X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu jak po wizycie?


    Do mnie dzwonili że chcą się z nami spotkać i zebrać jeszcze informacje i chcą nam coś przekazac...czyli dupa :(:(
    Jestem załamana:(

    Zizia bez czarnych scenariuszy mi tu :) Kiedy macie mieć to spotkanie? Też mi się wydaje, ze gdyby kwalifikacji nie było to po prostu by Wam powiedzieli, może przeoczyli jakieś ważne pytania lub nie zanotowali odp i wyszło to dopiero podczas omawiania Waszej pary na Komisji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 15:46

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ja tez pomyslalam, ze maja dla Was dziecko, ale nie wiem czy to jest mozliwe. Mysle, ze to na pewno nic zlego.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, współczuję stresu, kiedy to spotkanie ? Ja jestem zaskoczona tak jak Ty. Nie wiem co to może oznaczać...

  • julitkaa Znajoma
    Postów: 27 22

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Zi

    zia, nie martw się. Bo kiedy my konczylismy kurs i potem wzywali nas na spotkanie odnośnie kwalifikacji, to się okazało, że dwóm parom zaproponowali od razu dzieciaczki :-)

    gosia81 lubi tę wiadomość

    julitkaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julitkaa wrote:
    No właśnie Zi

    zia, nie martw się. Bo kiedy my konczylismy kurs i potem wzywali nas na spotkanie odnośnie kwalifikacji, to się okazało, że dwóm parom zaproponowali od razu dzieciaczki :-)


    Wooooww !!!! expres

    Ale Zizia jest przed szkoleniem ( kursem)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o nas, piesek na początku nie odpuszczal, cieszyla ogon i krecila tylkiem i kładła się na plecy odsłaniajac brzuchol żeby głaskać :D Wzięła w zęby Pani torebkę i krecac ogonem jak helikopterem idzie w strone kuchni :D ( nam kradnie kapcie, żeby do niej pojsc i zainteresowac się Waćpanną głaskać, bawić się itp. Pies sie uspokoił jak dostał kostkę bo jak siedzieliśmy to oczywiście zaczepiała gościa podbijała ręce do głaskania itd :D Więc dostala kosc i był spokój. Co do usg, Pani obejrzała w zasadzie pokój przeznaczony dla dziecka. Myslałam że bedzie zaglądała nam do lodówki heheh do szafek, ale nic takiego się nie stało. Pogadaliśmy o dzieciach, wypytałam ją o rzeczy które chce wiedzieć a na spotkaniach nie bylo jak dopytać. Pewnie jak mi się cos jeszcze urodzi to chyba bede do nich jezdzic zeby wyjasniac watpliwosci na biezaco. ( Nasze watpliwosci) Spotkanie trwało 1,5 godzinki :) A mamy taki blysk, że moglaby tak raz w miesiacu nas odwiedzac heheh nawet polki w szafkach pomylam :P

    amygdala, 83HOPE, Mag85, zizia_a, Kala 1980, gosia81, Justine lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, dai spokój.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Pytam, nie krytukuje.
    edit: i nie mam zamiaru negowac, szukam odpowiedzi.

    No ale chyba w złym miejscu szukasz...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    No ale chyba w złym miejscu szukasz...
    Moze byc na priv.

    Edit: zapytam na priv. Przepraszam, juz uciekam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 20:00

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za pocieszenie ale czarny scenariusz juz mam w głowie :(

    Jak czytałam po forach to zawsze sie spotykają jak chca powiedzieć ze chca odroczyć kogoś :(

    Amygdala, Mag wątpię ze maja juz bąbelka..to za wcześnie, przecież nie mamy nawet szkolenia, ale fajna by była taka opcja..takiego szczęścia to ja w życiu nie mam ;/

    Opu super ze spotkanie przebiegło pomyślnie i że mogłaś wszystko wypytać

    spotkanie mamy miec w pierwszym wolnym terminie czyli po 20 maja :( to cały miesiąc?! zwariuje i osiwieje do końca do tego czasu;/

    Sorki ze Wam tyłek truje;/ ehh..
    Hope jak tam?
    Yoselyn tak mi przykro :( bądz dzielna i sie trzymaj :(:(

    ps. o co chodzi z Bella?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Post Belli został usunięty - znowu temat Boga.
    Zizia no straszne to jest, ze musicie tyle czekac, ale ja naprawdę wierzę, ze oni o czymś zapomnieli. A przez tel. nic nie chcieli powiedzieć czy nie odważyłas się zapytać? 3maj się - dlaczego mieliby Was odroczyc? Nie mozna nawet tak myśleć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 20:41

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odważyłam sie zapytać...zresztą nawet nie pomyślałam bo sie tak zestresowałam :(
    Dlaczego by nas mieli odroczyć..bo jesteśmy niedobrani, nie wiem..nie psujemy do ich wyników...nie wiem.. :(:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Moze byc na priv.

    Edit: zapytam na priv. Przepraszam, juz uciekam :)

    Ten wątek jest o adopcji i niech tak zostanie. Może załóż jakiś wątek o Bogu itp. i tam sobie podyskutuj :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Ten wątek jest o adopcji i niech tak zostanie. Może załóż jakiś wątek o Bogu itp. i tam sobie podyskutuj :)
    Czytam go od poczatku, zauwazylam o czym jest. A skoro bylo i o dawcach i o az i o ivf i o Bogu, to pozwolilam sobie zadac pytanie przy okazji - wycofalam sie. Nie potrzebuje tworzyc watku i tymbardziej nie mialam zamiaru dyskutowac. Nie musisz byc niemila :)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZiziA nie trujesz! Po to tu jesteśmy. Liczę, że będzie dobrze. Domyslam się jak bardzo musisz się denerwować. Może jak juz opadną emocje to zadzwoń do nich po weekendzie i troszkę podpytać o co chodzi...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze masz racje..moze po weekendzie zadzwonię i spróbuje sie dopytac co i jak, kurczaki no ;/

    Dziękuje za wsparcie :*

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Czytam go od poczatku, zauwazylam o czym jest. A skoro bylo i o dawcach i o az i o ivf i o Bogu, to pozwolilam sobie zadac pytanie przy okazji - wycofalam sie. Nie potrzebuje tworzyc watku i tymbardziej nie mialam zamiaru dyskutowac. Nie musisz byc niemila :)
    A co to bylo za pytanie? Tez chce wiedziec.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tam, że jak Bóg jest wszechmogący, to dlaczego nie stworzył kamienia którego sam nie podniesie ... Cos w tym stylu ... z tego co pamiętam

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu masz piekny suwaczek, teraz dopiero zauwazylam ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 07:50

    opu lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:59

    opu lubi tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ