X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko a robisz tymi co ja mialam ? Tymi z firmy horienmedical? Te wychodzily mi zawsze

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Przedszkolanko a robisz tymi co ja mialam ? Tymi z firmy horienmedical? Te wychodzily mi zawsze
    te niebieskie co ostatnio wrzucałam. Różowe mi zawsze dwie pokazywały a tu dosłownie biel ..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami odpoczywaj - tak jak mówisz - kropek jest teraz najważniejszy. To chyba różnie w ciąży bywa, prawda? Ty teraz zaczęłaś 6 tc dopiero, zarodek ma prawo jeszcze się nie pokazać.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami odpoczywaj spokojnie :) jest jeszcze bardzo wczesnie :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, no ba! Ja Ci już datę zajęłam na wrześniu XD

    Niezapominajko, sikaj jutro, pokażesz tylko mi i udamy, że wcale nie sikałaś :D

    Przedszkolanko, zobaczysz czy Ci skoczy temp. Zresztą za 2 dni monitoring, to podglądniesz :)

    przedszkolanka:), Niezapominajka2, Nona lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko to moze jutro pokaza pozytywny !

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro monitoring na 10.00 i jestem bardzo ciekawa co tam sie dzieje. Jajnik nadal co i raz mnie kluje i to dosc mocno, a jeszcze za wczesnie na owulacje.

    przedszkolanka:), Nona, Izaw, kark lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w sumie dopiero 11dc ale na piątek się nastawiłam..chyba,że owu w weekend.

    Niezapominajko zrób i mi też pokaż! :D
    Nikodemko będę akurat w trasie ale będę czekała na wieści :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko a czy Ty czasem nie miewasz właśnie wczesnych owulacji? Pamiętam, że u Ciebie to często wygląda na 2 w cyklu.. a kiedy ostatnio miałaś monit robiony?

    Kark
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a67e32c76146.jpg
    Kibic nr 1 pod moim wykresem. Nie namówisz mnie do złego! ;)

    przedszkolanka:), kark lubią tę wiadomość

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny. Wszystkim polecam pełny monitoring. Nie 1 usg przed owu.
    U mnie niby ostatnio pecherzyk 18mm, endo ładne itp a dziś 21dc I jest ciałko żółte którego na tym etapie nie powinno być.
    GIN ma wątpliwości czy owu na pewno była.
    Druga opcja to może być bardzo wczesne juz ciałko żółte ciążowe.

    Na usg wygląda to po prostu jak kulka, jak torbiel /cysta. Czasem mówi że ginekolodzy usuwają bo myślą że 25mm pewnie torbiel
    A to ciałko żółte ciążowe ktore jak usuwają to potem ciąża obumiera.

    Takze czekamy do terminu @

    Polecam wszystkim raz zrobić pełny monit bo byłam pewna że przecież czułam lewy jajnik, zmienił się śluz, test owu pozytyw I że wszystko świetnie.


    A może mu chodziło o ciałko krwotoczne? ;) Ono potem przechodzi w ciałko żółte (jak była owulacja), lub czasami z tego robi się torbiel krwotoczna (jak pecherzyk nie pękł i nie było owu). Czasami trudno ocenić z czym mamy do czynienia.

    Nona lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszko te Twoje testy mnie denerwują. Jak to białe? Może są bardzo nieczułe? Na tych zielonych z rossmanna, których ja używam jest napisane, ze pozytywny to już wtedy, jak nawet jaśniejsza testowa wyjdzie - co uważam za nieprawdę! A może te Twoje naprawdę takie są - i wyczuwają tylko duży skok lh. Przetestowałabym je, szkoda tylko, że nie masz innych dla porównania.

    Nie, Ty też mnie do testu nie namówisz ;) nawet nie wiem, gdzie jest, jeszcze wszystko mam w torbach po przeprowadzce, wrrrrr...

    Meggs mi też się teraz ten surowy styl podoba bardzo, dlatego tak łazienkę zrobiłam, z elementami drewna jeszcze. I białe meble, bo było trochę za ciemno. Z tym, że ja musiałabym mieć ze 4 łazienki do dyspozycji, każda w innym stylu, wtedy byłabym spełniona. Jeden dzień w betonowej, później w białej marmurowej, może jeszcze jakaś czarna z super oświetleniem iiii nie wiem. .. może jakaś w ciepłych kolorach. ;) nie dogodzisz takiej :D

    przedszkolanka:), Meggs, Izaw lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja mam jutro monitoring na 10.00 i jestem bardzo ciekawa co tam sie dzieje. Jajnik nadal co i raz mnie kluje i to dosc mocno, a jeszcze za wczesnie na owulacje.
    Heh - o parę minut się minęłyśmy z wiadomościami ;) wiadomo, czarownica czyta w myślach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:54

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko - miewalam 2 owulacje, ale nigdy tak wczesnie, mam teraz 8 dc :/ Okaze sie jutro co jest grane, trzymajcie prosze kciuki za mojego miesniaka... Chcialabym, zeby w koncu bylo dobrze.

    przedszkolanka:), Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leże po <3 !
    Niezapominajko kurde nie wiem. Aż zaraz poszukam ich i poczytam co to za jedne..
    A Ty tam nie szukaj wymówek! :D

    Nona kurcze,jestem też dobrej myśli ;)

    Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Niezapominajko - miewalam 2 owulacje, ale nigdy tak wczesnie, mam teraz 8 dc :/ Okaze sie jutro co jest grane, trzymajcie prosze kciuki za mojego miesniaka... Chcialabym, zeby w koncu bylo dobrze.
    Będzie!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nokodemko, będzie dobrze, pisz nam od razu po wizycie.

    Nona, wiesz lekarze to tak muszą pogadać, żebyś się nie nakręciła od razu. Czekamy więc :) Z tydzień do testowania został?

    Meggs, fajnie, że zajęłaś głowę remontem, dobrze na tym wyjdziesz, tak coś czuję :)

    Meggs, Nona lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Tak. Dobrze to ujelas.
    Opisał tak. Jajnik lewy z pęcherzykiem o wymiarze 25,9mm o zwiększonej hypoechogenicznosci - ciałko żółte?

    Cis mówił że widzi taką kulę i ciężko stwierdzić co to, jak zrobi się z tego ciąża to super, on trzyma kciuki a jak nie to po @ przyjść 7-10dc i zobaczymy może to torbiel krwotoczna.

    A trzeba było brać ovitrelle jak proponował, pytał czy dajemy czy w kolejnym cyklu... Chciałam spróbować bez. No zobaczymy. Generalnie jestem spokojna, gin panuje nad sytuacją, będę chodzić już tylko do niego. błagam zróbcie raz monit.
    Za cenę supli I testów ciążowych macie monit. On duzo bardziej potrzebny niż te wszystkie suple.

    Oczywiście ja tam liczę że się udało :)
    No to jak w jajniku jest pęcherzyk prawie 26 mm to znaczy że owu nie było bo pęcherzyk nie pęknął i nie opuścił jajnika? Bo jak pęka to z jajnika znika przeciez... ciałka żółtego więc nie powinno być.
    Chyba że to jakiś inny pęcherzyk jeszcze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 21:43

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami kochana odpoczywaj tam za dwoje teraz :) i nic nie dołuj, kropek na dniach się ujawni. Ściskam!

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ