X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    https://zapodaj.net/acf7146f300e2.jpg.html tu chyba nie widać krzyżyka ale luknijcie 26dc
    no ja tez widze cosik

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka testuj koniecznie! Ktory to dpo? Monia - spokojnie, bierz ten euthytox i Wałcz dalej! Każdej z nas zdarzają sie słabsze dni:(
    Alex - trzymam kciuki za betę!
    Alis - mi to niestety wyglada na ciąże biochemiczna:( jak chcesz to powtórz betę.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam sen ze poszłam do gin i mimo negatywnego testu powiedziała ze jest ciąża był tak mega realistyczny ze nawet śniłam o tym ze to sen a jednak nie pobudka była taka dołująca :( wysypało mnie dziś w opór syf ma syfie wyglądam okropnie i mam turbo dola madakra

    Jedyny plus to ze dobiłam już do 26dc bez plamien i bez dupka może wreszcie się coś unormuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 09:35

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Kruszynka1990 Koleżanka
    Postów: 35 27

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w Nowym Roku :) U mnie cuda nas kiju,owulacji nie było na pewno - dziś już 19dc.Dzisiaj spory spadek bo tylko 36.1,testy owulacyjne od 3 dni mega pozytywne. Nie wiem co jest,wszystko pod nowy rok się popieprzyło. Testować i tak zamierzam,bo może cud się zdarzy więc zapisuję się na 14 stycznia tak oficjalnie :) Nieoficjalnie z moją chorobą psychiczną pewnie zacznę koło 10 :D Alis coś przebija więc trzymam kciuki,jedynie ten prog straszny :( Ale bądź dobrej myśli :* Nikodemko może to noworoczny cud i obsikasz dzisiaj pozytywa :) A jeśli nie to głowa do góry,popraw koronę i czekaj na @ aby jaak najszybciej zacząć starania :)

    alis132 lubi tę wiadomość

    "Najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Alex super! Piękny początek roku :) Trzymam kciuki za betę.
    Fiorella, jak tam u Ciebie?
    Zrobiłam rano druga betę i proga, po południu mają być wyniki. Wczoraj płakałam i spałam na zmianę cały dzień. Dotarłam wczoraj na 18.30 na dyżur lekarza w prywatnej przychodni, ale nie chciał mi wypisać recepty na luteinę, bo on nie jest ginekologiem i się nie zna... Dostałam tam takiego ataku płaczu tak że gość zgłupiał, a ja nie byłam w stanie nic powiedzieć. Masakra jakas. Odesłał mnie na IP, ale nie pojechałam, bo nienawidzę czekać, a wiem że spedZilabym tam parę godzin. Wolałam się wrócić do domu położyć i spać. Po drodze zajrzałam do apteki, w której byłam rano, była zmiana dyżuru i pani która była wieczorem mi sprzedała luteinę bez zadnego problemu!!! Teraz siedzę w pracy. Jest mi mega niedobrze, zaczęły mnie boleć piersi w końcu i bardzo się cieszę z jednego i drugiego! Trzymajcie kciuki!

    Anhydra, Agagusia lubią tę wiadomość

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Dziś miałam sen ze poszłam do gin i mimo negatywnego testu powiedziała ze jest ciąża był tak mega realistyczny ze nawet śniłam o tym ze to sen a jednak nie pobudka była taka dołująca :( wysypało mnie dziś w opór syf ma syfie wyglądam okropnie i mam turbo dola madakra
    Mi się tak kiedyś śniła córeczka,bardzo realny sen a że rzadko mi się coś śni to zapamiętałam gm dokładnie do dziś. Taka duża 3/4 latka z tym śnie była :)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Zrobiłam rano druga betę i proga, po południu mają być wyniki. Wczoraj płakałam i spałam na zmianę cały dzień. Dotarłam wczoraj na 18.30 na dyżur lekarza w prywatnej przychodni, ale nie chciał mi wypisać recepty na luteinę, bo on nie jest ginekologiem i się nie zna... Dostałam tam takiego ataku płaczu tak że gość zgłupiał, a ja nie byłam w stanie nic powiedzieć. Masakra jakas. Odesłał mnie na IP, ale nie pojechałam, bo nienawidzę czekać, a wiem że spedZilabym tam parę godzin. Wolałam się wrócić do domu położyć i spać. Po drodze zajrzałam do apteki, w której byłam rano, była zmiana dyżuru i pani która była wieczorem mi sprzedała luteinę bez zadnego problemu!!! Teraz siedzę w pracy. Jest mi mega niedobrze, zaczęły mnie boleć piersi w końcu i bardzo się cieszę z jednego i drugiego! Trzymajcie kciuki!
    Właśnie nie wiem me czego to zależy,raz mi też dali coś przy staraniach bez recepty jak zaczęłam negocjować bo byłam w desperacji z panem w aptece że ja muszę to wziąć dziś i niech mi da jedną tabletkę chociaż bo muszę wziąć ja dziś A ja receptę postaram się da C następnego dnia i dał bez problemu bez konieczności przeniesienia recepty. Nie wiem jak to działa że raz mogą dą a raz nie :/

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Nikodemka testuj koniecznie! Ktory to dpo? Monia - spokojnie, bierz ten euthytox i Wałcz dalej! Każdej z nas zdarzają sie słabsze dni:(
    Alex - trzymam kciuki za betę!
    Alis - mi to niestety wyglada na ciąże biochemiczna:( jak chcesz to powtórz betę.

    Myślicie ze biochemiczna przez progesteron?
    ehhh. myślalam ze duphaston mi pomoże :(
    a jeśli okaze się ze beta podrosła?
    Ile bym musiala miec dzis zeby byla nadzieja?

    dwa dni temu 1,87 , progesteron spadł na 3,37 ng :(

    Dzis ta bleda kreska a na teście "Ten test jestw stanie wykryć nawet śladowe ilości tegohormonu w Twoim moczu (czułość tego testuwynosi 25 mlU/ml)."

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 kciuki zaciśnięte!! ;)

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Właśnie nie wiem me czego to zależy,raz mi też dali coś przy staraniach bez recepty jak zaczęłam negocjować bo byłam w desperacji z panem w aptece że ja muszę to wziąć dziś i niech mi da jedną tabletkę chociaż bo muszę wziąć ja dziś A ja receptę postaram się da C następnego dnia i dał bez problemu bez konieczności przeniesienia recepty. Nie wiem jak to działa że raz mogą dą a raz nie :/
    Farmaceuci mogą dać lek bez recepty, jeśli jest zagrożone życie lub zdrowie. Wystawiają później taką receptę apteczną z powodem dprzedania takiego leku. Często w aptekach pracują nie tylko farmaceuci po studiach, ale też technicy farmaceutyczni i nie wiem, czy oni też mają możliwość wypisania takiej recepty, być może nie i stąd ta różnica :)

    Spirit lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Myślicie ze biochemiczna przez progesteron?
    ehhh. myślalam ze duphaston mi pomoże :(
    a jeśli okaze się ze beta podrosła?
    Ile bym musiala miec dzis zeby byla nadzieja?

    dwa dni temu 1,87 , progesteron spadł na 3,37 ng :(

    Dzis ta bleda kreska a na teście "Ten test jestw stanie wykryć nawet śladowe ilości tegohormonu w Twoim moczu (czułość tego testuwynosi 25 mlU/ml)."

    Beta 12dpo powinna być przynajmniej naście moim zdaniem, żeby była nadzieja.
    Ja teraz miałam owulację w 18dc i beta 11dpo 29, 13 dpo już 114.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 10:20

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, nie sikaj tylko leć na betę ;)

    Alis popieram Magde, zrób betę jak będzie te naście to jest nadzieja.
    Ja w listopadzie przy biochemie miałam mega bladziochy, a po 2 dniach @ spóźnienia beta 2.4 i po 3h okres :(

  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Nikodemka, nie sikaj tylko leć na betę ;)

    Alis popieram Magde, zrób betę jak będzie te naście to jest nadzieja.
    Ja w listopadzie przy biochemie miałam mega bladziochy, a po 2 dniach @ spóźnienia beta 2.4 i po 3h okres :(

    też miałam w sierpniu ale ja bylam na tyle mloda nieswiadoma i niedoświadczona ze pomijalam duphaston i chyba przez to :(

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Kruszynka1990 Koleżanka
    Postów: 35 27

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a pije/piła któraś zioła ojca sroki? Może to one mi coś poprzestawialy?Piłam 3 miesiące i cykle 28 dni,później miesiąc przerwy cykl 24 dni. W tym miesiącu zaczęłam znów i 19 dc a owu brak,skończę ten cykl i chyba odpuszczam ziółka,w sumie dopiero teraz połączyłam fakty i to jest może przyczyna tak później owulacji która nie wiadomo czy w ogóle będzie :(

    "Najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki: progesteron 5,7, beta 91,5....
    31.12.byl progesteron 11.10, beta 72.2
    Na 16.30 idę do lekarza. Myślicie że jest szansa w ogóle?

  • Kruszynka1990 Koleżanka
    Postów: 35 27

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze,że pomimo braku owu do tej pory podświadomie bardzo liczę na ten cykl jak nigdy przez te 3 lata...moze dlatego że zaczęłam się modlić do Świętego Dominika,mam pasek który cały czas przy sobie noszę ,piję te ziółka i wierzę w jakiś noworoczny cud :) W sumie takie podejście jakoś bardziej mi odpowiada,nowy rok i całkowicie inne nastawienie :)

    "Najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Mam wyniki: progesteron 5,7, beta 91,5....
    31.12.byl progesteron 11.10, beta 72.2
    Na 16.30 idę do lekarza. Myślicie że jest szansa w ogóle?
    Kurcze wyglada to na biochemiczna. A tak bardzo trzymalam za Ciebie kciuki. Ale glowa do gory moze jeszcze nie wszystko przesadzone.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko robilas test bo to naprawde intwresujaco wyglada. Daj znac jak najszybciej. Trzymam kciukasy

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Mam wyniki: progesteron 5,7, beta 91,5....
    31.12.byl progesteron 11.10, beta 72.2
    Na 16.30 idę do lekarza. Myślicie że jest szansa w ogóle?
    Oczywiście ,ze jest szansa.Tylko niestety musisz powtórzyć bete :/ Dobrze,ze wyniki masz w ten sam dzien.Lekarz dzisiaj pewnie za wiele nie powie.Ale daj znac koniecznie

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Oczywiście ,ze jest szansa.Tylko niestety musisz powtórzyć bete :/ Dobrze,ze wyniki masz w ten sam dzien.Lekarz dzisiaj pewnie za wiele nie powie.Ale daj znac koniecznie
    Ja bym chciała wiedzieć czy to przez ten progesteron, albo co zbadać, bo ja w sumie nic nie biorę, oprócz luteiny (o której wy mi napisaliście) a może powinnam....

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ