X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki aby szybko sie unormował cykl :)

    Qrczaku jak sie dzis czujesz? Przeszły niemiłe dolegliwosci?

    Anulka jak po wizycie u lekarza?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Dziś znów zaliczyłam drzemkę :D Na szczęście domownicy poszli na działkę, więc mogłam się spokojnie położyć nie wzbudzając niczyich podejrzeń ;)
    Po tym jak wczoraj wciągnęłam dwa banany, bo ponoć pomagają na biegunkę, teraz dopadły mnie zaparcia :P Wypiłam więc dużą kawę na zimno z mlekiem i zjadłam sałatkę z papryką, która działa na mój żołądek przeczyszczająco, więc teraz znów czekam na rewolucję :P Chyba po woli mieszanka wybuchowa zaczyna działać ;)
    Poza tym nadal brak innych objawów. Piersi tylko wciąż bolą i są nabrzmiałe. Dobrze że gdy schudłam, to na wszelki wypadek zostawiłam sobie dwa większe staniki, bo z obecnych piersi już nieco wypływają ;) Myślę, że kolejnym objawem może być zgaga, tak się jakoś zapowiada...

    Jak spędzacie majówkę?
    Ja dziś miałam rodzinną imprezę na działce. Zapowiadało się pięknie, rano grzało i liczyłam, że wystawię mordkę do słonka, ale pogoda się trochę popsuła i co jakiś czas padało i grzmiało. Na szczęście mamy spory zadaszony taras, więc nikt nie mókł.
    Jutro powinnam mieć wolne, ale przez to, że wczoraj tak fatalnie się czułam i nie pojechałam w teren, to jutro muszę nadrobić :/ Już mi się nie chce, jak tylko o tym pomyślę. No ale jak mus to mus. Wykombinowałam sobie, że jak się kierowniczka zgodzi, to od 12 maja wezmę sobie dwa tygodnie urlopu. Mam nadzieję, że nie będą mi robić problemu. A potem może uda się na L4 iść.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 maja 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zroblam sobie wycieczke rowerowa z moim na dzialke do nas. Łącznie jakies 30 km ale czuje w nogach i tyłek mnie boli od siodełka :P nie chce myslec co bedzie jutro. Ja ide jutro do pracy. Pogoda ma byc kiepska wiec wole w pracy posiedziec a dzien wolny odbiore sobie jak bedzie pieknie i slonecznie :)
    Qrczaniu mówiłam Ci zebys nie zwalala ssennosci na pogode! :) ostatnio tak myslalam i msle ze bedziesz miała synka :) ott taka pierwsza mysl, ciekawe czy sie sprawdzi ;)
    Idz na urlopik a później na L4 i odpoczywaj. Tym bardziej, ze kierowniczka sama powiedziala ze zdowie Twoje i fasolki najwazniejsze :)
    a rewolucje to masz niezle hehe. Ale moze nie kombinuj i niech sie samo tam reguluje. Ja tez po kawie ma wibracje w brzuchu. Osatanio w Biedronce wyhaczylam kawe rozpuszczalną i tak mi smakuje ze zaczelam pic nawet 3 dziennie a zazwyczaj pilam 1... Zaryzykowalam ja kupic bo zawsze pilam nescafe sensacione creame (czy jak to sie tam pisze) ale droga jest skubana i maly sloiczek ponad 10 zl a tutaj duzy mam za ta cene a smak duuuzo lepszy jak dla mnie :)uż marze o porannym kubeczku przed pracą :D
    A tak w ogole to ciekawa jestem jutrzejszej tempki bo cos mi dziwnie rosnie a dzis 27dc. Zmierzylam dzis o 9 ale pierwszy raz zmodyfikowana wpisalam i odjelam 0,2 stopnia. Skoro cykl juz stracony to nie przejmuje sie za bardzo juz nia ale jak spjrzalam na wykres to zdziwil mnie ten wzrost.

    Popisalam sobie troszke... dobranoc :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 maja 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Oj jakiego ja mam dziś lenia :( Do tego zrobiło się paskudnie zimno. Najchętniej spędziłabym cały dzień w łóżku. A tu do roboty trzeba iść :/

    Zaliczyłam nad ranem pierwszy erotyczny sen i senny orgazm :P Ponoć w ciąży to normalne, zobaczymy, czy jeszcze mnie to spotka.

    Zaczynam lepiej sypiać. Tzn. tradycyjnie budzę się koło 1-2 na siku, potem po 5 i zwykle już spać nie mogłam, a teraz kładę się dalej i spokojnie zasypiam i śpię sobie tak jeszcze do 7 albo dłużej :)
    A. ostatnio stwierdził, że nie ma teraz ze mnie żadnego pożytku :P ;) Zasypiam szybko i nawet filmu nie daję rady dooglądać do końca, ba - na 20 minutowym serialu padam :P

    Kwiatuszku powiadasz, że wróżysz mi syna? Zobaczymy, czy się sprawdzi. Jak wybiegam myślami w przyszłość, to też zwykle widzę wokół siebie chłopców. Ale nie ukrywam, że marzę o małej Oli :D Zresztą będę się cieszyła z każdej płci, w końcu to pierwsze dziecko :) sam fakt, że ma się narodzić jest dla mnie wielkim szczęściem, niezależnie czy będzie to chłopiec czy dziewczynka :)

    Mam nadzieję, że dostanę ten urlop. Kierowniczka owszem jest spoko i raczej problemów robić nie powinna, ale nad nią jest jeszcze kierownik całego oddziału i to on podpisuje wnioski urlopowe. Więc kierowniczka może jedynie zasugerować wyrażenie zgody, ale jeśli on tego nie podpisze to dupa :/

    A co to za kawa Kwiatuszku? Jaka nazwa? Ja zwykle kupuję czerwoną nescafe, bo w biedronce w promocji jest też dość tania i w sumie ją lubię. Piłam kiedyś tchibo gold, ale jakoś mi się znudziła, więc przerzuciłam się z powrotem na nesce.

    Miłego dnia kobitki :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak to spij, spij aby maluszek wypoczywal :)
    Ja pije kawe z cykoria, mnie tez smakuje albo wlasnie sensacione creme :)
    I czekam na okres....brzuch boli itd...takze sobie dzis tez leze.

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 maja 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, to jak @ się zbliża, to ja trzymam kciuki za Twój kolejny cykl, oby był tym ostatnim szczęśliwym :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki :)

    Moja kawusia to "Cafe d'Or crema". W sumie nie pilam jej bez mleka ale fajna pianka sie robi, w sumie jak dla mnie lepsza niz w nesce. ale każdy ma swoje smaki :)

    Qrczaku nie wiedzialam o tych snach ciażowych :D niezły motyw hehe chciałabym zobaczyć jak to wygląda od strony obserwatora czyli naszch ukochanych :D

    Moja @ tez tuż za rogiem, chyba, ze temp nic juz nie oznacza bo szaleje w tym cyklu. Ale byłoby pieknie bo cykl byłby 28 dniowy wiec chyba jednak hormony w normie bo jakby sie rozregulowaly to by @ sie przesunela. Ale zobaczymy czy bedzie jutro, nie mam co sie cieszyc za wczasu :) jak przyjdzie jutro to w majówkach bede mogla zostac i załapie sie na maj wg naszego planu Qrczaczku :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 maja 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa dobra, mam ją na działce i robię z niej zawsze kawę na zimno a dodatkowo pijam ją zawsze jak jesteśmy u znajomych, bo oni straszni kawosze są a do tego sporo gości przyjmują i na droższe kawy by nie wydoili ;) Mi też smakuje.

    No okazuje się, że z tymi snami erotycznymi w ciąży to norma. Chociaż nie wiem jakie mają one podłoże. Nie było to coś wyrafinowanego :P Ale orgazm był bardzo realistyczny :D Jak się obudziłam, to musiałam spytać A. czy się bzykaliśmy ;) Oczywiście sen był z nim, tak dla jasności ;D

    Jakoś zmusiłam się dziś do pracy. Nie było tak źle, nawet szybko wszystko załatwiłam. Teraz mam jeszcze taką domową robotę, przydałoby się za to zabrać, bo mam kilka zamówień na komunie, ale jakoś nie chce mi się za to zabierać :/ Może jutro się zmuszę.
    Czekam na A. bo on wczoraj i dziś pracował i jutro za pewne również :/ Wkurzam się, bo chciałabym już ruszyć z remontem łazienki, a tu nawet nie ma czasu, żeby kafelki i całą resztę wybrać. Znając moje szczęście, to jak już się czas znajdzie, to fachowiec będzie zajęty i znów będziemy czekać nie wiadomo jak długo. Eh :(

    Kwiatuszek Ty to razem z Aszką macie w mają zajść :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 maja 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie wczoraj snilo ze moj byly podwalal sie do mnie a ja patrze sie i pytam co jego dziewczyna na to a on pyta jaka dziewczyna. W takim sensie ze juz z nia nie jest. A ja po tym mowie ze mam meza. I taka zadowolona sie obudzilam ze w snach tez jestem mu wierna haha :-D nie wiem skad taki sny sie biora :-P
    Qrczaku lipa ze cala majowke A. w pracy siedzi :-\ Ty bierz szybciutko L4 i wypoczywaj :-) w przyszlym tyg masz usg i juz serduszko bijace bedzie slychac? :-)

    Aszka zaciskamy jajcorki nasze i wywolujemy na jutro @. Im szybciej bedzie tym lepiej :-) moze bedziemy mialy ciutke spozniony prezent na dzien matki :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 maja 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poleżałam trochę i próbowałam się zdrzemnąć. Nie wiem, czy zasnęłam, ale ponad godzinkę odpoczywałam leżąc. Senna okropnie jestem.
    No lipa z tą pracą A. :/ Właśnie dzwonił, że może za pół godziny uda mu się wyjechać. Niestety pracoholik z niego, a do tego ma takie stanowisko, że nie ma normowanego czasu, więc pracuje na okrągło - świątek, piątek i niedziela :/
    USG za 6 dni i liczę bardzo na zdrowo rozwijającą się fasolkę i serce bijące jak dzwon :D Na razie prawdopodobnie Kropek wygląda mniej więcej tak: http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Magda&year=2014&month=12&day=23&babycount=1

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek otoz to :D hihi, przydałoby sie :D:DAle serio to jak ja dostane pewnie z 14 maja, to raczej prezent na dzien matki wykluczony :D Ale trzymam kciuki, moze Tobie sie uda :)
    Qrczak ale dobrze ze i tak ma prace, teraz z praca to jednak ciezko.
    Fajnie wyglada jak konik morski :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 maja 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 14go daleko nie ma opcji żebys tyle czekała. @ przybywaj tu i teraz a później nie prędko :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 3 maja 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, pewnie że dobrze, że ma robotę. I w końcu jest zadowolony z tego, co robi. Tylko coraz więcej czasu spędza w tej pracy, a jak już jest w domu, to chce odsapnąć i się odstresować i nie ma sumienia mu ciągle marudzić o tych wszystkich domowych sprawach. A potem chodzę i się denerwuję, że wciąż stoimy w martwym punkcie :/

    Konik morski powiadasz? Dla mnie wygląda jak robal albo jakiś obcy :P Za kilka dni pewnie zacznie przypominać bardziej małą istotkę. Już się nie mogę czwartkowego usg doczekać :D

    Brzuch mnie dziś boli i ciągle chodzę głodna. Godzinę temu zjadłam tosta a już marzę o obiedzie :P Dobrze, że póki co takie napady mam co drugi dzień, bo inaczej kiepsko by ze mną i moją wagą było :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 maja 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mm mega lenia i nie robilam obiadu. Mój sie pytal co dzis gotuje a ja ze zupka chinska jest w szafce :D ale zjadłabym za to ciastek dobrych albo ciacho jakies. jak ja nie lubie jak sklepy sa pozamykane bo bym pewnie juz spacerowala po markecie w poszukiwaniu tego co mi sie chce zjesc :P
    @ jeszcze nie mam za to peełno mlecznego śluzu o konsystencji kremu. Ale chyba mam tak przed @. Chociaż pewności nie mam.
    Pogoda mnie dzis zameczy bo chodze spiaca i z zazdroscia patrze na koty które przekładaja sie z boku na bok tylko :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 maja 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taki śluz pojawił się jak ustało plamienie a test pokazał dwie kreski ;)

    Wczoraj odwiedziliśmy naszych dobrych znajomych, ale jeszcze nic im nie powiedzieliśmy. Może za dwa tygodnie...

    Miłego dnia :) U mnie znów się ładnie zaczyna robić po dwudniowych "mrozach".

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja tylko krótko melduję- jutro wybieram się do szpitala. Jak wrócę i dojdę do siebie to dam znać jak się sprawy mają- teraz to jedna wielka niewiadoma. No oprócz tego że ciąża stracona i krwawię, a czy skończy się to samoistnie czy zabiegiem dowiem się jak będę na oddziale. Trzymajcie za mnie kciuki!
    Pozdrawiam.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jesteśmy z Tobą duchem i serduchem :* trzymaj się, niech Cie przebadają dobrze i wracaj do nas szybciutko w pełni sił! Buziaki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 19:47

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jestem myślami z Tobą, wspieram modlitwą, 3maj się dzielnie kochana....

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bardzo mi przykro :( Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki. Obyś szybko doszła do siebie fizycznie i psychicznie. Ściskam mocno <3

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wspolczuje :(
    Ja czekam na ten okres i nic...wiec poki co u mnie dupek nic nie zaskoczyl :D

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ