X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Obiecuję, że nie zrobię testu przed terminem @! Dołączycie?
Odpowiedz

Obiecuję, że nie zrobię testu przed terminem @! Dołączycie?

Oceń ten wątek:
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak sobie co miesiąc obiecuję... a potem zawsze kupuję test :)

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja identycznie ... :)
    Wczoraj mi sie spoznial zrobilam test wieczorem wynik - negatywny oczywiscie ... A dzisiaj @
    Kasa w bloto i tylko stres za kazdym razem :/

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie robie juz testow do 18 dpo- 4 dni po terminie- tak sobie ustalilam...robilam ostatnio w dniu spodziewanej , test pozytywny a 16dpo przyszla @ :( testuje teraz dopiero po 18 wyzszych tempkach...tez za te kase przez kilka miesiecy to juz mialabym pewni z 1000f odlozone na dzidzie w razie czego.

    nutka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej zrobic tydzień po spodziewanej @ jesli sie spóxnia, bo to rzeczywiście wyrzucanie kasiory

    nutka lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kurcze jestem w 27dc (cykle 31 dniowe) i już mnie korci, bo mnie strasznie piersi bolą (tak samo było w pierwszej ciąży)...
    Tylko boję się... bo w zeszłym cyklu zrobiłam wcześniej a dwa dni później był już negatyw...
    Także szukam wsparcia :), żeby chociaż wytrzymać do sylwestra - wtedy sprawdzę, żeby malucha czasami szampanem nie upoić:)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc ja Cię olitko wspieram i wierzę, że będziesz twarda;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki:-) chcialabym zeby sie udalo... chociaz to dopiero drugi cykl staran... jakos boje sie testow.. to podstepne bestie;) w pierwszej ciazy wychodzily negatywne a potem sie okazalo ze bylam w ciazy tylko ze owulacja wystapila w terminie spodziewanej@ takze mam wrazenie ze mielismy niezlego fuksa:-) zobaczymy ile szczescia bedzie tym razem:-) zycze wszystkim wytrwalosci! I dziekuje za wsparcie:-) chcialoby sie napisac : ' niech moc bedzie z Wami!' no to teraz chyba mnie troche ponioslo:-)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż boję się myśleć ile kasy przetraciłam na te testy. Już zmieniam apteki, bo wstyd się pokazywać w jednej... no ale cóż, jedni kupują papierosy, ja testy...u mnie to już nałóg.

    karmelek lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam:) teraz kupuje w Rossmanie tam jeszcze mnie nie kojarzą;)

    Dzisiaj rano tak mnie kusiło żeby zrobić test... tak jak napisałaś to już nałóg a ja właśnie jestem na odwyku:))))

    Jeszcze dwa dni...

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Też tak mam:) teraz kupuje w Rossmanie tam jeszcze mnie nie kojarzą;)
    skąd ja to znam..

    Ja tym razem też czekam 2 dni. Jeśli @ się nie pojawi - w co wątpię- zrobię test. Tylko znów muszę pomyśleć gdzie iść, żeby kupić... Może powinnam sobie kupić jakąś specjalną maskę ;)

    Maracuja
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio kazałam mężowi kupić w pobliskiej aptece, bo już jestem tam spalona;)

    Ale gdyby on wiedział ile jak kasy na te testy wydałam to nie byłby zadowolony - delikatnie mówiąc:)))

    Pozostaje internet:) jednak mam nadzieję, że już niedługo nie będę myśleć o testach:) czego również każdej z Was życzę:)

    yojiona lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:51

    nutka lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się miesiączka spóźnia, ale piersi w ogóle mnie nie bolą. Przez ostatni tydzień boli mnie bardzo brzuch, na @. Myślałam, że wczoraj dostanę - nie dostałam. Na razie czekam.. i to czekanie jest najtrudniejsze.

    Maracuja
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Ja ostatnio kazałam mężowi kupić w pobliskiej aptece, bo już jestem tam spalona;)

    Ale gdyby on wiedział ile jak kasy na te testy wydałam to nie byłby zadowolony - delikatnie mówiąc:)))

    Pozostaje internet:) jednak mam nadzieję, że już niedługo nie będę myśleć o testach:) czego również każdej z Was życzę:)


    Ja tez kiedyś pojedynczo kupowałam testy, raz na mnie dziwnie w aptece popatrzeli jak powiedziałam poproszę 5 testów heh teraz kupuje hurtowo na allegro;)

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myslalam o allegro:-) mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby:-) staram sie nie nakrecac ale od 5 dni bola mnie piersi...... kurcze byle by do wtorku:-)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka 3mam mocno kciuki:))

    Maracuja
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja, planujesz testowanie też na wtorek?:) również trzymam kciuki!

    Wiecie ja w pierwszej ciąży zrobiłam test po terminie @ i wyszedł negatyw, pozytywny i to baaardzo blady i to jeszcze po godzinie a nie po 5 minutach wyszedł dopiero po 2 tygodniach... okazało się że owulowałam w dniu oczekiwanej @:)
    Także my tu swoje a natura swoje:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak olitka, jeśli @ nie przyjdzie to we wtorek testuję. Jestem w tym cyklu po monitoringu,więc wiem kiedy miałam owulkę, ale poza bólami brzucha, które trwają już od ponad tygodnia, nie czuję innego bólu piersi niż przed @, a z tego co czytałam, to właśnie po piersiach zazwyczaj widać, że coś zaskoczyło. Chociaż z drugiej strony, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.

    W tym cyklu staram się nie szukać objawów , których nie ma. W poprzednich miałam wszystkie objawy ciążowe. Wystarczyło tylko , że o nich przeczytałam - mdłości - proszę bardzo, zawroty głowy, kłucia jajników, co się tylko chciało, tylko fasolki nie było.

    olitka lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm... masz rację każdy organizm reaguje inaczej... mnie też pobolewa brzuch na okres od jakiś 3 dni.. ale pamiętam, że tak samo było z pierwszą ciąża.. już myślałam, że dostanę a tu nic nie przychodziło.. także głowa do góry:)może jeszcze będzie niespodzianka:)

    Co do objawów to ja już wrzuciłam na luz, powtarzam sobie, że jak wyjdzie to super a jak nie to się upiję na sylwestra i też będzie dobrze;)

    karmelek lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ