X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kwiatuszku,
    z wiruskami nie ma sprawy- powysyłam tyle ile bedziecie chciały :) A jak zafasolkujecie to też będę trzymać kciuki ;)

    No widzę, że z tym dentystą to ostro działasz- pogratulować.

    Na wizytę do lekarza albo sie zapisze prywatnie, albo poczekam na wizyte 26.04. bo mam umowioną.Chociaż najpierw muszę sobie przeliczyć na ile dni starczy mi leków. USG najwcześniej sie robi w 7 tygodniu wiec jeszcze sporo czasu zostało mi- nie wiem czy sie doczekam :)

    Powiem Wam że w poprzednich ciążach bardzo panikowałam,jak zobaczyłam wynik testu to trzęsły mi się ręce,od razu nie mogłam spać ze stresu, tłukły mi się w głowie przeróżne myśli... a teraz jestem jakaś spokojniejsza (choć strach przed utratą nadal mi towarzyszy), ostatnie dwie noce przespałam bez problemów.

    A Qrczak jak tam? Już jesteś zafasolkowana? :)Pewnie odliczasz już dni do testowania :) Będzie dobrze!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może leć do lekarza to da Ci jakieś badania albo cos na wszelki wypadek na podtrzymanie.
    Kurcze jak sie ciesze ze Ci sie udało :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka beta pięknie przyrasta, może będą bliźniaki ;)
    Cholernie się cieszę, że Ci się udało. Teraz czas na Kwiatuszka i na mnie :D
    A Kwiatuszek ma rację, dawaj tu trochę wirusków ;)

    Odliczanie się zaczęło, ale na cuda nie liczę. Znów za mało <3 , jakoś mi libido totanie spadło :( Teraz prawy jajnik nie daje mi spokoju, a wydawało mi się, że przed owulką czułam lewy i że z niego owulka była. A teraz cisza, za to ten prawy się co rusz odzywa. sama nie wiem. No ale za jakiś tydzień albo i wcześniej wszystko się wyjaśni, bo zwykle koło 9dpo dostaję plamień i tempka zaczyna spadać, więc już wiem, że @ blisko.

    Kwiatuszku a jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że już lepiej :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodnie z obietnicą:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cbbdde2db887515.html

    Qrczak lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek łap szybko, bo ja wyłapię wszystkie :P ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, dobra mam, zdążyłam :D ale uśmiałam się bo jak otworzylam zdjecie i przewinełam strone w dół to pokazał sie napis o przesyłaniu wirusków a na obrazku widniała reklama "kumulacji lotto". Więc poprosze o kumulację w postaci bliźniaków :D

    Qrczak to teraz Ty za kilka dni a ja 3 maja. Myślę, że pięknie to wymyśliłam, prawda? <skromny> :P
    Ciekawe dlaczego tak te jajcorki Twoje wariują. Niby owulacjaa jest naprzemiennie to może jednak była z prawego a lewy pikał tak po prostu.
    Ja w ogole nie czuje jajników ostatnio. Tylko przy owulacji pikały co mnie bardzo cieszy bo jakby tak było zawsze to bym wiedziala ze to to :)

    A ja czuję się juz dobrze :) własnie objadłam sie zupki zacierkowej bo straaaaszna miałam na nią ochote od kilku dni :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 21:47

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek czasami czlowiek tyle przezyje w zyciu, ze wie ze nie warto sobie nerwow marnowac...na sytuacje, na ktore nie mamy wpływu za bardzo.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ale masz na myśli tą wcześniejsza wizyte Ani u gin?
    No ja chyba bym wolała dmuchać na zimne mimo tych wielu przejść. Może tak teraz twierdze bo tyle nie przeszłam. Ale to Ania wie najlepiej jak działać więc i tak zrobi jak zechce :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ufff, dobra mam, zdążyłam :D ale uśmiałam się bo jak otworzylam zdjecie i przewinełam strone w dół to pokazał sie napis o przesyłaniu wirusków a na obrazku widniała reklama "kumulacji lotto". Więc poprosze o kumulację w postaci bliźniaków :D
    No faktycznie nieźle sobie to wykombinowałaś :P Ale bliźniaki póki co są zarezerwowane dla Ani ;) Taki bonus za to, że ona pierwsza z naszej trójki zaciążyła ;)
    kwiatuszek789 wrote:
    Ciekawe dlaczego tak te jajcorki Twoje wariują. Niby owulacjaa jest naprzemiennie to może jednak była z prawego a lewy pikał tak po prostu.
    Ja w ogole nie czuje jajników ostatnio. Tylko przy owulacji pikały co mnie bardzo cieszy bo jakby tak było zawsze to bym wiedziala ze to to :)

    Kwiatuszek z tą owulacją to nie do końca tak jest, że ona na przemian jest raz z lewego raz z prawego jajnika. Może być przez kilka cykli z tego samego. Wszystko zależy od dojrzewania jajeczek, które będą pierwsze ;)
    Ja w tym cyklu dużo mniej czułam jajniki niż w poprzednim. Ale nie martwię się tym zbytnio.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak niech bedzie, , taka beta u Ani to narazie trzymamy kciuki za Jej bliźniaki :) wyczułyśmy ze to ciąża to teraz wróżymy jej bliźniaki? :P
    Chociaż ja po cichutku marze o dwupaku <3

    Nie wiem czy ja cos zle robie ale nie chce mi czasami cytowac całych wiadomości, i jak chciałam zacytować wpis Qrczaka o tym ze dla Ani bliżniaki to nie mogłam i tylko cytowało mi 2 czesc posta :/

    U mnie dzis cuuudna pogoda, słoneczko, bardzo ciepło.. ahhh lubie to :)

    Miłego dnia dziewczynki :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Jak tam- już się pozarażałyście ode mnie? ;)

    Ale jestem dziś bezsilna... wczoraj wieczorem weszłam dopisać sie do kwietnióweczek i zaraz po tym... zasnęłam. Dziś nie mogę znaleźć tego forum bo nie ściągnęłam na listwę- Qrczaku w którym z zagadnień ogólnych ono było?

    Widzę ze już przypisałyście mi ciąże bliźniaczą- no ładne rzeczy :) Chociaż- wcale bym nie narzekała gdyby tak było- jeden poród a od razu "dwupak" do kochania :)
    Jutro znów pójdę na betę bo temperatura mi ciągle spada- nie wiem czy po prostu po przeziębieniu wraca do "normy" czy jest to spowodowane czymś innym. Ale nawet mój mąż stwierdził że trzeba wszystkiego dopilnować.
    Do lekarza też będę chciała już w tym tygodniu iść, bo muszę sie upewnić czy ta dawka leków którą biorę jest wystarczająca.

    Wiecie co- zapomniałam Wam wcześniej napisać. Zauważyłam że jak zaczęłam brać 3 opakowanie inofolic to moje jajniki jakoś już mniej dawały o sobie znać- najbardziej je czułam przy 1 opakowaniu. Więc moze nie ma sie czym martwić- skoro ja ich tak bardzo nie czułam i zaszłam... dopiero po owulacji jajcory zaczęły konkretnie dawać o sobie znać. A co do owulki- zgadzam się z Kwiatuszkiem- ja gdy mam owulację to zawsze tylko z prawego jajnika- lewego rzadko czuję więc na pewno to nie jest na przemian.

    Trzymajcie się dziewczyny.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak czytalam, ze teoretycznie jest na przemian a wiadomo ze w rezultacie pracuja jak chca.

    Pewnie pierwsze dawki inofolicu były szokiem dla jajnikow i stad taka reakcja, Moze teraz juz wlasciwie pracuja skoro ja ich nie czuje w miedzy czasie a tylko przy owu.

    Ania tutaj link do kwietniowek:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/kwietnioweczki-2014-zaczynamy,2279.html

    Mam nadzieje, ze spadająca tempka nic zlego nie oznacza, ale jesli beta wczoraj byla taka ladna to tak szybko by temp nie spadla jakby cos nie tak bylo. Wszystko musi byc ok wiec o czym ja bredze :) dobrze mówisz, że pewnie to po chorobie. Moze teraz organizm troche osłabiony jest i stad mniejsza wartość tempki.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania szybko zaszłas gratulacje :)
    Kwiatek nie pisałam o Ani, tylko o sobie.
    Ja od nastepnego okresy czyli w maju bede probować moze cos sie uda :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Kwiatek nie pisałam o Ani, tylko o sobie.

    To sorka, ze zrozumiałam
    Ale coś w tym jest, ze z czasem człowiek uodparnia sie na niektore sytuacje

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    U mnie znów ciepło, ale nadal bez słońca. Może to i dobrze, bo dziś przede mną kolejny "maraton" w terenie. Musze podgonić z robotą, bo w czwartek jadę do biura i trzeba co nieco materiałów oddać.

    aszka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ledwo napisałam, że u mnie słońca brak, a tu zaczęło pięknie świecić.

    Aniu ja mam podobnie przy braniu Inofolicu. Wcześniej przy pierwszym opakowaniu czułam non stop jajniki, a teraz już dożo mniej. Chociaż ten mój prawy po owulce ciągle pika, a to u mnie nowość :P Chyba faktycznie organizm na początku doznał szoku, a teraz już się przyzwyczaił do stałej porcji inofolicu i już tak nie "świruje". Oby wszystko było dobrze :)
    Temperaturą bym się tak nie przejmowała, bo u Ciebie była choroba, więc może faktycznie teraz jak już dochodzisz do siebie, to i tempka się stabilizuje. Zaglądałaś na wykres Marzenki, o której Ci pisałam? Zobacz jak u niej skakała tempka, a też była chora i do tego na antybiotyku.

    aszka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, nie widziałam tego wykresu- bo zniknął- u mnie pojawiało sie puste pole. Ale staram sie tym nie martwić. Co ma być to będzie :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ania szybko zaszłas gratulacje :)
    Kwiatek nie pisałam o Ani, tylko o sobie.
    Ja od nastepnego okresy czyli w maju bede probować moze cos sie uda :D

    Dziękuję Aszka... no ja już tak mam że dośc szybko zachodzę, ale do tej pory nie mogłam utrzymać ciąży, więc póki co cieszę się ale tak jeszcze jakoś niepewnie, bo wszystko jest bardzo wczesne i różnie może być. Ale bądźmy dobrej myśli.

    A Ty długo się już starasz?
    Czuję, że maj będzie Twój :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 12:10

    aszka lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wejdź sobie na mój wykres i tam w komentarzach będzie Marzena27 może wtedy Ci się uda. No chyba, że ma wykres udostępniony tylko dla przyjaciół.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten wykresik sie pokazuje normalnie mimo że nie mam osóbki jako przyjaciółka. I weszłam do niej szukajać w komentarzach pod Qrczakowym wykresem :)

    Qrczak teraz trzymam kciuki za Ciebie :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ