X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    witam kobitki w nowym roku. dzis umnie skok p.o. wyzej 37 ale mysle ze to wplyw szampana. A tak pozatym niestety zadnych obiawow ciazy no totalnie nic tak ze nawet z dupakiem chyba nic sie nie wydarzy
    Kalcia ładny skok, nawet jak po szampanie to u tak bardzo wysoko. Ja jestem 8dpo i narazie temp ok 37 ale w każdym innym cyklu też tak było. Teraz traktuje mierzenie temp tylko jako potwierdzenie owulacji, bo u mnie spadek i tak jest w dniu @
    A kiedy testujesz ?
    Trzymam kciuki i powodzenia.

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:46

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wyjaśnienie ;) jak się nie będzie udawało to na pewno pomyślę o tym badaniu bo mam wrażenie że u mnie problem jest z zagniezdzeniem..

    Kalcia faktycznie wykres fajny;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia kciuki za wykres i za efekt koncowy:)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny. ten cykl jakis dziwny taki inny nawet nie wysypalo mnie p.o. owulacji. Nawet gruczol w sutku jak moze pamietacie robilam mamografie jakis czas temu bo myslalam ze cos nietak I zawsze po owulacji bardzo sie powiekszal. nawet niedrgnal.

    Nona lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, mam nadzieję, że ten rok będzie dobry dla nas wszystkich. Ja jakoś wchodzę w niego bez entuzjazmu. Jestem przygotowana na to, że coś jest nie tak i będziemy mieli ciężko zajść w ciążę... Oby u was było lepiej!

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Kalcia ładny skok, nawet jak po szampanie to u tak bardzo wysoko. Ja jestem 8dpo i narazie temp ok 37 ale w każdym innym cyklu też tak było. Teraz traktuje mierzenie temp tylko jako potwierdzenie owulacji, bo u mnie spadek i tak jest w dniu @
    A kiedy testujesz ?
    Trzymam kciuki i powodzenia.
    Ja jak narazie raz mialam temperature ponad 37 w poprzednim cyklu. a oprucz picia alkocholu wczoraj mam infekcje lewej zatoki tak ze ten skoc moze tez przez to. dzis jest owiele lepiej tak ze jutro zobaczymy czy temperatura sie utrzymaa;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, mam nadzieję, że ten rok będzie dobry dla nas wszystkich. Ja jakoś wchodzę w niego bez entuzjazmu. Jestem przygotowana na to, że coś jest nie tak i będziemy mieli ciężko zajść w ciążę... Oby u was było lepiej!
    powodzenia kochana zeby bylo dobrze xx

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:47

    kalcia64, Iga66, Słoneczko12, kark lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kalcia fajnie wygląda ten Twój wykres! Kciuki!!!
    dziekuje xxx

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Kalcia kciuki za wykres i za efekt koncowy:)
    Oby wkoncu pokazala sie trwala zielen:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Dziękuję za wyjaśnienie ;) jak się nie będzie udawało to na pewno pomyślę o tym badaniu bo mam wrażenie że u mnie problem jest z zagniezdzeniem..

    Kalcia faktycznie wykres fajny;)
    inny definitywnie jak zawsze:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Kalcia ładny skok, nawet jak po szampanie to u tak bardzo wysoko. Ja jestem 8dpo i narazie temp ok 37 ale w każdym innym cyklu też tak było. Teraz traktuje mierzenie temp tylko jako potwierdzenie owulacji, bo u mnie spadek i tak jest w dniu @
    A kiedy testujesz ?
    Trzymam kciuki i powodzenia.
    robilam test dzisej ale bialo
    test owulacyjny a zato lekko rozowa kreska na tescie owlacyjnym. dzis 9dpo za 6 dni terminem miesiaczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 23:05

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, fajna wizualizacja :)
    Ja za to weszlam w Nowy Rok z takim smutkiem, ze mam wizualizacje, ale same negatywne. Moze cos sie zmieni jak bede juz po @, bo hormony slabo dzialaja na moj nastroj.
    A a propo @ to jutro nie bedzie testowania. Juz jest troche krwi, wiec powoli startuje...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Już sobie wyobrażalsm dziś jak robię spotkanie dla krakowskich staraczek o przekazuję im moje suplementy bo ja juz zaszłam a one zajda niebawem haha. Będzie tak, czuję to.
    Kolejna pozytywna wizualizacja :
    Na kolacji 8.03 też już mam wizję że podziękuję kumpeli która mnie Cisnela żebyśmy się starali o drugie dziecko, żeby namówić męża... Dzięki niej te starania. Mój mąż nie chciał drugiego. Kumpela długo mi tlukla do głowy że go przekonam, aż powiedziałam żeby już nie marudzila mi o tym bo mam dość. Ona przestała gadać o tym, ja zaczęłam działać, przekonałam męża (jedynaka) i dziś widzę przed oczami tą kolacje jak mówię jej że ja zapraszam, wybierz sobie kochana co chcesz plus najdroższe wino z karty, biorę 2 kieliszki, nalewam i mówię że oba są dla niej bo ja jestem w ciąży i chciałam jej podziękować.

    Czuje ze to zrobię. Muszę zajść w tą ciąże, czuję że się uda i tak jej to powiem :P

    Macie swoje wizualizacje? Nowe Rok. Pozytywne myślenie.
    Moja jest trochę inna...
    Ja z radością informuje o ciąży a dziadek mdleje na myśl o kolejnym wnuku bo w święta pochował wszystkie zabawki po dzieciach :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:46

    Ani0nka, Nona, Izaw, kark, fiorella82, przedszkolanka:), Beti82 lubią tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:47

    Wik89, Sasanka5 lubią tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo:P

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, przykro mi :( ale, tak jak pisze Nona i Wiki, pewnie po @ humor sie poprawi. Kazda owulacja jest jak pole bitwy, a my przeciez kiedys te bitwe wygramy! Mam juz 28 testow ciazowych, jestem zaopatrzona jak na cala wojne i -choc zawsze wyje jak bobr przy bieli- to nawet lubie to sikanie, iskierke nadzieji, wypatrywanie drugiej kreski i w dupie, ze to trwa tylko chwile, a pozniej sa lzy. Dopoki jestem zywa, to co cykl bede tarmosic meza i walczyc..az do skutku.. Wiem, ze Wy tez. Jestesmy silne, zdeterminowane i niech tak zostanie :*

    Jezeli nawet myslimy, ze to koniec walki, ze odpuszczamy, a intuicja i strach nam nie pomagaja, to i tak w glebi duszy wierzymy i to jest piekne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 00:01

    Izaw, Wik89, Nona, Słoneczko12 lubią tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Nikodemko, przykro mi :( ale, tak jak pisze Nona i Wiki, pewnie po @ humor sie poprawi. Kazda owulacja jest jak pole bitwy, a my przeciez kiedys te bitwe wygramy! Mam juz 28 testow ciazowych, jestem zaopatrzona jak na cala wojne i -choc zawsze wyje jak bobr przy bieli- to nawet lubie to sikanie, iskierke nadzieji, wypatrywanie drugiej kreski i w dupie, ze to trwa tylko chwile, a pozniej sa lzy. Dopoki jestem zywa, to co cykl bede tarmosic meza i walczyc..az do skutku.. Wiem, ze Wy tez. Jestesmy silne, zdeterminowane i niech tak zostanie :*

    Jezeli nawet myslimy, ze to koniec walki, ze odpuszczamy, a intuicja i strach nam nie pomagaja, to i tak w glebi duszy wierzymy i to jest piekne

    Sasanka, no to Ty jesteś super przygotowana :D trzymam kciuki żeby ten miesiąc był dla Ciebie szczęśliwy!
    kalcia64 wrote:
    robilam test dzisej ale bialo
    test owulacyjny a zato lekko rozowa kreska na tescie owlacyjnym. dzis 9dpo za 6 dni terminem miesiaczki

    Kalcia, dopiero 9dpo, to jeszcze masz czas na pozytywny test :) i mamy coś zgrane czasowo cykle ostatnio, u mnie też taki etap ale jeszcze nie testowałam.

    Nikodemko, hormony niestety nie są dla nas łaskawe, pms jest do bani, ale po @ na pewno wrócą Ci siły do walki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 01:18

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bdbd73f5b70c.jpg
    Wczorajszy bladzioch się Różowi:) dzisiaj mąż nawet widzi na żywo. Idę na betę przed pracą, wyniki pewnie koło 18 będą. Bardzo się boję...

    Magda - mbc, kark, Sasanka5, fiorella82, Anhydra, Lami, XxMoniaXx, Nona, Agagusia, Izaw, Spirit, Beti82 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ