X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne odchudzanie i staranie :)
Odpowiedz

odchudzanie i staranie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze jest dużo balsamów sama mam kilka w łazience ale chciałabym cos sprawdzonego dobrego:)... jeszcze nie są najgrosze, ale wolę dmuchac na zimne, ząb czasu mnie gryzie więc trzeba działać:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poki co cwicze z odkurzaczem i juz jestem mokra kurde ciagle sprzatam i ciagle jest brudno nie oge a dzieci przeciez nawet nie mamy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj to juz samego siebie przechodzi.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Moj tez twierdzi ze nie potrzebnie sie odchudzam taak 30 kg za duzo i niepotrzebnie jasne.
    Ale wiecie co w koncu zjadlam dzisiaj sniadanie prawie nigdy go nie jadlam a dzisiaj prosze nawet ladnie weszlo :)
    śniadanko przede wszystkim! :)
    Po przebudzeniu ciepła woda z sokiem z cytryny + łyżeczka miodu (naturalnego)! Pół godzinki coś tam porobić i dopiero śniadanie. Nie dłużej, nie krócej ;)
    Przemiana materii od razu się rozszaleje :)

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije wode z ocem jablkowym rano przed sniadaniem

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i poleglam 3 ciastka i kawalek pizzy wciagnelam :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie nie złamałam, choć mama miskę pierogów podrzuciła i jabłecznik, wszystko zamroziłam dla żona jak wróci:)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas są dwa opakowania ptasiego mleczka!!! No korci!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja się dołączam dziewczynki.
    Wstyd się przyznać 170cm wzrostu, ok 88kg - to jakieś chyba 31 BMI - MASAKRA. Marzy mi się zobaczyć 6 na początku czyli do zrzucenia jakieś 19kg. Jak to zrobić?
    Gubią mnie słodycze i mój S. Ten to może zjeść. Wszelkiego rodzaju fast foody, chipsy, słodkie... No i mnie kusi. Też ma parę kg za dużo, ale wcale mu to nie przeszkadza, bo twierdzi, że to mięśnie... yhy... chyba mocno ociekające smalcem.
    Oczywiście on nic złego w mojej sylwetce nie widzi, ale to strasznie dla mnie przygnębiające, że nie mogę sobie kupić nic w normalnym sklepie. Nawet w rozmiar 46 się nie mieszczę, w 48 nie zawsze. Dajcie spokój. Dosyć tego. A ja się dziwię, że nie mogę zajść...
    Sprawę diety muszę jeszcze przemyśleć, ale na pewno będę pić i polecam len mielony. Piję go w godzinach wieczornych w sumie na poprawę śluzu lecz zauważyłam, że on pęcznieje w żołądku i nie chce się po nim jeść. Więc może dam radę nie jeść kolacji.
    Poza tym lubię warzywa, owoce, twaróg ze szczypiorkiem i rzodkiewką (po białku fajnie chudnę), więc może coś z tego będzie.
    Co do ruchu...
    Mam pracę biurową i nie znoszę się ruszać. Ale wymyśliłam, że będę więcej chodzić przynajmniej tam gdzie muszę. Od przystanku do pracy mam jakieś 15 minut drogi, a jak bym wysiadła przystanek wcześniej to byłby taki przymusowy szybki marsz do pracy. Z powrotem to samo, zwłaszcza, że po pracy chodzę na pocztę to mi tramwaj nie pasuje. Zawsze to jakiś ruch.
    Chodakowska mi nie pasuje, ale fajny jest na necie trening kardio gdzie się głównie maszeruje 45 minut i to nawet pomaga, bo zdarzyło mi się próbować. Może jak się ociepli to spróbuję pobiegać. Na pewno jednak nie teraz. Za dużo ważę póki co. Raz spróbowałam i przez tydzień nie mogłam normalnie chodzić, wszystkie mięśnie i stawy dostały w dupę. Nie należy przesadzać.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w klubie.

    Ja przy 170cm - równe 90kg od jakiegoś pół roku i ani chce drgnąć cholerstwo...wiosna idzie...trzeba się wziąć za siebie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo coś sie ruszyło na wątku:)
    do roboty dziewczyny:)...ja 2 tydz mam wkręta i co dnia lepiej się czuje:) dieta przemyslana, zakupy też a to podtsawa:) ćwicze codziennie:)...do lata mam wazyć 51-2 kg czyli mam 5-6 kg do zrzucenia...choć bardziej zalezy mi na takim zdrowym, umięśnionym ciele:) zobaczymy co wyjdzie:)

    chwalić sie co jadłyście dziś:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jak chcecie później mogę wam podrzucić fajny przepis na specyfik do picia z pieprzem Cayenne ja przez tydzień zjechalam 4 kg nie stosując diety jedząc co chce tylko pijąc ten specyfik rano.

    karolka22 lubi tę wiadomość

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w grupie siła to i ja się przyłączam:) bo tak sobie obiecuje i obiecuje i nic mi z tego nie wychodzi...

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej kochane jak chcecie później mogę wam podrzucić fajny przepis na specyfik do picia z pieprzem Cayenne ja przez tydzień zjechalam 4 kg nie stosując diety jedząc co chce tylko pijąc ten specyfik rano.

    A dobre to chociaz jest? :D
    Wrzuc przepis, sprobuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 09:23

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki :)
    Ja stwierdziłam że skoro ze starań od roku nic nie wychodzi, to wezmę się za siebie i w ten oto sposób byłam dziś (już trzeci dzień) na siłce. Diet nie próbuję bo i tak nie wytrzymam, ale zmieniłam styl żywienia na zdrowszy, więcej warzyw i owoców. Zrobili mi na siłce dzisiaj monitor stanu zdrowia i okazało się że BMI wskazuje nadwagę, tłuszczu za dużo, mięśni za mało :/ Niby paniki nie ma, ale po półrocznym leczeniu Duphastonem mam +10kg i strasznie się z tym czuję. A że praca siedząca (przedstawiciel) i biegam tylko za żarciem to postanowiłam się ruszyć. Wcześniej byłam w Natur House i tam mnie babeczki nauczyły zdrowo jeść, niestety bez ruchu nie dużo mi to dało. Za to pozbyłam się nadmiaru wody w organizmie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 15:45

  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl, nowy tydzień! Zaczynam z wami! :)

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakonczylam @ wiec mozna zaczac cwiczyc intensywnie :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , mogę się do Was przyłączyć ? ;)
    Ja od lipca jestem na diecie , bezglutenowej , bez mąki itp itp ;)
    Na przejscie na diete zostałam zmuszona z powodu grzybicy żołądka , która dostałam przez łykanie tych wszystkich leków , antybityków ... nawet probiotyki mnie wystarczająco nie ochroniły . Tak zbudowałam swoją silna wole i teraz wiem , ze moge wszystko ! ;) kiedyś 2 dni diety i wymiękałam a teraz juz pół roku i -35 kg , o wiele lepsze samopoczucie i dalsze chęci do działania ;)

    Natka88, Tova33 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko to ja jakbym schudla chociaz polowe z tego to bym byla szczesliwa juz pisz tu szybko jak to zrobilas ze tyle schudlas co mniej wiecej jesz jakies cwiczenia??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, jesteś naszym mistrzem! :)

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ