X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Moze masz racje..moze po weekendzie zadzwonię i spróbuje sie dopytac co i jak, kurczaki no ;/

    Dziękuje za wsparcie :*

    Zizia będzie dobrze, ale rozumiem Twój stres, to znaczy, ze Ci zależy. Tez byłam zdenerwowana dzwoniąc tam. 3mam kciuki mocno

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Mag :) A postanowiłam sobie ustawić, fajnie tak spojrzeć czasem :) Zaznaczyłam datę złożenia dokumentów, ciekawe ile bedziemy czekać na bejbika.

    Strawberry, super że się coś ruszyło, poprawiło <3

    Hope jak u Ciebie ? Dalej beta rośnie ? Doczytałam juz... Kochana dużo sil <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 11:07

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super suwaczek Opu :) wcześniej myślałam, ze dot. transferu a nie adopcji.

    Po spadku beta znowu urosła. Jestem jakaś felerna. Jak nie spadnie znacząco to nic mu nie zrobią poza monitorowaniem bety i usg. Boję się wypisać do domu, a bez sensu tu być :(

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj, nawet nie wiem co poradzić...Ale majówka ... tragedia

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No super suwaczek Opu :) wcześniej myślałam, ze dot. transferu a nie adopcji.

    Po spadku beta znowu urosła. Jestem jakaś felerna. Jak nie spadnie znacząco to nic mu nie zrobią poza monitorowaniem bety i usg. Boję się wypisać do domu, a bez sensu tu być :(

    Hope to Ty cały czas w szpitalu jesteś? Jeju dziwne to wszystko, takie czekanie... A jak Ty w ogóle się czujesz? Trzymaj się tam...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hope to Ty cały czas w szpitalu jesteś? Jeju dziwne to wszystko, takie czekanie... A jak Ty w ogóle się czujesz? Trzymaj się tam...

    Tak, w szpitalu, 3mac się 3mam - dzięki

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Tak, w szpitalu, 3mac się 3mam - dzięki
    :(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, nam na warsztatach mówili, że jak u kogoś coś się "nie podoba" to zapraszają parę na dodatkową rozmowę. Nie znaczy to wcale, że ta para zostanie odrzucona, tylko oni chcą się upewnić czy napewno np. przeżyliście i żałobę.
    Napewno odpowiadaliście z mężem na pytania z głębi serca, ale czasem psycholodzy coś wychwycą czego my sami nigdy nie dalibyśmy rady.

    Ja jestem pyskacz n1 i musiałam się bardzo powstrzymywać, żeby nie mówić wszystkiego co myślę bo by nas odrzucili. Niestety trzeba się dopasować do osoby, która nas "przepytuje"... Nie pamiętam już na jakie pytanie, ale odpowiedziałam tak, że psycholog w grupie zwrócił się bezpośrednio do mnie że dobrze byłoby jeszcze o tym porozmawiać. Od tego momentu nie wyrażałam wszystkich swoich myśli z którymi niekoniecznie psycholog by się zgodził. Może u Ciebie też własnie było coś takiego (albo u męża) i chcą po prost pogłębić temat, aby się przekonać, że źle odebrali Waszą wypowiedź ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresujące to okropnie. Ja bede dzwonic pod koniec miesiaca, ale nie nastawiam sie ze bedzie juz decyzja

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 maja 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia Kochana dzwonilas? Jak się 3masz?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 maja 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nie dzwoniłam:( nie wiem czy mi cokolwiek powiedzą przez telefon :( Nawet nie wiem o co zapytać żeby ewentualnie mi powiedzieli? Nie wiem co robić :( jakoś sie trzymam..w pracy jestem to przynajmniej mogę sie zając czymś innym..

    A jak Ty sie trzymasz??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 maja 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Nie dzwoniłam:( nie wiem czy mi cokolwiek powiedzą przez telefon :( Nawet nie wiem o co zapytać żeby ewentualnie mi powiedzieli? Nie wiem co robić :( jakoś sie trzymam..w pracy jestem to przynajmniej mogę sie zając czymś innym..

    A jak Ty sie trzymasz??

    Kurcze, szkoda mi Ciebie, ze sie stresujesz. A ci na to Twój mąż?

    Ja się 3mam dzięki. Dalej nie wiem co z Yoselyn :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 18:06

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mówi żeby nie dzwonić bo i tak nie powiedzą nic przez telefon..widzę ze się tez martwi..:( no jakoś może damy rade do tego maja...nic innego nie zrobimy..
    odroczą nas to spróbujemy w innym ośrodku?

    Na pocieszenie mogę powiedzieć ze wszędzie widzę bociany! a dzisiaj nawet spacerowały koło naszego domu! niestety zabobony sie nie sprawdzają i bociany nie przynoszą dzieci...;/

    Yoselyn pisała na grudniowkach...ale po tym co se stało to sie juz nie odzywa :(, kurcze mam nadzieje ze sie jakoś trzyma :(

    Ehh..dziewczyny jesteście wielkie, naprawde!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, dokładnie tak jak napisałaś, gdyby coś poszło nie tak to są jeszcze inne ośrodki. Ale ja wierzę w to, że w obecnym OA wszystko pójdzie dobrze!

    Trzymajcie się cieplutko Dziewczyny w tę zimną majówkę ;)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Zizia, dokładnie tak jak napisałaś, gdyby coś poszło nie tak to są jeszcze inne ośrodki. Ale ja wierzę w to, że w obecnym OA wszystko pójdzie dobrze!

    Trzymajcie się cieplutko Dziewczyny w tę zimną majówkę ;)

    No pogoda nie rozpieszcza :(

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde znowu mialam powizytową zalamkę... Co do adopcji w ogole, gonitwa mysli... a jak nie podołam i moje zycie bedzie pasmem udręk ? Jeeezu nawet nie zwierzam sie nikomu, bo nikt mie nie zrozumie tak jak wy ...

    No i nadal pytania w stylu czy najmlodsze dziecko czy takie do dwoch lat
    czy jedno czy dwoje ...

    Boze wy tez tak rozmyslacie czy powinnam wyluzowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 11:27

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, ja już czekam na telefon i wciąż mam takie dylematy. I co drugi dzień zastanawiam się czy nie dzwonić i nie zmieniać decyzji np. na jedno dziecko, albo na młodsze itp. I cały czas się zastamawiam czy podołam i czy spełnię się w tym rodzicielstwo adopcyjnym i nie będę żałować... Także jeśli Cie to pocieszy to też mam takie dylematy... A dziś nawet śniło mi się, że zadzwonili do nas z propozycją 4-letniego chłopca i pojechaliśmy na spotkanie z nim ale nie zdecydowaliśmy się bo chcieliśmy młodszego ... Same dylematy ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 15:52


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala, a wy czekacie na rodzenstwo ? W jakim wieku ?

    Jest jakas godna polecenia literatura na temat blaskow i cieni adoptowania rodzenstwa ?

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 maja 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Opu, ja już czekam na telefon i wciąż mam takie dylematy. I co drugi dzień zastanawiam się czy nie dzwonić i nie zmieniać decyzji np. na jedno dziecko, albo na młodsze itp. I cały czas się zastamawiam czy podołam i czy spełnię się w tym rodzicielstwo adopcyjnym i nie będę żałować... Także jeśli Cie to pocieszy to też mam takie dylematy... A dziś nawet śniło mi się, że zadzwonili do nas z propozycją 4-letniego chłopca i pojechaliśmy na spotkanie z nim ale nie zdecydowaliśmy się bo chcieliśmy młodszego ... Same dylematy ☺

    No człowiekowi trudno się przyznać do takich myśli, wątpliwości, ale to normalne- ja też tak mam, choć od czasu mojego ostatniego transferu coraz mniejsze , teraz sama ciąża bardziej przeraża, a tu już piękny gotowy do pokochania człowiek :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No racja, jeśli dostaniemy kwalifikacje.
    Amygdala te stresy ma za sobą i szczęsliwie oczekuje na telefon :)

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ