X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak gratulacje :)
    Ania trzymam za Ciebie kciuki oby bylo ok.
    Kwiatuszek my zostalysmy teraz -ale ja ten cykl bezowulacyjny bo biore dupka, w sumie to i lepiej bo mialam antybiotyk, wiec i tak raczej male szanse.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale aż taka duża dawke masz ze zablokuje Ci owulkę? Ja nadal czekam na owulacje i trace nadzieje.. chociaż malutka nadzieja zawsze jest.
    Czyli wyglada na to, ze czerwiec bedzie nasz :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, Kwiatuszek, ja tez mam bezowulacyjny cykl.Bedziemy próbować w następnym cyklu :)

    aszka lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki aby jednak zawitala owulka u mnie ale juz sie nie nastawiam. Przez świeta chodziłam wkurzona ze cykl na straty ale teraz to juz czekam na @. Niech przychodzi a wraz z nia nowe nadzieje :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Qrczak gratulacje :)
    Dziękuję Aszka :D

    U mnie nadal brak wyników, więc jestem jednak zmuszona czekać do jutra lub pojutrza :/ Eh wykończy mnie ta niepewność!

    Aszka, Kwiatuszek, Aja - zobaczycie, że się doczekacie w końcu owulki i to owocnej :D :D :D

    Kwiatuszku, bo z facetami to gorzej niż z dziećki, niech ich tylko paluszek zaboli, to marudzą jakby umierający byli :P

    Zmykam spać, bo jutro z rana do roboty :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam owulki bo mam cykle 60 dniowe nawet. To moj 1 cykl z dupkiem wzielam przed owulka, ale juz dzis ostatnia tabletka dupka i chyba bede miec niedlugo okres bo juz mnie brzuch boli jak zawsze przed @. Takze ten cykl na straty bo mi owulka wypada po okresie dwa tygodnie wg wyliczen :D Takze nowy cykl=owulacja+dupek.
    Qrczak napisz jak wypadły badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 09:20

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Qurczaku z facetami gorzej niz z dziecmi. Dzis juz dziala antybiotyk i calkiem dobrze sie czuje :-) tempka u mnie taka jak wczoraj :-\ moze jutro podskoczy...

    Qurczaniu pisz szybciutko jak wyniki bety. Trzymam kciuki :-)

    Milego dnia :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :D
    Odebrałam wyniki bety - 2120,00 mIU/ml
    Tylko nie mam pojęcia, czy to prawidłowy przyrost po 6 dniach :P Wtedy miałam 119,60.

    kwiatuszek789, aszka lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, wszystko jest w najlepszym porządku. Na Belly best- w MOJE BELLY masz kalkulator ciąży- m.in. przyrostu bety. Wpisz sobie i zobaczysz że ładnie urosło :) Gratuluję!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu dziękuję za info :) Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :P
    A jak tam u Ciebie? Jak się czujesz?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna jest ta porównywarka bety- gorąco ją polecam choć mi ostatnio zaświeciła się na czerwono.

    A ja... czuję się jakby mnie walec rozjechał... czekam na jutrzejszy dzień jak na wyrok- z duszą na ramieniu. Rano beta, w południe lekarz...a później jedna wielka niewiadoma!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tulę mocno i trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było dobrze :) Może to jakiś błąd w labie. Przecież takie historie się zdarzają. Ja mocno wierzę, że wszystko dobrze się ułoży :) Daj znać jutro, jak już będziesz coś wiedziała.
    Mnie przez wczorajsze i dzisiejsze oczekiwanie na wyniki rozbolała głowa i boję się cokolwiek łykać. Kawę też już piłam i mimo, że mówiłam, że nie zrezygnuję z niej w ciąży, to jednak wolałabym ją ograniczyć do jednej małej filiżanki dziennie.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku ciesze sie bardzo ze betka ladnie przyrosła :) oby tak dalej :)
    Myślę, ze jesli organizm kawy nie odrzuca to mala filizaneczke mozesz spokojnie pić :)

    Anuś wspieram, i tule aby wszystko jutro okazało sie na plus. musi być dobrze, nie ma innej opcji w ogole :) a bedziesz miała wyniki tak szybko żeby miec je juz na wizyte?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizytę nie będę miała jeszcze wyniku bety, ale mam nadzieję że USG coś pokaże i rozjaśni sprawę. Oby stał się jakiś cud i wszystko było dobrze.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak brawo.
    Ania trzymamy kciuki :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny raz jeszcze za trzymanie kciuków <3 Teraz byle do poniedziałku... :)

    aszka, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka trzymam kciuki zeby na wizycie wszystko bylo ok :-*
    Pisz szubciutko co jak.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Ależ mam dziś lenia :/ Nie mogę się zebrać, żeby pojechać do pracy. Masakra jakaś! Muszę się jakoś zmusić, bo praca się sama nie zrobi :/

    A co u Was?

    Aniu trzymam cały czas kciuki, musi być dobrze!

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZEŚĆ DZIEWCZYNY...
    Za dużo nie mogę na tą chwilę napisać, jestem po wizycie u lekarza- czekałam prawie 2 godziny żeby wejść. Myślałam, że oszaleję!

    Wieści- na tą chwilę nijakie- mam czekać na wynik bety bo on będzie moja wyrocznią. Jeśli spada to mam odstawić wszystkie leki i czekać na krwawienie. Jesli rośnie- to brać nadal leki na podtrzymanie i za tydzień zgłosić się na wizytę.

    Pocieszające jest to, że kropek jest widoczny na USG (czyli nie ma ciąży pozamacicznej której się bardzo bałam) i widziałam też że widoczne jest tętno... niestety lekarz powiedział że nieco zbyt wolno są uderzenia, ale najważniejsze że jest. Mam złe przeczucia, ale cieszę się że choć przez chwilę mogłam zobaczyc tą moją małą kropeczkę.

    Teraz jak na szpilkach czekam na wynik bety- nawet mąż wziął wolne w pracy żeby mnie wspierać. Zobaczymy co to będzie dalej...

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku, a te Twoje wyniki wreszcie pojawiły się na stronie diagnostyki?

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ