X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne odchudzanie i staranie :)
Odpowiedz

odchudzanie i staranie :)

Oceń ten wątek:
  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce mi się ćwiczyć tylko 8 kg nie chce zejsc;) ostatnio robie Lewandowska cardio karate:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się tu witam,na forum jestem od prawie 3 lat niech nie zmyli napis nowa pod nickiem ....mam syna który jutro o 3:30 kończy 20 lat :)
    cykle do kitu ,podejrzenia początki meno... wyniki FSH,LH z lapka Diagnostyki (prawdopodobnie pomyłka) do kitu lecz z Kliniki Gyncentrum Katowice dające nadzieje ,niestety jedynie na in vitro bo AMH tragiczne!! ale myślę że to wszystko z cyklami może mieć również podłoże w nadwadze 80kg przy wzroście 164cm gdzie 2 lata temu ważyłam 63-64kg ,do tego hashimoto i niedoczynność ,WZJG (choroba jelit)bolą tez stawy i kręgosłup ale to już chyba wina nadwagi

  • dietetykakasia Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, jeszcze nie jestem Przyszłą Mamą, mam nadzieję, ze ten czas za 2 lata nadejdzie. Jestem obecnie studentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską dotyczącą wiedzy i nawyków żywieniowych wśród Przyszłych Mam. Dlatego zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa. Nie spodziewałam się, że przeprowadzenie ankiety przez internet wiąże się z wieloma przeszkodami, dlatego liczę na Was Przyszłe Mamy. Z góry dziękuję za pomoc oraz życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków.

    https://drive.google.com/open?id=1HQuYs-DAgy1M2JyrO73QmyfKHd39rEIIkxcMtYWWzVo

  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam tak jak ty całe życie otyla i to w większości momentów poważnie. Po drugiej ciąży doprowadzilam się na skraj otyłości 3 stopnia. Zakrzepica, zadyszka i ciągle zmęczenie były moja codziennością. Tak jak ty próbowałam wielu diet i postów ale jakoś nigdy nie dawałam rady. Dla mnie kopem było to że do zawału dzielił mnie krok a przecież mam dla kogo żyć i to że nie byłam w stanie pobiec za dzieckiem bo odrazu umieralam z zadyszka, dodatkowo zazdroscilam koleżanka ze mogą iść do sieciowki i kupić sobie ciuchy wiedząc że się w nie zmieszczą (ja nie mieściłam się w nic).
    Jeśli nie macie czasu gotować, to często dobrym rozwiazaniem jest dieta pudełkowa. Dostaje się codziennie skomponowany zestaw potraw. Mogę na pewno polecić diety pudełkowe The Kitchen.

    Mają wiele świetnych diet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2021, 11:47

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 9 marca 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można na wiele sposobów.Sama polecam
    zdrową i zbilansowaną dietę ( jeśli nie wiemy jak to ogarnąc samodzielnie, można skorzystać z pomocy dietetyka)
    codzienne uprawianie sportu
    jak również kontakt z ureofizjoterapeutą ginekologicznym - tak aby ocenil czy nasze ciało jest w stanie ćwiczyć

    Polecam również tę mieszankę ziół na oczyszczanie organizmu https://kredensziolowy.pl/produkt/cistusherbs Bardzo mi pomogły i wspomagają odchudzanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2022, 13:58

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 9 stycznia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deficyt,ruch. Picie wody. Do tego nie musisz miec kasy. Zamien kilka produktów. Odwiedz na ig OATRYK KONICKI. On ma na swoim profilu pelno przepisow. Tanie skkadniki,glównie z biedry. Jak chcesz to napisz do mnie. Ja bez wiekszego wydatku zrzucilam 15 kg

    Jeśli nie macie czasu na regularne ćwiczenia, polecam wziąc pod uwagę również trening ems:
    https://www.ems-trening.pl/ems-training-studio-debica

    Dzięki niemu wielu osobom udało sie zrzucić zbędne kilogramy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia, 10:46

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ