X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka hopsiu to miałyśmy w maju zaliczyc obydwie a mamy juz czerwiec :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki mam pytanie ktore staraly sie co dwa dni i zadzialalo ?:) slyszalam ze ta metoda jest skuteczna czyli jak czesto sie kochac zeby byly dwie kreseczki :))

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery odpowiedz na to pytanie masz w temacie który załozylas wiec nie ma co powtarzac tego samego :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:)
    Wczoraj odbyłam kolejną wizytę u gina (tylko bez usg)...jak nic złego nie będzie się działo, dostałam zielone światło na lot samolotem, dodatkowo dostałam namiary na inną klinikę w której będę mogła wykonać badanie prenatalne, mam też odwiedzić endokrynologa, chociaż podstawowe badania mam w normie:)
    a do mojego gina dopiero po 20lipca.....buuu długo....
    mój A. nie mógł być tydzień temu i nie słyszał serduszka, a teraz będzie musiał czekać tyle czasu....

    kawiatku, aszka wspieram i 3mam mocno kciuki:)

    Qrczaku śliczny ten Twój brzusio:) a ramiona mam takie same, więc o co chodzi??? mój mi mówi, że są piękne, więc u Ciebie też:)

    Buziaki i miłego dnia:)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq fajnie, że możesz sobie lecieć na ten Wasz wymarzony urlop. Ja chyba jednak odpuszczę sobie loty samolotem w ciąży. Poczekamy jak urodzę i Maleństwo podrośnie, to może polecimy gdzieś już w trójkę :)

    Dzięki za pocieszenie, ale ja i tak wiem swoje :P Mam paskudne ramiona i już! Tylko jak byłam mega chudzinką 2 lata temu i rok temu to były ok, a jak tylko zaczęłam przybierać na wadze, to się znów rozrastać zaczęły i takie sflaczałe są :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek ja pisalam od razu ze raczej to watpliwe, ale sie zobaczy co dalej.
    Naparwde tak mi ulzylo po badaniach meza, bo wiem ze jak zle badania to wtedy juz raczej nic nie pomoze chyba ze cud. A tak mam nadzieje :)mimo ze sie krotko staramy. Takze juz mnie nerwica opusciła ale jednak nie zycze nikomu takiej niepewnosci...teraz do dzieła :D Biore dupek, ale tez watpie bo w tym m-cu sie nam nie chcialo, troche w tym naszej winy ale co z tego niektore zachodza i malo sie seksza niektore duzo i zachodza, takze co ma byc to bedzie.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wyluzowana do wczoraj a teraz załączył sie tok myslenia ze np dzis temp powinna byc juz w gorze a ciut spadla i etap mechanicznego <3 a tak nie chcialam zeby tak było. ale co poradzic jak sie pracuje na inne zmiany :/ wrr wkurza mnie to wszyustko i chetnie bym leki odstawila zeby zobaczyc jak bedzie bez nich.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Mery odpowiedz na to pytanie masz w temacie który załozylas wiec nie ma co powtarzac tego samego :)

    ok sorka nie widzialam jeszcze hi hi:)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki :)

    Co u Was słychać? Ja już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty u gina. A to jeszcze cały tydzień... Piersi po woli przestają boleć i znów zaczynam się schizować. Jedyne co, to podbrzusze czasem trochę zakłuje i za każdym razem odkrywam nowy rodzaj bólu ;)
    Na dworze ukrop, ale ja lubię ciepełko :D Tylko ubolewam nad tym, że nie mogę się opalać jak co roku :/

    Miłego popołudnia laski :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane:)

    Upał, upał, upał....nie jest fantastycznie, ale znieść się da....też uwielbiałam się opalać, a tu nici....
    bóle głowy zmalały i mam nadzieję, że już tak zostanie...
    Qrczaku ja swoją dzidzię dopiero na początku lipca zobaczę....:( i martwię się tylko o wszystko, wiem, wiem że trzeba myśleć pozytywnie, ale ....
    Miłego popołudnia...u mnie znowu drzemka się szykuje....

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla moich ciężarówek :* i głaszcze po brzuniach :)

    Qrczak, Malenq lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i brzunio ściskamy i całujemy Ciocię D. - Kwiatuszka :* ;)

    kwiatuszek789, Malenq lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciocia dziękuje ;)

    dziewuszki brałyście moze magnez? jesli tak to jakie jest dawkowanie? 1 tabl rano/wieczorem?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam zwykle 1 rano Magnez + vit. B6. Teraz też czasem zdarzy mi się wziąć, ale już wieczorem, bo rano łykam vitaminy prenatalne, a tam jest cały zestaw, więc żeby nie przesadzić, to biorę wieczorem. Znów muszę zacząć brać, bo ostatnio zaczynają mnie łapać skurcze.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    My również ślemy buziaki dla cioci Kwiatuszka i cioci Qrczaka:)

    Ja nie brałam magnezu, ani nic podobnego....teraz tylko wit. prenatalne....

    Miłego dzionka:)

    Qrczak, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq to dobrze ze mozesz leciec samolotem :)
    Fajnie ze sie Wam układa, ja czuje ze jak pojde do gina to znow mnie obstawi bo naprawde teraz mam tyle pracy ze mi sie wcale nie chce seksować. Ale nie zamierzam robic na siłę, trudno...mąż też zmęczony i tak jakoś pewnie jeszcze przez m-c.

    Malenq lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w nowym dniu:)

    aszka u mnie z serduchowania też nie było za wiele...a może odpocznijcie sobie, nie mówię odpuśćcie, ale odpocznijcie....jak masz teraz czas zabiegany to nie stresuj się dodatkowo czasem serduchowania....bo to nie pomaga.....
    tak ja też się cieszę, ale wszystko okaże się na początku lipca - wtedy na prenatalnych badaniach będę i się zobaczy co i jak....

    buziole od NAS dla wszystkich cioć:)

    aszka, Qrczak lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleng jakie to witaminy prenatalne ???

    bo chyba tez musze coś brać :D

    ja póki co to tylko kwas foliowy i magnez z b6 :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-)

    U mnie nadal owulki ani widu ani sluchu, mam cichutka nadzieje ze jutro pojdzie w gore. Ale cos mi sie wydaje ze bezowulacyjnie bedzie w tym cyklu. Dzis z mezem podejmujemy decyzje czy walczymy dalej czy dajemy sobie spokoj i bedziemy zyc z podejsciem "co Bog da" i oodstawiamy leki moje. Tylko jak odtawie to jiz w ogole sie poknoci cykl ktory i tak jest nieciekawy. Od lipca bede miala gina na karte luxmedu wiec moglambym chyba troche pomonitorowac cykl i zobaczyc jak to jest u mnie. CLO jeszcze nie chce bo az tak nas nie pili. Jakbym na miesiac odstawila leki i na nowo zaczela brac to moze jesienia znowu by sie wszystko na chwilke uregulowalo tak jak bylo w lutym i marcu po 1,5 msc leczenia. Teraz organizm chyba przyzwyczail sie do lekow i cos juz nie dziala jak powinien. Chyba ze owu byla bez skoku tempki ale to jest w zasadzie nierealne. Takze dzis sadny dzien u nas :-)

    Malenq szkoda ze tak dlugo musosz czekac zeby zobaczyc serduszko bajbika :-( moze podejdz do innego lekarza na usg zeby zobaczyl czy wszystko ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 11:23

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudasku o tym czy brać niech zadecyduje lekarz, ja biorę zwykłe chyba vitamier plus dha pregna ....a tak to musowo kwas foliowy, reszta to dodatek....

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ