X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami pisalam priv :*

    Nona uwielbiam Twoje teksty! a najbardziej dzisiaj rzniecie i sroda dzień loda :-D działajcie!

    Nona, Mine93 lubią tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje hormony oszalaly.
    Mam najwiekszego dola w zyciu i od rana becze.
    Wpadne jak sie ogarne.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wyszlam ze szpitala. Wracalismy z Trojmiasta do domu, w trasie zlapal mnie przerazliwy bol. Mam bolesne miesiaczki, ale tym razem co chwile az slablam, nigdy czegos takiego nie przezylam... Pojechalismy na pogotowie, dostalam kroplowke rozkurczowa i ketonal. Dostalam okresu.
    I strasznie sie martwie...w poniedzialek ide do lekarza z wielkim strachem :(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:48

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz nie przechodze zalamania przez to, ze sie nie udalo zajsc, tylko boje sie co to wszystko ma znaczyc... Ten przerazliwy bol nie byl normalny :(
    Dlaczego to wszystko musi byc takie skomplikowane...;(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Pierwszy raz nie przechodze zalamania przez to, ze sie nie udalo zajsc, tylko boje sie co to wszystko ma znaczyc... Ten przerazliwy bol nie byl normalny :(
    Dlaczego to wszystko musi byc takie skomplikowane...;(

    Bardzo Ci współczuję. Nie myślałaś, żeby przyspieszyć wizytę? Na IP byłaś ginekologicznej? Nie robili USG? Pewnie dbrze by było sprawdzić, co się dzieje "na gorąco"

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, ściskam Cię mocno :*

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, wiem, że dla wielu bedzie to śmiech na sali i pomyślicie, że stara baba bawi się w taki głupoty, ale zrobiłam coś dla nas wspólnego :)
    Skopiujcie na telefon, zajrzyjcie raz na kilka dni i przeczytajcie i przyjrzyjcie się każdej ilustracji, mimo, że znacie je na pamięć. W gronie ovufriendek odnajdźcie siebie, taką postać, z którą poczujecie bliskość. Uśmiechnijcie się do niej, czyli uśmiechnijcie się do siebie :)
    I niech działa...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18961689bc99.jpg

    Meggs, Nona, Beti82, Sasanka5, Arashe, Selina, speakyourmind93, Pestkaa, Ani0nka, Anhydra, przedszkolanka:), Izaw, Domi_tur, Nikodemka, kark, madziorek86, Słoneczko12, Szczęściara, SylwiaLu, Agagusia lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko sciskam cieplutko

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko wspolczuje bardzo :( Miałam tak kiedyś, ale to było prawie 10lat temu. Wtedy jednak mimo @ zrobiono mi usg w szpitalu i wyszła torbiel na jajniku. Nie koniecznie ona musiała byc przyczyną takich boli, ale kazano mi sie zglosic do swojego gina po @ zeby cos na nią przepisał. Ja wtedy daleka byłam od staran i dr zaproponowa l mi antykoncepcję na pare miesiecy zeby wyciszyc jajniki, od tamtej pory nie miałam juz torbieli. Jednak jak sie kobieta stara, to zwykle lekarze dają luteinę i dupka na wchłonięcie. Oczywiscie nie musi tak byc u Ciebie, tylko taki bol jak opisujesz skojarzył mi się z tym co miałam

    Nona lubi tę wiadomość

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx, Nikodemka trzymajcie się! swoje też trzeba nieraz odpłakać, wyleżeć, odchorować, wysmutnieć... ale po złej chwili trzeba wytrzeć gila spod nosa, podnieść głowę i dalej walczyć o marzenia!

    Lami! czad! :D

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja dziś wydałam 900zl! :/ Monitoring+posiewy+2x Pregnyl+ Puregon z penem do stymulacji, no jak nam teraz nie wyjdzie, to znowu IUI robimy w następnym cyklu...
    Dziś 12dc i pęcherzyk 21mm, wieczorem dwa zastrzyki na pęknięcie i od 6.01. Dupek i Besins. Dr jakoś chyba nie daje wiary za bardzo w tym cyklu, bo nawijała cały czas o IUI, ivf i te posiewy. No, przynajmniej mam je już z głowy

    Dlaczego nie wierzy, skoro teraz zaskoczyło?
    W takiej sytuacji, zwłaszcza przy takim progu, zakładałabym, że do ivf daleka droga, a że jedynie trzeba walczyć o poprawienie drugiej fazy cyklu. Skoro udaje się skuteczne zapłodnienie i zagnieżdżenie to po co od razu straszyć ivf?
    U mnie to inna inszość, mimo kauteryzacji nie mam dalej owulacji, więc właśnie zapisałam się na marzec do Artvimedu :/

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:48

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kauteryzacji?

    Inaczej drilling. Kauteryzacja to nakłuwanie jajników przy pco. Zrobiono mi to przy laparoskopii.

    Nona lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko coś więcej wiadomo? Kurcze,biedna ;(

    Lami piękne to!! Dziekujemy!;* i rozumiem,że juz z wirusami? :D

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Bryś Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za staraczki. Wpadam z głupim pytaniem, trochę ale może ktoś coś doradzi. Muszę zrobić wcześniej krzywą cukrową i tu mam pytanie o kawę. Wiem, że przed nie powinno się pić, ale myślicie że po tej nieszczęsnej glukozie jakąś małą czarną mogę wypić? Nie wiem, na ile to może wpłynąć na wynik. Ja wiem, ze to problem z tyłka wzięty trochę, ale jak nie wypiję kawy do powiedzmy 2 godzin od wstania, mam potworną migrenę. A tryptanów w ciąży nie łyknę. Kawę na czczo piję już ponad 20 lat, więc to już uzależnienie.
    Przepraszam, że wcinam się Wam w wątek i jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:48

    przedszkolanka:), Wik89 lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG 18.5 lU/l. Jestem w ciazy ;) I znowu trafiłam na zagniezdzenie ;) W piątek powtórka z progiem :)

    Magda - mbc, Izaw, Nona, sunshine03, przedszkolanka:), Lami, speakyourmind93, patuniek86, Wik89, MałaMi90, Beti82, KAL, kark, madziorek86, Słoneczko12, fiorella82, Niezapominajka2, Pestkaa, RudaAnna, Agagusia, moyeu lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, no zdecydowanie jesteś!! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ