadzieje.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wierzę przedszkolanko ;) mimo wszystko, mimo Twoich przeczuć... oczywiście sama znasz siebie najlepiej, ale los potrafi mile zaskoczyć... mam nadzieję, że i tak będzie w twoim przypadku.. trzymam kciuki równie mocno jak pozostała część dziewczyn..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie Wy,to bym sie całkiem załamała.. Monia poniedziałek bedzie dobrym dniem na badanie ;)
    Fiorella oby faktycznie tak było,że działa z opóźnieniem :)
    Pestko szanse zerowe,ale dziękuje :*

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Dziękuję że pytasz:-) Dziś dostałam drugą dawkę metotreksatu i czekam do piątku na efekty. Tak że psychicznie lepiej, bo skoro lekarze mają nadzieję że zadziała, to ja też trochę nabrałam nadziei. Poczytałam też o tym że on działa z opóźnieniem, wiec się uspokoiłam, ale na wszelki wypadek już jestem nastawiona na najgorsze (usunięcie jajowodu), żebym nie musiała kolejnego rozczarowania przeżywać.
    Nona, Najmłodsza, wygooglowalam tu jednego lekarza z Kopernika, który przyjmuje w Artvimedzie i ma dużo dobrych opinii też. Badał mnie kilka razy i właśnie nie wiem czy nie zagadać i się do niego nie umówić. Też zaczęłam rozkminiac invitro i tam mają fajne pakiety. No i mam blisko, bo pracuje po sąsiedzku.
    Najmłodsza, kiedy ruszasz z całą procedura?

    Lekarze na pewno wiedza, co robia, a skoro podaja druga dawke, to znaczy, ze musi zadzialac! A w domu jestes, czy Cie w szpitalu tak dlugo trzymaja? Metotreksat dziala z opoznionym zaplonem, to po dwoch dawkach beta spadnie Ci blyskawicznie i szybciutko powrocisz do testowania :)

    Nikodemko, Przedszkolanko, ja tam wiem, ze zobaczycie II :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 22:00

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro robię test. Szyjka jak zawsze przed @, cera do kitu, nastrój bojowy, jedynie cycki nie bolą. 11 dpo już powinno coś być, jak nie to zacznę myśleć nad planem na luty.

    Fiorella, oby u Ciebie ruszyło coś do przodu. Trzymam kciuki i dużo siły dla Ciebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 22:24

    fiorella82, przedszkolanka:), Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Lekarze na pewno wiedza, co robia, a skoro podaja druga dawke, to znaczy, ze musi zadzialac! A w domu jestes, czy Cie w szpitalu tak dlugo trzymaja? Metotreksat dziala z opoznionym zaplonem, to po dwoch dawkach beta spadnie Ci blyskawicznie i szybciutko powrocisz do testowania :)

    Nikodemko, Przedszkolanko, ja tam wiem, ze zobaczycie II :)
    Jestem w szpitalu. Dzięki temu zaoszczędziłam już na badaniach ponad tysiąca. Będzie na monitoringi jak wyjdę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:43

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko - trzymam kciuki za dobre wiesci z rana! :)

    Słoneczko12 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Fiorella, dzięki za info i lekarzu. Na razie skoro mam pakiet z pracy i dr Golański z Pro Creative na na mnie plan ro działam. Amh, czystość, Mucha plus monit w tym cyklu. W kolejnym droznosc potem nasienie. Jakby co to inseminacja w Artvimed u dr Ch bo to znajomy mojego.

    Ale ale na razie w ogóle o tym nie myślę, próbuję naturalnie, nie uda się to 2-6dc clo a potem ovitrelle na pecherzyku 18mm.
    Jutro 9dc, pecherzyk jeszcze mini 8mm nie chce mi sue nawet sexic jeszcze.
    A mi się chce, bo jestem wyposzczone strasznie. Najgorsze że się będziemy musieli jakiś czas zabezpieczac, a nie znoszę prezerwatyw, a na myśl o stosunku przerywanym mam nerwicę

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyje. Pierwszy raz przez nieudane starania prócz cb rycze i nie chce mi się już nic..rozkleiłam się totalnie chociaż myślałam,że mnie to nie złapie.
    Brzuch mnie napierdziela,2 faza sie skróci do 10 dni a cykl do 26 dni. Było tak idealnie i dupa z tego wyszła. Ehh

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko moze wcalr ci sie cykl nie skroci do 26 dni a fl do 10. Przeciez jeszcze @ nie ma i nie musi przyjsc.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ