X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu no to w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak nadal trzymać mocno kciuki <3 Dobrze, że kropek jest na miejscu i że jest tętno :)
    Daj znać jak już będziesz miała wynik bety.

    U mnie wyniki na stronie diagnostyki w ogóle się nie pojawiły. Nie mam pojęcia dlaczego. Od wczoraj rana widnieje info: "Wynik niedostępny" i tyle :/ Ale na szczęście udało mi się urwać z pracy, żeby odebrać osobiście w ośrodku.
    A teraz szykuję się znów w teren. Ależ mi się nie chce...

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś kosmos- weszłam na diagnostykę z ciekawości a tam już wynik- 3278 mIU/ml wzrost niby jest, ale tylko 17 % wiec tak na prawdę nie ma się z czego cieszyć bo są marne szanse że ta ciąża skończy się dobrze.

    Nie wiem co mam dalej o tym myśleć...

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Aniu rzeczywiscie kosmos. Ale w takim razie skoro beta troszke jednak rosnie to jest nadzieja ze kropek da rade. A nie zwiekszyl gin dawkowania dupka?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, czytałam teraz trochę w internecie... chyba by musiał stać się jakiś CUD żeby wszystko było dobrze- z tych opinii i historii które czytałam to chyba żadnej dziewczynie nie udało się donosić ciąży przy podobnym niskim wzroście... więc powoli nastawiam się jednak na najgorsze i zaczynam rozglądać się za badaniami genetycznymi.

    Muszę powtórzyć betę w sobotę bo teraz mam nakaz kontrolowania jej w zasadzie co 2 dni, jeśli tylko zacznie spadać- odstawiam leki zeby nie obciażać organizmu-tak powiedział lekarz.
    Boję się że skoro kropek jest w macicy to tym razem nie obejdzie się bez łyżeczkowania a wtedy 3 miesiące przymusowego odpoczynku od starań i kolejny rok z głowy.

    Jeszcze będę chciała zapisac sie po niedzieli do innego lekarza na konsultację bo na ten tydzień mi sie nie udało.

    Cholera, jakie to życie jest dziwne- ze względu na ciąże pozrywałam kontrakty, zrezygnowałam z kilku zleceń mówiąc że w tym roku jest to już niemożliwe... a tu się może okazać że wrócę do pracy i będę świecić oczami... stoję w martwym punkcie bez perspektyw na przyszłość!

    Co do dupka- niby mam brac 2x1 bo to wystarczy... tylko że od 2 dni podniosłam dawke do 3x1, wiec nie bede jej zmniejszać.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka Aniu przykro mi bardzo :-* mimo wszystko ja jeszcze wierze ze sie uda. Moze szukaj jeszcze gdzies lekarza nawet w innych miejscowosciach moze cos innego ktorys by zalecil?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innego lekarza poszukam na 100% bo tak czy siak będę chciała to skonsultować. Nie chcę się opierać tylko na jednej opinii.

    Ja już chyba zaczynam się oswajać z tym co mnie czeka... Myślę co dalej- gdzie i jak się leczyć...
    Mój mąż mówi że bedzie dobrze, bo beta rośnie... ale on nie jest świadomy jak to wyglada w praktyce. Tłumaczę mu, ale odpiera to co mówię- moze to jego sposób na to żeby sobie z tym poradzić.

    Bo w tym przypadku strach jest z każdej strony- że stracę- to normalne, ale także że jakimś cudem ciąża się utrzyma- ale czy wtedy dziecko będzie zdrowe, czy obciążone jakimiś wadami skoro wyniki nie są w normie?... nie wiadomo co jest gorsze.

    Więc same widzicie- udało mi się pierwszej, a w końcu się okaże ze będę w gronie szczęśliwych mam jako ostatnia... albo nie dane mi będzie nią zostać. Takie życie...

    Trzymajcie się!


    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bedzie dane zobaczysz. Ja zawsze sobie tlumacze ze wolalabym stracic niz mialoby sie chore urodzic, bo nie chodzi juz o mnie tylko a przede wszystkim dziecko by cierpiało.
    Porobisz wnikliwsze badania i wtedy sie okaze w czym tkwi problem.
    Do facetów chyba do konca nie docieraja takie informacje, nietety. to my mamy wieksze pojecie o tym wszystkim.

    Kciukam Kochaana i o Ty sie trzymaj :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie wiem, co pisać. Jest przyrost, więc nadal jest nadzieja, że jednak wszystko się ułoży. Wiem, że trudno Ci teraz pewnie zebrać myśli i ciągle się zamartwiasz, ale musisz wierzyć, że będzie dobrze. Fasolka to wyczuje i zostanie z Tobą :) Tego Ci z całego serca życzę <3

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki zeby sie jednak udalo. Ja od nastepnego cyklu bede probowac moze w koncu to bedzie moj 1 cykl staran, dwa juz odpadly z powodu chorob.

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie...
    Prawdę mówiąc to nawet nie wiem o czym teraz myślę... mam mętlik w głowie...
    Szykuję się psychicznie na najgorsze, bo nie wierzę ze może nagle być postęp. Poza tym nawet gdyby był to do końca ciąży umierałabym ze strachu czy dziecko po takich przejściach na samym początku urodzi się zdrowe.

    Zastanawiamy się z mężem dlaczego, co z nami nie tak, o co tu chodzi???

    Muszę obmyślić strategię co dalej:co ze mną, co z pracą- czy jak po poprzednich stratach wpaść w jej wir żeby zapomnieć czy wręcz przeciwnie- zwolnić na maxa i odpuścić?, gdzie się dalej udać na leczenie?...
    Czas się chyba ostro za siebie wziąć, bo zabawa się skończyła- takie są fakty.
    Nie potrafię sobie wyobrazić przyszłości- trudno to opisać, ale to taka przerażająca pustka i strach... Do tej pory myślałam, że wszystko sie uda, że będzie dobrze, a okazuje się że to nie takie proste.

    Nie życzę nikomu takich życiowych porażek i dylematów!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 20:21

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu proszę nie smutaskuj się. Jak czytam, co piszesz, to łzy mi do oczu napływają :( Dlaczego tak się dzieje, dlaczego los jest czasem tak okrutny :(

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lzy jak czytałam poprzednnie posty. Kurcze tak sie z Wami zżyłam, ze przezywam wszystko to "co Wasze' jakbyscie były moja rodzina, najblizszymi osobami. Aniu nie smuć sie w koncu misi sie wszystko ułożyc. Ja wierze ze limity smutku i łez kiedys sie koncza. Bo ile mozna?

    wspieram :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania powinnas trafic do kliniki do dobrego gina.

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Kochane moje widzę, że nie tylko u mnie są problemy z ciążą. Ostatnio otrzymałam diagnoze, że mam oba niedrożne jajowody... także kiepsko jest.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream trochę Cię u nas nie było ;)

    Kiepska sprawa z tymi Twoimi jajowodami. A miałaś robione hsg?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Co tu znowu taka cisza? Już nie ma z kim gadać?

    Ja dziś w pracy byłam na szkoleniu, więc przy okazji uprzedziłam moją kierowniczkę, że może się tak zdarzyć, że za jakiś czas będzie miała jedną osobę mniej w zespole. Gratulowała oczywiście i cieszyła się, bo wie jak pragnęłam dzieciątka. Ale powiedziałam, że póki co ma nic nie mówić nikomu, bo jeszcze nie mam ciąży potwierdzonej przez lekarza i jak już będę pewna, że jest wszystko ok, to sama chcę to ogłosić całej załodze :) Mówiła, że mam się niczym nie martwić i jak będzie taka potrzeba, to iść od razu na zwolnienie i "piep..ć pracę" ;) Dzidzia i moje zdrowie ważniejsze. Za to ją uwielbiam :D

    A co się u Was dzieje?
    Aniu jak się czujesz? Wiadomo już coś?
    Kwiatuszek owulacja w końcu była?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Qurczaku, witajcie dziewuszki :)

    Qurczaku super masz kierownike, pozazdroscic tylko. Moja to kawał s..i. Niby miła ale to jest fałszywe i tylko tolerowała ciąze swojej ulubienicy za która jestem na zastepstwie. Wiec z ciazy nie ebdzie sie mojej cieszyła tym bardziej ze to zastepstwo. I głupio to wyglada bo ja jestem za dziewczyne na macierzynskim i ewentualnie za mnie by kogos musieli uczyc jakbym poszla na L4. Takie zastepstwo zastepstwa :D
    Czy owulka była to nie mam pojecia ale dzis tempka troszke sie podniosła i mam nadzieje ze to to, dzis to trzeba uczcic małym <3 :) było tez przedwczoraj wiec jesli owu bylaby wczoraj albo dzis to moze i jest szansa :) narazie na majowkach smiejemy sie ze musimy pokonac kwietniowki ale bedzie ciezko bo zaszalałyście :D ale bardzo dobrze :)
    W pracy nie mam neta i jak cos pisze to z telefonu ale meczy to strasznie :(

    My dream rzeczywiście kiepsko. Ale musi być dobrze wiec trzymam kciuki :)

    Lece na małego grilla z meżulkiem :)

    Buziaki :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ moze ten dupek mi wyreguluje jak trzeba :D :D

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w pięknym, słonecznym dniu :D Jakie plany na dziś macie?

    Kwiatuszku to prawda, kierowniczkę mam na prawdę świetną. Powiedziała, że mam się niczym nie przejmować i myśleć tylko o sobie. One sobie poradzą beze mnie, jeśli zajdzie taka konieczność. Zostałam przez nią wczoraj poinstruowana, że mam się zdrowo odżywiać, nie przemęczać, nie stresować, nie dźwigać, nie podnosić małego siostrzeńca, nie wyciągać rąk w górę i wiele wiele innych rad :P
    A teraz jestem z moim A. w jego pracy, więc wybrałam się na przechadzkę po sklepach i oglądałam w H&M ciuchy ciążowe :D Może jestem szalona, ale marzę już o odstającym brzuszku :)
    Po jutrze wizyta u gina. Staram się nie myśleć o tym zbyt intensywnie i zająć umysł czymś innym.
    Jeśli A. uda się wyrwać szybciej z pracy to jedziemy do marketów budowlanych podpatrzeć jakiś pomysł na remont łazienki. To w pierwszej kolejności, a za parę miesięcy będzie trzeba zacząć myśleć o pokoiku dla maleństwa :D

    Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze i na poniedziałkowej wizycie usłyszę same dobre wiadomości :) Trzymajcie za mnie kciuki.


    Miłego dnia :)

    Malenq, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pogoda deszczowa, chlodno, ogolnie szaro, buro i ponuro caly dzien :(

    Qrczaku trzymam kciuki najmocniej jak tylko sie da aby wszystko bylo dobrze :) ja tez juz chcialabym miec choc troszke odstajacy brzuszek. Ale jak narazie nawet do fasolki daleka droga. Czekam na @.

    My jutro ściaagamy hydraulika aby wycenil prace ktora chcemy zeby wykonal. troszke przerobek aby miejsca zwolnic ale wiaze sie to z przenoszeniem grzejników :/ i łazienke tez chcemy wyremontowc :)

    Qrczaku a "esciowka" juz wie o Twojej ciąży? /czy dopiero po wizycie jej oznajmisz nowine? :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ