X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek badz dobrej mysli, ja tez bylam ale mialam stres wiadomo takie wyniki to albo woz albo przewoz. Niemniej tez trzeba zrobic...w koncu. Mnie to lekarz nastraszyl a w sumie tez jak teraz to go znowu obstawie juz raz to zrobilam bo on chcialby strzelic palcami i mnie odznaczyc a to niestety tak nie dziala. W ogole takie banialuki czasami mowi np ze stres nie ma w ogole znaczenia albo ze od kuwety kociej mozna sie nabawic choroby, a niby taki w porzadku sie wydawal...niemniej jeszcze pochodze zawsze moge zmienic. Tyle dobrego ze jak go obstawilam to dal leki taki plus.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 20:36

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka z tą kocią kuwetą to niestety prawda :( Od kocich odchodów można się toksoplazmozy nabawić :/ U mnie na wątku wielu dziewczynom, które mają koty lekarze zabronili czyścić kuwety, mają to robić ich partnerzy. Nie wolno nam też grzebać w ogródku w ziemi gołymi rękami, bo tam też mogą być jakieś kocie odchody. Także z kociakami trzeba uważać niestety.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kuwecie tez slyszalam i odkad staramy sie o bobo to ja sie nie zajmuje kuweta. W sumie na reke mi to :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście kota nie mam, więc ten problem mam z głowy. Za to ciągle się zapominam na działce i grzebię gołymi łapami w ziemi, a potem się schizuję, czy wszystko wyjdzie ok na wynikach 10.06.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze bedzie :) nie jest pewne ze jak sie tylko bedzie mialo stycznosc to od razu sie czlowiek zarazi.

    Ja po cichutku licze ze mam kilkudniowy spadek tempi przedowulacyjnie :) czyli bez dupka wszystko ladnie chyba sie uklada jak narazie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 11:28

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taż wierzę, że będzie dobrze, no ale niepewność zawsze jest...

    Kwiatuszku może faktycznie dupek u Ciebie źle działał. Oby to był Twój ostatni cykl ze starankami :D


    A tu prezentuję Wam, co mój A. dostał w pracy, jak się jego dziewczyny dowiedziały, że jestem w ciąży:
    32c60b9387eb3aecgen.jpg

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak sliczne :)
    Tak ale tylko wtedy jak sie rak nie umyje i dotyka bezposrednio do kocich gowienek :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewidentnie źle zadziałal, ale to juz przeszlośc, nowy cykl nowe szanse. Troszke sobie tłumacze ze to nasza trzecia szansa bo pamietasz jak bylo z plamieniami w lutym, nie daja mi one spokoju i co sobie przypomne o tym to chodzi mi po glowie ze to implantacyjne byly ale sie nie powiodło. Poprzedni cykl stracony przez taka głupote wiec teraz musi sie udac :)

    Śliczne ubranka :) uwielbiam patrzec na takie małe ciuszki i wyobrazac sobie jak stroje moje malenstwo :)Białe są? bo na zdjeciu lekko rozowawo wygladaja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 21:24

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku ubranka są białe, tylko spodenki takie lekko kremowe, a ten róż to wina aparatu i odbijającej fioletowej ściany ;)
    Uda się na pewno. Jestem o tym przekonana. Już niedługo spotkamy się na fioletowej stronie ;D

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa heheh fioletowa strona mocy :D

    Malenq, Qrczak lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 3 dni biore dupka i czekam pozniej na @. A nastepny cykl z clo, sie zobaczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry, miłego dnia:)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Przedstawiam Wam mój wczorajszy poranny brzusio ;)
    63d3717dc8c501f0med.jpg

    Dodam, iż wieczorem jest duuuużo większy :P Po całodziennym jedzeniu wyglądam jakbym była co najmniej w 5 miesiącu :P ba już po śniadaniu robi się większy ;)

    kwiatuszek789, aszka, Malenq lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku śliczny brzusio :)kopniaka powinnas dostac bo mowilas kiedys ze powinnas schudnąć a laseczka z Ciebie jest :) daruje Ci ale tylko ze względu na kropka ;D
    Piękny kolorek włosków :)

    PS. Typowa baba ze mnie, Ty sie chwalisz brzuniem a ja skomentowałam wszystko :)

    Qrczak, Malenq lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) Kwiatuszku chyba jednak nie wszystko skomentowałaś, albo po prostu żeby nie narazić się ciężarnej, to odpuściłaś sobie komentarz dotyczący moich nieszczęsnych ramion :/ Niestety to chyba najgorsza część mojego ciała. Jak tylko przybieram na wadze to jest to pierwsza rzecz, która się u mnie rozrasta. Niestety nie miałam na tyle samozaparcia, żeby przed ciążą ćwiczyć te partie i teraz są tego efekty :( A uwierz mi, że wyglądałam i gorzej niż obecnie ale też i lepiej, tzn szczuplej. Ale przez zimę mi tłuszczyku przybyło, a z powodu starań odpuściłam sobie wszelkie diety.
    Gdybyś teraz zobaczyła mój bęben po kolejnym dniu obżarstwa, to byś się załamała! :P

    A co do koloru włosów, to właśnie jestem w trakcie poprawki, czyli odświeżania za pomocą szamponetek, bo już się strasznie zmył ten rudy i taki bladzioch sprany jest. Za miesiąc może wybiorę się znów do fryzjera, bo odrost też już spory, a póki co musi szampon wystarczyć. Jak poprawię kolor, to postaram się wrzucić jakieś foto dla porównania.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie ramiona są ok. Tzn nie zauważyłam w nich nic co by przykuło moja uwage i stad brak komentarza. Wg mnie są najnormalniejsze na świecie ale każdy czegoś u siebie nie lubi, tak to już jest :)
    ale kropek to już kawal chłopa jest :D niedługo ciasno mu bedzie :)

    Ja własnie popijam czerwone winko na endo, zeby było ładniejsze. Po odstwieniu dupka w koncu pierwszy raz ood grudnia mam piekny śluz płodny :) ten dziad (dupek) wiecej szkody mi wyrządzał niż pożytku...

    A ja juto śmigam do fryzjera obciąc sie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 17:24

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty uparcie wróżysz mi chłopaka?! Jak mi się mała Oleńka marzy... No ale jak będzie chłopak, to też będzie cudownie. Co by się nie urodziło jak to mówi A. na pewno będzie Muppetem ;)
    Wychował się na Muppetach i ostatnio oglądaliśmy film o nich i teraz chodzi i mi śpiewa: "człowiek czy mapet" :P
    Grunt, żeby dzieciątko zdrowe było, a z chłopakiem będzie o tyle mniej problemu, że całą garderobę będę od siostry miała :D :D :D

    Oj winka czerwonego też bym się napiła :P
    Może za jakieś 7 miesięcy jak nie będę piersią karmić ;)

    Czasem dobrze jest samemu coś pokombinować, bo tak naprawdę My same najlepiej znamy swoje ciało i wiemy, co jest dla nas najlepsze.
    Oby u Ciebie problem leżał właśnie po stronie dupka. Ja już wyczekuję tej Twojej owulacji jak kiedyś swojej :P

    No i na wieści od Aszki czekamy. Aszka, oby clo w następnym cyklu nie było Ci już potrzebne :) Niech będzie jak u mnie ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe moze wyczekiwaniem mojejowulki jakos telepatycznie ściągniesz mi ją :D nie no chyba jest za rogiem, byleby wszystko ładnie sie odbylo i peklo :) i do 18 czerwca :)
    A tak sobie ubzdurałam chlopczyka chyba dlatego ze mówi sie "kropek to, kropek tamto". Jakby było "fasolka to, fasolka tamto" to bym wkrecila sobie do głowy dziewczynke :)
    Ale racja - ważne aby zdrowa dzidzia była :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to umówmy się na Truskaweczkę ;D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej mysle ze kilka cyklow sie okaze, ja teraz to biore znowu na spokojnie, podminowal mnie ten lekarz ale dobrze ze z armia ok.
    Qrczak super wygladasz, w ogole ramiona masz normalne...serio nie wydziwiaj :D
    Kwiatuszek oby byla owulka w koncu i hopsiu :D

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ