Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 października 2014, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze u Was dobrze, ja czekam na wynik AMH i sie troche stresuje, w ogole tych stresow mialam sporo ostatnio, ale jakos tam sobie radze.

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 października 2014, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka 3mam kciuki.........daj znać jak będziesz znała wynik:)

bo z WAS/NAS silne kobietki są i nie dajemy się stresom:)

buziaczki

aszka, Yuly lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 października 2014, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam :)

• Yuly Przyjaciółka

Wysłany: 21 października 2014, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie zadnych stresów

lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2014, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik, 2,68 czyli w normie normy sa od 1-3, uff :)

Malenq lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2014, 08:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaaa mocno 3małyśmy kciuki :) cieszę się bardzo :)

aszka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2014, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    aaaaaaaaaaaaaaa mocno 3małyśmy kciuki :) cieszę się bardzo :)
    jeszcze musze powtorzyc LH i FSH ale i tak podobno AMH najwazniejsze wiec ok. SIe ciesze :)

Malenq lubi tę wiadomość

• Sana Autorytet

Wysłany: 23 października 2014, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Nie było mnie trochę, wyjechaliśmy na kilka dni z narzeczonym nabrać sił na nowy cykl. Za tydzień cykl płodny :)
    Zaczynam prowadzić wykres, szukam wspomagaczy płodności.
    Polecacie coś łatwo dostępnego?

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2014, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Nie było mnie trochę, wyjechaliśmy na kilka dni z narzeczonym nabrać sił na nowy cykl. Za tydzień cykl płodny :)
    Zaczynam prowadzić wykres, szukam wspomagaczy płodności.
    Polecacie coś łatwo dostępnego?
    dla siebie czy dla faceta?

• Sana Autorytet

Wysłany: 24 października 2014, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być dla mnie, może być dla narzeczonego :)

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DLa faceta dobry profertil(drogi) lub fermitril(tani) dla babki witaminy.

• Sana Autorytet

Wysłany: 24 października 2014, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A witaminy jakie?
    Ja póki co tylko kwas foliowy łykam.

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana i ja bym pozostała przy kwasie foliowym tylko....
    przepraszam, że pytam a jakie są Wasze problemy z "zajściem"?

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    A witaminy jakie?
    Ja póki co tylko kwas foliowy łykam.
    b6 ma bardzo dobre wyniki jezeli chodzi o zajscie w ciaze.

• Sana Autorytet

Wysłany: 24 października 2014, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, myślę że póki co jedynym problemem jest to, że owulka mi się przesuwała albo trochę w przód, albo trochę w tył, i nie udało nam się "wstrzelić" w te najbardziej płodne dni - tak myślę po obserwacji kalendarzyka, kiedy wypadła owulka, a kiedy było serduszkowanie.

Malenq lubi tę wiadomość

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Malenq, myślę że póki co jedynym problemem jest to, że owulka mi się przesuwała albo trochę w przód, albo trochę w tył, i nie udało nam się "wstrzelić" w te najbardziej płodne dni - tak myślę po obserwacji kalendarzyka, kiedy wypadła owulka, a kiedy było serduszkowanie.
    Kochanie to jak najbardziej zostań przy kwasie foliowym ... poobserwuj się, na własną rękę to ciężko "wycyrklować" co brać, aby nie przedobrzyć....

• Ona_89' Autorytet

Wysłany: 26 października 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie...Śmiem twierdzić, że większość z was to mężatki (pytanie do tych po ślubie kościelnym i najlepiej z dłuższym stażem)...skoro staracie się o dzidziusia to współżyjecie "po Bożemu", czyli nie marnujecie nasienia i mąż kończy w środku.Zatem moje pytanie brzmi....Kiedy we współżyciu małżeńskim dochodzi do grzechu? Bo wiem, że na pewno wtedy, gdy facet dojdzie na zewnątrz, i chyba analny też. Skoro rozmawiacie tu o wszystkim i o niczym to powiedzcie mi o tym :) Głupio mi było zapytać mamy :) Ksiądz na religii o takich rzeczach nie mówił. Koleżanek też nie pytałam bo było mi wstyd. Może trochę wstydliwy temat, ale jestem ciekawa z czego się spowiadacie kochane mężatki?

relg2n0aqhg6foz4.png
    54 cm, 3830g
    Urodzony przez cesarskie cięcie w 42t+1d
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 października 2014, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_89' wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie...Śmiem twierdzić, że większość z was to mężatki (pytanie do tych po ślubie kościelnym i najlepiej z dłuższym stażem)...skoro staracie się o dzidziusia to współżyjecie "po Bożemu", czyli nie marnujecie nasienia i mąż kończy w środku.Zatem moje pytanie brzmi....Kiedy we współżyciu małżeńskim dochodzi do grzechu? Bo wiem, że na pewno wtedy, gdy facet dojdzie na zewnątrz, i chyba analny też. Skoro rozmawiacie tu o wszystkim i o niczym to powiedzcie mi o tym :) Głupio mi było zapytać mamy :) Ksiądz na religii o takich rzeczach nie mówił. Koleżanek też nie pytałam bo było mi wstyd. Może trochę wstydliwy temat, ale jestem ciekawa z czego się spowiadacie kochane mężatki?
    spowiedz jest tajemnica spowiednika i spowiadajacego i mysle, ze tak zostanie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 października 2014, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ksiądz mi kiedyś powiedział, że to co się dzieje między mężem i żoną w sypialni, powinno zostać w sypialni i nie jest to powód do spowiedzi ;)

aszka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 października 2014, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich wiesci to ide do lekarza z kliniki w tym tygodniu zobacze co powie na moje wyniki i na moj przebieg leczenia. Zdam relacje.

Malenq lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego