X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oki Aszka niech Ci bedzie :-) oby juz sie nic nie przyplatalo i wszystko ulozylo sie po Twojej mysli :-)

    Malenq czekamy na relacje z wizyty :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór:) moje kochane forumowe CIOCIE:-)

    Z tej strony Tymoteusz lub Konstancja..u mnie wszystko w porządeczku mam 1,2cm, FHR (+) 164bpm, mój wiek odpowiada dacie ostatniej miesiączki, nie jestem ani za duży, ani za mały:) i sobie rosnę...ale wcześniej mamusia osiwieje, bo trochę problemów też jest...obok mnie w moim ciepłym i bezpiecznym miejscu jest jakaś obrzydliwa masa (pan doktor nie wie, czy to płyn czy jakiś krwiak:( i pode mną też mnie coś uwiera i tam jest taki sam skurczybyk.....
    Pan doktor uspokajał, żeby się nie martwić, ale znacie moją mamę, teraz siedzi i schizuje, mimo że ma czarno na białym napisane "Obraz odpowiada ciąży pojedyńczej prawidłowej".....
    kolejne badania 25.06 i mam nadzieję, że wtedy moja zestresowana mama chociaż trochę się uspokoi:)
    Dziękuję za uwagę:) buziaczki wszystkim:)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjj ciesze sie Kochanie, ze wszystko w porzadeczku z Konstancja bądz Tymoteuszkiem <3 A te paskudztwa mam nadzieje ze szybciutko sie wchłoną! Niech spadają i dadzą miejsce Dzidzi :) a masz tak czekać czy to sie wchłonie czy dał ginek jakies leki?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam brać przez ten miesiąc duphaston 2x1.....

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq cudowne wieści :) A tymi paskudztwami, to się nie przejmuj. U mnie na wątku grudniówek co trzecia mamusia miała jakąś torbiel i zwykle wszystkie po niewielkich plamieniach znikały (gdzieś musiały się ulotnić, stąd plamienia).


    Przeżyłam dzisiejszy dzień w pracy łącznie z obwieszczeniem nowiny ;) Nie było źle. Miałyśmy jak co miesiąc nasze działowe zebranie, więc to była idealna okazja, żeby wszystkim oznajmić w tym samym czasie. Jak już wydusiłam z siebie: "jestem w ciąży" to 15 bab tak ryknęło, że chyba cały budynek je słyszał :P oczywiście z radości, że w końcu mi się udało. Potem były gratulacje, pytania który to miesiąc i fochy, że tak długo trzymałam to w tajemnicy ;) Nawet przyjęły jakoś do wiadomości, że jestem na L4 i będą musiały przejąć moje obowiązki.
    Jak ja się cieszę z tego wolnego :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz u mnie plamień brak....mam nadzieję, że się wchłoną i nie będzia krwawień, bo chyba na zawał umrę hehehe....

    Tak się cieszę, że w pracy przyjęto to w takim radosnym nastroju:)
    i cieszę się, że masz wolne....bo się należy odpoczynek...:)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq też bym się pewnie stresowała plamieniami, także podziwiam dziewczyny, które przez to przechodzą i jeszcze nie ześwirowały.
    Ja się teraz obawiam o to, jak moj organizm zareaguje na odstawienie luteiny. Niby biorę małą dawkę, bo tylko 1x1, ale cholera wie co się będzie działo jak organizm przestanie otrzymywać dodatkową dawkę progesteronu. Tym bardziej, że w momencie, kiedy mam odstawić, łożysko jeszcze nie będzie chyba w pełni funkcjonować. Różne źródła podają, że rozpoczyna sie to w 10 lub 12 tc.

    Z odpoczynku cholernie się cieszę :) Tylko zastanawia mnie fakt, czy nie rozleniwię się przez to jeszcze bardziej :P Już teraz mam z tym duży problem ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku bardzo dobrze jak sie rozleniwisz - bedziesz wiecej odpoczywała. Pozniej Dzidzia nie da odpoczac wiec korzystaj :) Super ze masz juz wolne :) A co do lutki to moze stopniowo odstawiaj i przez kilka dni bierz po pół tabsy?

    Dziewczynki w ogole bardzo sie ciesze, ze u Was wszystko pięknie :) Wasze ciąże nie działają na mnie negatywnie tak jak inne które widuje na miescie :P Niedługo do was dołączam i bedziecie mnie uspakajały jak bede panikowała :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Niedługo do was dołączam i bedziecie mnie uspakajały jak bede panikowała :D"

    Masz to jak w banku:)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    "Niedługo do was dołączam i bedziecie mnie uspakajały jak bede panikowała :D"

    Masz to jak w banku:)
    ooookeeeeej :D trzymam za słowo :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak bedzie ze kiedys i my dolaczymy, ja sie tez ciesze:) i Wam kibicuje. Nie pamietam czy juz pisalam ale mezulek zrobil badanie jutro odbieramy wyniki, jedziemy ok 15.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 14:20

    Malenq lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ależ jestem leniwa :/ Do tego paskudna pogoda za oknem, nic tylko spać się chce. No więc zaliczyłam kawkę u koleżanki, po czym wróciłam do domu (rodziców), zjadłam drugie śniadanie i położyłam się spać. Teraz mama obudziła mnie na obiad. Pojadłam i chętnie znów bym poszła spać :P Nie wiem już sama, czy to pogoda, czy hormony. A może jedno i drugie...

    A z rana nawrzeszczałam na A. aż się poryczałam z tego. Ale sam jest sobie winien, bo gada jakieś głupoty, że długo nie pożyje. Więc mu wygarnęłam, żeby nie chrzanił takich głupot, bo ja pod sercem jego dziecko noszę! Powiedział, że histeryzuję, ale potem już się nic nie odezwał, pewnie dotarło do niego, jaką głupotę palną :/ Eh faceci :/ Czasem zastanawiam się kto tak spartolił robotę programując im mózgi :P


    Kwiatuszku pewnie masz rację, że potem przy dzieciątku nie będzie już błogiego lenistwa. Ale wiecie, że jakoś dziecko to dla mnie nadal abstrakcja :P Chyba jeszcze nie dotarło do mnie do końca, że niedługo będę mamą ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff jest ok :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ufff jest ok :)
    rozumiem ze piszesz o wynikach badan armii mezulka? :)

    Qrczaku mój tez czasami mi gada "jak pier***nę - wszystko twoje" a mnie nosi az jak to slysze i tez kiedys popłakałam sie bo przykro mi sie zrobiło i to bardzo :/
    A Ty Kochana śpij i wypoczywaj :)

    wczoraj mialam ciezki dzien a własciwie juz w srode po pracy sie zaczeło. Moja sunia cos zjadła i zatruła sie, zatakowało jej wszystkie organy i w zasadzie juz było z nia bardzo żle. Ale jest dzielna i walczy i juz sie polepsza. Niech mi nie wykreca juz takich numerów bo jeszcze troche i ja sama na jakąś nerwice zaczne chorowac przez nia :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku współczuję choroby suni...mam nadzieję, że szybko wróci do zdrówka...:)
    aszka jak tak to gratuluję, to teraz będzie robotka, ta przyjemna;)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 maja 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka super wieści :) No to teraz pozostaje nam czekać na szybkie efekty ;)

    Kwiatuszku przykro mi, że Twoja psinka znów chora :( Bidna ona jest, ciągle coś ją dopada :(

    A ja jadę zaraz na jakieś małe zakupy.
    Moja koleżanka z pracy i A. koleżanka z pracy to kuzynki, więc jak ja w środę oznajmiłam w pracy, że spodziewam się dzieciątka, to oczywiście szybko u A. w pracy się rozniosło ;) Ponoć dostał wczoraj jakieś prezenty od dziewczyn, tzn. ubranka dla Maleństwa. Ale jeszcze nie widziałam, bo gapa zapomniał zabrać z pracy. Dziś może przy okazji zakupów wstąpimy tam na kawę, to zobaczę co też dziewczyny wymodziły ;) Hehe w zasadzie to pierwszy prezent dla naszej Kruszynki :D

    Piękny dzień dziś u mnie. Słonko świeci i jest przyjemnie cieplutko. Mam nadzieję, że u Was jest równie pięknie :)
    Miłego dzionka :) :) :)

    Malenq, aszka lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak o armii, troche sie bałam, chociaz wierzylam ze bedzie dobrze- takze tak mi ulzylo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2014, 15:17

    Malenq, Qrczak lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka to swietnie :-) zdrowa armia to juz polowa sukcesu :-)
    A moja psina rzeczywiscie ma pecha i strasznie na mnie soe to odbija bo stresow duzo. I przez to jakos mija mi ten cykl, wypatruje troche na owulke i martwie sie czy bedzie. Dupka sobie odstawilam sama narazie wiec mam nadzieje ze bedzie piekna owulejszyn :-) chociaz jakos mi sie zrobilo w tym cyklu obojetne jak sie on zakonczy. Poserduszkujemy wiec moze sie uda a jak nie to trudno. Co ma byc to bedzie.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwitauszek wlasnie nie ma co sie stresowac, ja zrobilam te badanie tzn maz zrobil bo nasz lekarz to chcialby juz efektow, nie powiem nastraszyl mnie -ale dobrze ze ok takze bedziemy powoli odliczac i probowac a nie histeryzowac. Sam najpierw mowil, ze jak sa choroby, itd to sie nie liczy, itd a pozniej zmienia zdanie...niemniej dobrze ze to ok. Jak mu powiedzialam ze bralam antybiotyk bo chorowalam to najpierw liczyl to a pozniej w koncu nie liczyl i tak sie nie staralismy. Niedawno sie dowiedzialam ze u moja znajoma sie leczy juz 3 lata ale niestety u nich to jest powazny problem bo u meza tragedia i to dopiero problem, ale wiadomo kazdy chce probowac, liczy na cud. Z kolei mam taka znajoma juz dobrze po 40 to z kolei ona sie leczyl z 10 lat i tez u meza problem i nic, w koncu zaadoptowali dziecko. Kazdy musi dojrzec do pewnych spraw, niemniej dobrze wiedziec jaki jest stan faktyczny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 18:16

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Ja wierze ze nas (tu na forum) nie czekaja takie dlugie lata staran i takie duze problemy. My narazie odpuscilismy badania armii meza bo w przeciagu miesiaca bral 3 antybiotyki wiec niech zolnierze sie tam odbuduja. I jakos specjalnie nie spieszymy ostatnio do tej ciazy. On czekac nie chce ze staraniami i mowi ze jak bedzie ciaza to bedzie, chce juz dziecko ale narazie jaskos nie spinamy sie. Niby <3 co 2-max3 dni w okresie owulacyjnym ale jakos obydwoje wiemy ze sa one potrzebne wiec mocno sie nie zmuszamy. Jesli bardzo nie bedziemy mieli ochoty to tez sie odpusci. Ja sobie powtarzam, ze kazdy miesiac zwłoki dziala na nasza korzysc. Chociaz troszke boje sie o te jego badania ale jestem dobrej mysli :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ