X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne odchudzanie i staranie :)
Odpowiedz

odchudzanie i staranie :)

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to diety nie stosuję. Staram się jeść w miarę zdrowo i stawiam na warzywa oraz owoce bo sa bogate w blonnik :)
    Za mięsem nie przepadam ale jak ktoś zrobi to zjem :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobietki jaki tu ruch i złote myśli:)

    jak tam dzisiaj? ja już skalpel walnęłam z rana i wysprzatałam mieszkanie, głodna jestem jak wilk ale jeszcze czas na jedzenie,więc ide robić kawę:)

    dieta dukana ponoć bardzo zła, chudnie się ale udowodnione jest , ze wyniszcza organizm, gdzieś kiedyś była nawet wycofana z listy diet:)

    kama005 lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze względu na to że jest oparta na białku. A o ile dobrze pamietam co za dużo białka to nie zdrowo.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania83 wrote:
    Kochane ja odnośnie tytułu"odchudzanie i staranie":) Jestem po 4 poronieniach z rzędu kiedy lekarka kazała mi się odchudzić zaczęłam dietę białkową czyli dukana może nie najlepsza ale na mnie działała a ile miałam do zrzucenia to wstyd się przyznać... schudłam tylko 6 kg i w czasie jej trwania zaszłam w ciążę :) dziś jestem w 18tc dzidziuś zdrowy i wszystko jest ok:) Czasem się zastanawiam czy to zbieg okoliczności czy poprostu to że miałam starania gdzieś:)
    No wlasnie pewnie dlatego ze jednak sie mimo wszystko troche odpuszcza a mze lekarka iala racje i potrzebne bylo kilka kg w dol i organizm zadzialal.
    Ja dopiero wyplam ocet jablkowy i zjadlam banana bo gardlo mnie boli i nic nie chce przejsc przez niego.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    witam kobietki jaki tu ruch i złote myśli:)

    jak tam dzisiaj? ja już skalpel walnęłam z rana i wysprzatałam mieszkanie, głodna jestem jak wilk ale jeszcze czas na jedzenie,więc ide robić kawę:)

    dieta dukana ponoć bardzo zła, chudnie się ale udowodnione jest , ze wyniszcza organizm, gdzieś kiedyś była nawet wycofana z listy diet:)
    Ty to masz samozaparcie no nic tylko brac przyklad :) ja pocwicze za godzinke jak bede miec wolny dom :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Ja z rana też lekkie ćwiczenia, zaraz podłączę xboxa :D a wieczorem może się zmobilizuje na chodakowska albo mel b. Jakoś mam przypływ energia i motywacji do ćwiczeń :D najgorzej było zacząć, ale potem coraz bardziej się wkręcam :) ale ćwiczę 5 dzień a czuje już moje zagubione dobrze wyrobione wcześniej mięśnie.
    Bo teraz masz wsparcie i bedzie coraz lepiej. Ja wlasnie 1 dzien i nie moge sie zmobilizowac jeszcze nie pocwicze za duzo bo moja @ jakas zla na mnie ze ja wywolalam i leje sie ze mnie jakby ktos kran odkrecil.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano złapałam bakcyla:) chudnąć nie muszę zbytnio ważę 57 kg przy wzroście 168 cm , więc jest ok, ale mam do dupy figurę, płaska dupa, wręcz jej zanik, plecy takie nieumięśnione, a podoba mi się taka sportowa sylwetka:)
    zobaczymy co z tego wyjdzie, chęci mam, motywuje mnie mój żon, ten to chodzący mięsień,zero alkoholu, wieczorem zawsze chrupie marchewki jak królik, więc jak patrze na niego, ze jemu sie chce a jest 9 lat starszy to mnie się też zachciewa:)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja was powspieram przez miesiąc duchowo :D Może wreszcie się wezmę za swoje odżywianie :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie moj nie powspiera bo ma do zrzucenia nieco wiecej jak ja a nie chce mu sie bo po 11 godzinach ciezkiej pracy to mu sie nie dziwie za bardzo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi mój mówi że powinnam zacząć ćwiczyć to ja mu mówię że przyganiał kocioł garnkowi. Len jeden dupy mu się nawet do tych ćwiczeń ruszyć nie chce. To że ja nie mogę nie znaczy że ćwiczenia mają przegrać z komputerem :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez twierdzi ze nie potrzebnie sie odchudzam taak 30 kg za duzo i niepotrzebnie jasne.
    Ale wiecie co w koncu zjadlam dzisiaj sniadanie prawie nigdy go nie jadlam a dzisiaj prosze nawet ladnie weszlo :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka widze ze calkiem podobna historia do mojej start 81 kg chcialabym przynajmniej 60 kg no najlepiej 51 ale coz dobre i te 60 no i przytylam dzieki meznemu i kochanemu pco :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak ja juz mowie ze co 6 z przodu to nie 8 nie chocby 69,9 juz jest ok :) Chyba bede sobie po 10 kg dawkowac zeby szybciej lecialo.
    Ej a moze wiecie jak zgubic brzuch bo to moja nawieksza zmora.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No mnie moj nie powspiera bo ma do zrzucenia nieco wiecej jak ja a nie chce mu sie bo po 11 godzinach ciezkiej pracy to mu sie nie dziwie za bardzo.

    wszystko zalezy od charakteru, mój też ciężko pracuje w niemczech na budowie, po 10-11 godz ale jak wraca jeszcze ćwiczy raz mniej raz więcej, ale on się taki urodził chyba:)
    w domu jak jest na urlopie , ja jeszcze śpie a on na 7 jedzie na siłownie:)
    ... my ogólnie na dupie usiedziec oboje nie możemy:) rowery, spacery, zimą deski, praktycznie w górach mieszkamy:)
    a nawet ogródek sobie wzięliśmy zeszłej wiosny:) kopiemy tam siejemy, urobimy się nie raz po pachy ale my tak lubimy... swoją drogą cudnie ejst mam piekne kwiaty, owoce i miejsce na picie w plenerze:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żeby brzuch zgubić to najlepiej biegi, orbitreki (uwielbiam) albo treningi interwałowe na siłowni na mnie działaja najlepiej a tez z brzuchem mam problemy...i dieta!!

    ćwiczenia na mięśnie brzucha typu brzuszki itd....działają na mięśnie, które pokazą się po pewnym czasie jak sie tkankę tłuszczową zrzuci..tak mi mówiła kolezanka a ona chyba sie zna bo wygląda jak kupa mięśni i własną siłownię ma więc liznęła tematu:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No brzuszki czy a6w to na miesnie raczej a nie na spalenie tluszczu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc najpierw biegać, skakac i robić brzuszki na zapasa przy dobrych wiatrach kiedyś zginie i pojawią się mięśnie:)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:09

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj evaa kochana kto będzie biegał jak ty po 8 km ??::):)

    na cellulit moja bratowa okładała się kawą zaparzoną i zawijała folią:)

    ja kiedyś strosowałam chyba z eveline takie termo coś....rozgrzewające, dosyć szybko skóra się napinała, ale to zależy jak tego guwna dużo.

    Evaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba nie dużo cała tuba tego jest, można sie smarować...
    z vichy kiedyś też kupowałam, tez dobre.

    najchętniej to na cycki coś dobrego bym kupiła bo widzę, że nie sterczą jak 10 lat temu:):):)

    Evaa lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ