X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq ja też miałam postanowienie, że do końca I trymestru zero seksu, ale nie dałam rady :P Pragnienie było silniejsze ;)

    Kwiatuszku mój A. jakoś nie okazuje wielkiej radości, ale jak już niejednokrotnie pisałam, on zwyczajnie nie potrafi okazywać uczyć. Jak mu kiedyś powiedziałam, że on się nie cieszy z tej ciąży, to mi oburzony odpowiedział, że jedynie nie okazuje radości w ten sam sposób co ja, ale to nie oznacza, że się nie cieszy!
    Wydaje mi się, że on jeszcze nie do końca to przetrawił. Pewnie jak mi brzuch urośnie i maleństwo zacznie kopać, to dotrze do niego na dobre, że zostanie ojcem ;)

    Kwiatuszku rozumiem cię, że taki widok kobiety z brzuchem lub świeżo upieczonej mamusi nie budzi w Tobie wielkiej radości. Też miałam z tym czasem problem. Wkurzało mnie, że wszystkie w koło mogą zajść, tylko ja nie.


    Piękny dzień dziś u mnie :) Zaraz idę na działeczkę wysiać kolejne warzywka, a potem trochę poleżakuję.
    W ciąży raczej nie można się opalać? Ja tak kocham wygrzewać się na słońcu, a tego lata będę chodzić blada :P

    Miłego dnia :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak blada ale i tak seksi, hihi.
    Ja dzis popoludniu ide do gina, na monitoring.

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha aszka :) nie wiem czy sexi :P zwłaszcza jak brzuch zacznie być już widoczny ;)

    Trzymam kciuki za monit., niech się piękne jajeczka pokażą :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak postoje w pracy przy oknie na 4 piętrze i popatrze na ulice - jedna z najbardziej ruchliwych w miescie to nie ma chwili aby ktos nie szedł z wózkiem albo z małą ledwo idącą dzieciną :) a taki niż demograficzny podobno :D

    Też tak niedługo bede śmigała :D

    Aszka daj znać co tam hodujesz :)

    Qrczaku najważniejsze abyś Ty sie czuła sexowna i podobala sie A. a reszta nie ma znaczenia :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie hoduje bo mowilam ze za wczesnie:p Niemniej przedyskutowałam z lekarzem opcje leczenia, bo moj gin jest troche nadaktywny i musialam go postawic do pionu. Chodzi o to ze w sumie dopiero m-c temu u niego bylam i dal mi dupka, a juz pyta czy sa efekty :D tym bardziej ze sam na poczatku mowil, ze nalezy odczekac 3-4 cykle do regulacji. Kiedy mu o tym przypomnialam to WTEDY i sam on przypomniał i powiedział ze na monitoring bez wspomagania to on nie widzi potrzeby chodzic (co mi ulzylo-bo to jednak kasa). I nadal mam brac dupka jak biore i do tego przepisal mi clo :) ktore wywalczylam bo on w sumie nie za bardzo sie do tego palil a nawet jeszcze m-ca sie nie staralismy bo bylam chora i mowie mu ze jak czlowiek ma temp, itd to mu sie nic nie chce, ale on troszke za bardzo do przodu i dlatego trzeba go stopowac, on chyba mysli ze kobiety to po m-cu zachodza :D :D nawet jak sie probuja ;) Dlatego koniec koncow to mi powiedzial, ze od nastepnego cyklu bedzie sie liczyc, skoro w tym nie probowalismy i mam brac clo plus dupka i tak probujemy z 6-8 mies, a pozniej ewentualnie inne opcje. Ten moj gin to taki mlody facet i on podchodzi bardzo ambitnie ale wg mnie to ma prowadzic mnie rzetelnie, a nie tylko nastawic na efekt poza tym ze wiadomo sie nie oszukujmy mu tez chodzi o kase...dlatego jak wyzej pisalam postawilam go do pionu i przyznal mi racje, chociaz jeszcze oczywiscie powiedzial, ze po tych 8 mies to bedzie ewentualnie trzeba zrobic badanie jajwodow, ale to juz pozniej ewentualnie, i najlepiej jeszcze badania spermy meza -na wszelki wypadek bo on przypuszcza ze u mnie jest problem z samym cyklem ale wiadomo trzeba wykluczyc. W nastepnym tygodniu wiec sie umawiamy na badanie spermy meza, chociaz akurat na 99% jestem przekonana ze bedzie ok, ale lepiej sie wiadomo upewnic. I zaczynam cykl nastepny z clo i dupkiem i to bedzie ten 1 ze staraniami haha :)Dodam jeszcze ze badania po lekach prolaktyna itd wyszlo dobrze, teraz mi jeszcze dal na dwa hormony i zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 09:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Kwiatuszku...mój A. się cieszy, ale inaczej ode mnie:) też chyba jak to facet, trzyma to w sobie...chociaż w weekend z tej ekscytacji to wziął i się wygadał dla mojej siostry i szwagra...ech zła byłam na niego, ale cóż....
    aszka to trzymam kciuki za cykl:) a mój gin znowu za spokojny, i mnie to czasem drażni hehehe....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqa pewnie, ale trzeba trzymac reke na pulsie...takze nie dac sie zwariowac, tym bardziej ze on jak pisalam jest troszke nadaktywny :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku jak tam po wizycie u fartuszka? Jak Kropek?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Maluszek ma się świetnie :D Nadal jest o 6 dni młodszy w stosunku do @ i tak mu już pewnie zostanie ;) Ma 23 mm. Serduszko pięknie biło 175 uderzeń na minutę :) Widziałam i słyszałam :D Nawet rączką zamachał do Mamusi, także piękny prezent miałam na Dzień Mamy ;) Za 3 tygodnie mam badania prenatalne ze wszystkimi pomiarami.
    Dostałam L4 bez żadnego problemu. gin sam zaproponował.

    A oto moje Małe Szczęście:

    8e57537073a58c56.jpg

    aszka, Malenq, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ładniutki kropeczek :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurczaku....taki malutki kurczaczek:) śliczności:) cieszę się, że wszystko ok:-)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq a co u Ciebie? Kiedy masz wizytę?

    Aszka jak idą starania?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochanie jutro...i staram się o niej nie myśleć....
    a czuję się jak statystyczna kobieta w I trymestrze .... hehehe czyli jak na karuzeli, jeden dzień ok, drugi nie mogę wstać z łóżka etc.

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki za dobre wieści :)

    Ja to chyba jestem poza statystyką ;) Może przez nadmiar statystyki w mojej pracy zawodowej :P Wciąż nie mam typowych objawów ciążowych. Nawet huśtawki nastrojów nie doświadczam zbyt często. Wzruszyłam się jedynie ostatnio w niedzielę w kościele podczas chrztu mojego siostrzeńca. Raz też nakrzyczałam na dziewczyny w pracy i chyba ze dwa razy jak coś A. powiedział, to mi łzy poleciały i to tyle. Poza tym tylko piersi mnie bolą i czasem mocniej brzuch. Senna jestem tylko ze 2-3 razy w tygodniu, a tak normalnie funkcjonuję. Tyle, że leniwa się mega zrobiłam!

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku to ZAZDROSZCZĘ, że nie masz tych wszystkich dolegliwości ----> tylko się cieszyć kochana:)
    i dziękuję za 3manie kciuków, są mi teraz potrzebne:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zaczynam od clo od nastepnego cyklu teraz znowu mi wykres szaleje sie zobaczy jakies dziwactwa wychodza.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku ciesze sie bardzo, ze Kropek zdrowiutki :) w sumie już nie taki kropek bo ładnie urósl :)
    Malenq trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte i tez poprosimy zdjecia, musimy sie z Aszą napatrzeć i sie wzrokowo zarazić :D
    Aszka nie zapominaj ze czerwiec jest nasz :) Trzymajcie kciuki bo może za 3 tygodnie bedą II kreseczki. Ahh jakbym chciała <3
    Aszka a nie chcesz udostepniać wykresu? Byśmy miały podglad na Ciebie :)

    Qrczak, Malenq lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszku cały czas trzymam kciuki, modlę się o te II kreseczki dla Was...już nie mogę się doczekać, kiedy do nas na fioletówkach dołączycie:)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak to bedzie :) jesli bedzie skok to w koncu normalny (w zasadzie pierwszy normalny) cykl starań bedzie. Poprzedni przez tego dupka to w ogole jakas porazka :/
    Żyje taką nadzieją ze szybko sie uda i nie bede musiala tyle biegac po lekarzach w poszukiwaniu przyczyny niepowodzen. Ale czas pokaże jak to bedzie...

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek ja na razie i tak nie udostepnie, bo z kolei po antybiotyku mialam infekcje bakteryjna i (bralam lek) w pochwie i mam taki wykres ze musialam zignorowac temperatury bo jak bralam lek to mialam ponad 36,90 i mi przechodzilo do fazy drugiej od razu a z kolei po leku mam tempki 36.00 i mi spada takze gorki i dolki i musialam 90% temperatur zignorowac bo codziennie mialam faze druga :D takze musze czekac na nastepny cykl, mam nadzieje ze juz ani zapalenie gardla ani nic innego sie nie trafi.

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ