X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, ja też zaraz po biochemie miałam cykl bezowylacyjny i długi. Okres przyszedł w 38 dniu cyklu

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    kurcze Beti, ja bym czekała, cykl po cb może byc różnie. Szkoda do gina pędzić.
    Wiem że się wkurzasz. U mnie ostatnio był bezowulacyjny, była jakaś torbiel, wchłonęła sie, był o dzień dłuższy.
    Dupka bym nie brała, on ma podtrzymac ciaze, po co Ci teraz wiekszy prog, do niczego.
    Bym czekala i moze w kolejnym cyklu da Ci lekarz clo na owulke? Albo ovitrelle na pekniecie? Bardizje wierze w te 2 leki niz w dupka...mysle ze mozesz miec problem z 1 fazą cyklu wtedy clo i ovitrelle, dupek jest na 2 faze...
    Dupka i luteine tez daja na wywołanie @.Ja czekam na @ bo chce jechac na hsg :( nie bede teraz od nowego cyklu brala clo.Dopiero od nastepnego.Takze ja dopiero mam starania od marca :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 08:52

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test, zeby sprawdzic czy zastrzyk jeszcze dziala i juz nie, jest biel, wiec mysle, ze w piatek bedzie wzglednie wiarygodny (wzglednie, bo to bedzie 9dpo).
    Dzis wstalam totalnie podlamana. Tak mocno wierzylam, ze sie udalo, wiedzialam to, a teraz czuje sie jak Przedszkolanka wczoraj (chociaz u Ciebie Przedszkolanko to byla implantacja, wiem to :)), bo ja po prostu czuje, ze ten okres idzie... Wiem, ze poki go nie ma trzeba miec nadzieje i tak zrobie, ale przygotowuje sie juz na zalamanie.
    Zaraz mi cycki odpadna...

    Nona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko jest za wczesnie i w pt w 9dpo yez bedzie za wczesnie. Nie martw sie kochana :*

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko często przed 2 kreskami nie ma żadnych objawów, jedynie podobne, jak na okres. Ja już po 2 kreskach, beta rośnie, a w sumie nie czuję się jakoś inaczej. Cycki nie bolą, na mdłości za wcześnie, nic się na razie nie dzieje szczególnego, więc nie ma się co nakręcać, że objawów brak :)

    Biegającą-mama lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - wiem... ale sprawdze, bo zwariuje. Chyba juz zwariowalam :( chce juz wiosne!

    Sunshine - martwi mnie to, ze moje przedokresowe objawy Zaczely sie punktualnie tego samego dnia co w kazdym miesiacu. Ale wiem, ze to tez moze nic nie znaczyc, bo duzo dziewczyn ma klasyczny pms, a jednak jest ciaza... to chyba bardziej psychiczny upadek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 09:05

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, zaczekaj na spokojnie, czasem trzeba dać organizmowi czas żeby sam zareagował tak jak chce. Ja np. Mimo ze już bardzo od roku chciałam drugie dziecko to musiałam czekać 9 miesięcy na starania, w między czasie jeszcze musiałam brać anty 3 miesiące i dopiero to mój pierwszy cykl starań, wiec wiem ze czekanie bez działania zabija.

    Beti82 lubi tę wiadomość

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś spadek temperatury z 37,5 na 37,2 w 8 dpo ... mam nadzieje, ze jutro odbije i zatestuje w piątek z Nikodemka i was tu zasypiemy serduszkami na pierwszej stronie i styczeń będzie cudowny :)

    Beti82, Nikodemka, Wik89, kark, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:44

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosix wrote:
    Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. U mnie biochemiczna w listopdzie, akurat mój gin kazał mi odczekać trzy miesiące. Czekam właśnie na @, powinna pojawić się na dniach i wreszcie będę mogła wrócić do starań :) Więc moje testowanie przypadnie w lutym, ale zawsze tu Was podczytuję i trzynam kciuki za Was :)

    Czesc, ja też Cię pamiętam :)
    Ja niedawno miałam wizytę u gin. po lyzeczkowaniu i mówiła, że oficjalne rekomendacje mówią o 3 cyklach przerwy.Ona nie może powiedzieć TAK, STARAJCIE SIE JUZ, bo jakbym od razu znowu poroniła, to mogłabym wrócić do niej z pretensjami, że nie kazała poczekać.
    Ale dodała, że to są rekomendacje, a decyzję podejmujemy my. Więc powiedziałam, to nie obrazi się pani jak nie posłuchamy rekomendacji? To się tylko uśmiechnęła :)
    A my na pewno nie posłuchamy :P

    Nona, gosix lubią tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:44

    Wik89, kark lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti ja teź bym czekala(rozumiem nerwy) ale niech to naturalnie się zadzieje a pozniej ruszysz ;)

    Nikodemko ja jestem dzisiaj w stanie obojętnosci- co ma byc to bedzie,chociaz wiem jak będzie dlatego testu nie robie. 9dpo to baaaardzo wcześnie.
    Nie doluj się bo mam wyrzuty,że popsulam Ci humor i nastawienie..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:44

    przedszkolanka:), Słoneczko12 lubią tę wiadomość

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka, gratulacje! <3

    Dziewczyny, jeszcze się nie załamałam. Okres planowo w niedzielę lub nawet później, więc jest jeszcze czas. Owulaki ciemnieją i dają nadzieję. Będę płakać jak @ przyjdzie, wcześniej nie ma mowy! :)

    Przedszkolanko i Nikodemko, w piątek u Was dwie kreseczki!

    przedszkolanka:), Pestkaa, kark lubią tę wiadomość

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona jutro zaczynaj na maxa az do wtorku!
    Ja dzisiaj zmieniam nastawienie na obojętne,co ma być to będzie. Jutro z hukiem poleci tempka i to wiem ale co zrobie,juź nic.

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ostatni ldozik byl tydzien temu w srode (sroda dzien loda) chyba musze odswiezyc mojemu bo kurde tydzien plemniory siedzą zeby nie skisły :P

    Nona, kocham Twoje teksty xD :D

    Nona lubi tę wiadomość

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - ja bym seksowala 4 dni przed owu, w owu i dzien po owu. Ewentualnie z dniem przerwy :) Ale licz tez, ze pecherzyk moze rosnac wolniej. U mnie np w tym cyklu w 4 dni urosl 5 mm. Dlatego seksuj ile wlezie, zeby nie przeoczyc :D

    Przedszkolanko - to absolutnie nie przez Ciebie! Co miesiac jak zaczyna bolec mnie brzuch i cycki mam taki dzien totalnej rozsypki. Jest on wlasnie dzis... Do tego dochodzi typowy pmsowy humor, chce mi sie plakac i krzyczec. Masz racje, 9dpo to baardzo wczesnie, ale wiem, ze bede spokojniejsza jak zastestuje :)

    Nona, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja bym Ci proponowała bardziej regularne seksy przez cały cykl (chociaz 2x w tyg) a w okolicach owu przez 4-5 dni codziennie.

    I dziewczyny prosze Was bez takiego smętnego nastawienia. Te kilka dni dpo naprawde nic Wam nie powie. Po zapłodnieniu nie bedziecie czuć się w magiczny sposób inaczej. U większości dziewczyn co zaszły jest dokladnie tak samo jak przed okresem. Jasne nie ma co się nakręcać każdym ukłuciem ale też nie można się 5dpo załamywać i wiedzieć na pewno ze się nie udało. Bo wiedzieć tego nie możecie. Wyciszyć się, wyluzować i czekać. Uda sie to się uda. Nie, to następnym razem!

    Nona, Słoneczko12, kalcia, przedszkolanka:), gosix, Wik89, Pestkaa lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Mine93 Koleżanka
    Postów: 48 82

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,nie udzielam się na wątku A ciągle czytam i mocno kibicuje:)
    Mam do was pytanie, bo mam skłonność do torbieli krwotocznych, czy progesteron na poziomie 30,7 ng/ml w 7dpo może potwierdzić wartościową owulacje czy taki może być też przy torbieli/niepeknietym pęcherzyku ? Pozdrawiam:)

    7cs szczęśliwy ❤❤❤
    eikts65gkw2joqca.png

    Synek 2013 ❤
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3783 5602

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestko mega kreska gratulacje!!! A przeziebienie to chyba czesto sie zdarza wlasnie na poczatku ciazy;) .zdrowka!

    Nikodemko no ja tez jakos gorsze nastawienie mam, mam spoko temp, spadku nie zanotowalam poki co.. ale wlasnie mnie to nie cieszy bo mysle ze spadek byc powinien...nie wiem czy testowac w piatek 10 dpo czy jednak poczekac do 13dpo tak jak tu zadeklarowalam na poczatku:) Ale moze dla towarzystwa zatestuje z Wami:p

    Pestkaa lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ