X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    Witajcie Dziewczyny w Nowym Roku. Oby ten rok był dla Nas szczęśliwy.

    Dawno mnie tu nie było a to dlatego, ze miałam bardzo smutne święta, odeszła ukochana Babcia, z którą się wychowywałam.
    Doszły mi kłopoty ze zdrowiem od tygodnia mam bóle brzucha, kłucia w boku, miałam już usg brzucha badania krwi i nic nie wychodzi. U ginekologa byłam wtedy 14 grudnia i wyszła torbiel na lewym jajniku ale teraz boli mnie w prawym boku. Nie wiem czego dalej szukać. Być może odzywa się stres...

    Beti przykro mi , że się nie udało.
    Ola przykro mi.U mnie tez bardzo smutne swieta.I powiem Ci ,ze wyjątkowo u wielu osob było zle.Jednej koleżance zmarl brat w swieta a drugiej w sylwestra.Oby ten rok był zupełnie inny.Moze tak być ,ze to stres.Ja kiedyś miałam taki nerwoból ,ze na pogotowie zadzwoniłam i przyjechali.ALe to w zyciu czegos takiego nie czułam,myslalam,ze mam zawal ...Teraz po swietach 2 raz w zyciu mi się cos takiego zrobilo ale z boku ..Tylko teraz wiem jak z tym postepowac i przeszlo.Stres ma bardzo duzy i zly wpływ na nas.

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Olewaja mnie! Jeszcze raz - jest tu ktoś komu castagnus / niepokalanek pomieszał tylko w cyklu?
    Mi pomieszał, ale ostatecznie chyba dobry efekt. Zalecane trzy miesiące i pykło.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona dzisiaj wlasnie cwiczyc bede popoludniu ;D
    IzaW noo ciekawa jestem jak on do tego podchodzi..

    Dzisiaj wzięlam ostatnie clo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2019, 11:38

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Iza, co u Ciebie, jaki plan na ten cykl?

    A ja teraz czekam, 5 dni do @. Chyba już umówie wizytę w nowej klinice, do listopada byliśmy w jednej ale już tam nie wracam. Może podsuną gdzie szukać, bo na razie to u mnie tylko jeden niedrożny jajowód ale owulacje przez te kilka miesięcy jak monitoruje były z drożnej strony. Nasienie na starcie było słabe ale teraz już wszystkie parametry powyżej normy. Może też po prostu komórki jajowe były kiepskiej jakości przez stymulacje, ja miałam zawsze swoje owulacje, ale dostałam żeby zwiększyć szanse, tylko potem te pęcherzyki rosły bardzo duże, pękały przy 28mm? To też nie dobrze przecież.

    27 lat
    9cs
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nona dzisiaj wlasnie cwiczyc bede popoludniu ;D
    IzaW noo ciekawa jestem jak on do tego podchodzi..

    Dzisiaj wzięlam ostatnie clo ;)

    Ja miałam przed clo usg w drugim dc, na szczęście nie było super obficie, ale gin mówiła że się nie przejmować, dla nich to normalne i czasem trzeba :P

    27 lat
    9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to prawda,po porodach jest o wiele gorzej :D no zobaczymy, dzisiaj wyskacze jeszcze skoro Nona mowi,ze pomaga ;D a ćwiczyć i tak trzeba ;p
    Co do Ciebie to faktycznie może dobrze poradzic się gdzieś indziej,moze coś nowego nakieruja . Fajnie,że maz ma dobre wyniki ;)

    Mi przyszlo gemini! Sperme badać dzisiaj?

    Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    No to prawda,po porodach jest o wiele gorzej :D no zobaczymy, dzisiaj wyskacze jeszcze skoro Nona mowi,ze pomaga ;D a ćwiczyć i tak trzeba ;p
    Co do Ciebie to faktycznie może dobrze poradzic się gdzieś indziej,moze coś nowego nakieruja . Fajnie,że maz ma dobre wyniki ;)

    Mi przyszlo gemini! Sperme badać dzisiaj?

    Najlepiej po wstrzemięźliwości od 2 do 7 dni :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:53

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:53

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Nona,właśnie paczka przyszła.
    IzaW kupiłam mezowi domowy test płodnosci ;p mowisz zeby 2 dni poczekac?

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katowice.

    Na początku przez 3 miesiące mój mąż brał clo + ProFertil, to trochę pomogło, a potem już tylko witaminy, najpierw Fertilman a później mu sama dobierałam, żeby miał większe dawki tego co faktycznie działa, polecam tutaj poczytać: https://matkamimowszystko.pl/slabe-nasienie-jak-poprawic-jakosc-nasienia/

    I po 7 miesiącach już nie ma się do czego przyczepić :)

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tak Nona,właśnie paczka przyszła.
    IzaW kupiłam mezowi domowy test płodnosci ;p mowisz zeby 2 dni poczekac?

    My też od tego zaczęliśmy, jak pokazało że jest te 15 mln/ml to zmotywowało męża do normalnych badań :P i do tego też pamiętam był taki sam wymóg jak do normalnych badań, żeby od ostatniego wytrysku było nie mniej niż 2 i nie więcej niż 7 dni, wtedy nasienie najlepsze :P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny... Ja umieram z bolu. Mija doba na ketonalu, czuje sie jak nacpana, boli mnie po prostu wszystko, nawet nerka. Nie pamietam kiedy ostatnio mialam taka miesiaczke, mam juz naprawde dosc :(
    Przez to w ogole nie mam entuzjazmu na nowy cykl, a musze cos zaplanowac, zamowic jakies suple, bo wszystko mi sie pokonczylo. Wroce tez na pewno do Conceive.

    Monia - doskonale Cie rozumiem, u mnie jest to samo, jestem zalamana. W ogole nie jestem dobrze nastawiona do dalszych staran, wydaje mi sie, ze znowu nic z tego nie bedzie, mam w sobie straszny lęk, ze z dokladniejszych badan dowiem sie, ze w ogole nie bedziemy mogli miec dzieci i co wtedy? Wiem, ze nastawienie to polowa sukcesu, ale poki co totalnie mi nie idzie...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, bzdura z tym nastawieniem. Pozwól sobie na lęk i ból. To zupełnie normalne, że w Twojej sytuacji masz obawy. Połowa sukcesu to jest odpowiednia diagnostyka i tak do tego podejdź. Badania nie odbiorą Ci szansy na dziecko - mogą tylko pomóc. Wiesz przecież, że najtrudniejsza w leczeniu jest niepłodność idiopatyczna. Znając przyczynę, można zdziałać wiele więcej.

    Nona lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole - wiem, wszystko to wiem... i mam nadzieje, ze wroce do walki jak minie okres :(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    n3soe6m2l6sc_t.jpg

    Kuzwa nie wiem dlaczego tak bokiem dodaje jak było ok.Dziewczyny pytanie za 100 pkt :p co tam jest napisane ? pod hsg -paracetamol ? :p bo to jest niby to ,,znieczulenie '' co mam dostać
    Niestety takie "znieczulenie" często dają na nfz :/ Mnie powiedziano, że mogę sobie zażyć Ketonal i Buscopan wcześniej, w gabinecie nic nie dostałam

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Olewaja mnie! Jeszcze raz - jest tu ktoś komu castagnus / niepokalanek pomieszał tylko w cyklu?

    Mi costagnus bardzo zaszkodził. Zrobiła mi się spora torbiel na jajniku, czyli jakby zahamował owulację

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IzaW dziekuje! To zrobie za 2 dni ;) a moj od dzisiaj androvit ;p
    Fertilman moj bral 5 lat temu ale teraz czytal sklad i czegos w nim nie moze..

    Nikodemko tule!!
    Może to ten miesniak daje w kosc? Wiem ze @ bywaja mega ze sie mdleje ale taki ból? Biedna :(

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzało mi się juź przechodzic przez taki bol, za czasow liceum co miesiac lądowałam na zastrzykach w szpitalu... Wydaje mi sie, ze moze za bardzo „dokarmilam” endometrium w tym cyklu... Nie wiem czy to mozliwe, ale widze taka zaleznosc. W listopadzie mialam dosc cienkie i okres byl o wiele lagodniejszy. Wypadaloby tez, zebym sie w koncu dowiedziala czy to nie endometrioza...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie castagnus nie pomógł wogóle...

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ