X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z pozytywnych wieści, w piątek mamy wizytę w domu :D i plan sprzatania tego bajzlu remontowego. Od jutra do czwartku sprzątanko :D

    Mag85, zizia_a, Justine lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu no to pięknie tam sprzątaj teraz ;)

    ja dzisiaj powinnam dzwonić do OA i pytać o kwalifikacje...boje sie, że powiedzą tak jak Mag żeby dzwonić za miesiąc ehh..przydałaby sie jakaś pozytywna informacja..

    W ogóle to jestem mega wkurzona..studiuje zaocznie i babka (wielki profesor doktor i nie wiadomo co jeszcze) wydała książkę...i powiedziała wprost ze mamy ja kupić bo będzie z niej egzamin, a później powiedziała ze kto nie kupi to nie będzie miał zaliczenia! jestem tak wkurzona ze szok! najgorsze ze nie mamy komu o tym powiedzieć bo kanclerz (chodzę na nie publiczną uczelnię) chce żeby ta ów super hiper babka została rektorem i liże jej du**ko wrrr nienawidzę takiego chamstwa i prostactwa!!

    no to tyle wygadałam sie..;)

    miłego dnia!

    ps. Hope co U Ciebie?

    Yoselyn jak sie czujesz??

    fajowo ze wpadłaś tutaj Ania :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia i co dzwonilas?

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam, kazali dzwonic po 12 bo nie ma żadnego pedagoga :(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzwoniłam, kazali dzwonic po 12 bo nie ma żadnego pedagoga :(

    Zizia kciuki zeby już dzisiaj byla kwalifikacja - a jak nie to może pomęcz czy jutro Was omówią.

    A u mnie - nic w sumie .... czekam na @ i coraz bardziej się boję, ze go jeszcze nie mam. Moj organizm niestety dalej czuje się jak w ciąży, co mi nie pomaga

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Zizia kciuki zeby już dzisiaj byla kwalifikacja - a jak nie to może pomęcz czy jutro Was omówią.

    A u mnie - nic w sumie .... czekam na @ i coraz bardziej się boję, ze go jeszcze nie mam. Moj organizm niestety dalej czuje się jak w ciąży, co mi nie pomaga

    Kurcze Hope to bardzo stresująca sytuacja. A długo masz tak czekać? Nie ma już żadnych szans, że jednak ruszy ta ciąża? Może jeszcze będzie dobrze? Trzymaj się Kochana!

    Zizia kciuki za kwalifikację. Mi dziś śniła się jedną z pań z naszego OA. Była u nas w domu po zaświadczenia o zarobkach ☺ Po majówce będę dzwonić żeby się zameldować, kazały nam dzwonić co 2 m-ce żeby wiedziały, że nadal jesteśmy zainteresowani. Trochę to dziwne, ale zawsze będzie można się czegoś dowiedzieć np. Czy kolejka się zmniejszyła.

    Eltrona, czytasz nas jeszcze??? Jak znosi czekanie? A może już zadzwonili do Was?! Daj znać ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Kurcze Hope to bardzo stresująca sytuacja. A długo masz tak czekać? Nie ma już żadnych szans, że jednak ruszy ta ciąża? Może jeszcze będzie dobrze? Trzymaj się Kochana!

    Zizia kciuki za kwalifikację. Mi dziś śniła się jedną z pań z naszego OA. Była u nas w domu po zaświadczenia o zarobkach ☺ Po majówce będę dzwonić żeby się zameldować, kazały nam dzwonić co 2 m-ce żeby wiedziały, że nadal jesteśmy zainteresowani. Trochę to dziwne, ale zawsze będzie można się czegoś dowiedzieć np. Czy kolejka się zmniejszyła.

    Eltrona, czytasz nas jeszcze??? Jak znosi czekanie? A może już zadzwonili do Was?! Daj znać ☺

    Dzięki Amygdala, na normalną ciążę niestety nie ma szans - lekarz nie pozostawił złudzeń.

    Ni dzwoń Kochana i się przypominaj, bo bie znasz dnia ani godziny :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie ma jeszcze kwalifikacji..mamy dzwonić w piątek po 15 ehh..osiwieje tutaj zaraz...

    Hope życzę Ci duzo siły..

    83HOPE lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki Amygdala, na normalną ciążę niestety nie ma szans - lekarz nie pozostawił złudzeń.

    Współczuję Ci bardzo :(

    83HOPE lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    niestety nie ma jeszcze kwalifikacji..mamy dzwonić w piątek po 15 ehh..osiwieje tutaj zaraz...

    Hope życzę Ci duzo siły..


    Hahaha ja dzisiaj namierzylam siwego wlosa, ale nie umialam go wyrwac :P kolezanka mowila ze musmy sie umowic na wyrywanie sobie z glowy siwych wlosow heheheh :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 poleciła mi blog pikusincognito.blogspot.com i wciagnęłam się w jego czytanie na maksa! Z każdym postem dociera do mnie coraz mocniej, ze nasze plany albo będe musiała przesunąć w czasie (bo za małe mamy dzieci), albo w ogóle zmienić je na inne.

    Rozmawiałam dziś z tzw. asystentem rodziny z mojego regionu - kobieta twierdzi, że warto zrobić wcześniej kurs na rodzinę zastępczą niezawodową, bo można szybciej dostać dziecko niż w przypadku klasycznej adopcji, ale jest ryzyko, bo takie dzieci są dopiero w trakcie regulowania sytuacji prawnej. Słyszałyście coś może o tym?

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja przeczytalam o takiej opcji wlasnie z tego blogu pikusia. Nie mialam pojecia, ze jest taka mozliwosc. Osrodki adopcyjne chyba niezbyt przychylnie patrza na takie cos, dlatego nikt o tym nie wspomnial. Dla rodziny ktora chce adoptowac to jest tez spore ryzyko, bo nie wiadomo czy dziecko nie bedzie musiala wrocic do rodziny zastepczej. Ale ta droga jest na pewno szybsza jesli chodzi o samo dziecko w domu.

    gosia81 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz gotowi na usg :D Upieklam murzynka ;) Jakby wiedział że ma byc ladny wyrośnięty :D Psu tez zapowiedzielismy że będziemy mieli gości, bardzo ważną osobę :P

    zizia_a, gosia81, 83HOPE lubią tę wiadomość

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu powodzenia! Zobaczysz, będzie miło :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu kciuki za wizyte!! Na pewno będzie dobrze:) daj znac po :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu powodzenia :) moj pies sie nie przejal naszymi tlumaczeniami i napadl pania, a potem chcial sie przytulac panierujac ja swoja sierscia. My za to okazalismy niemoc wychowawcza. Potem zasnal mezowi na kolanach :)

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, no my przyjmiemy Panią w kuchni bo tam wysoki stół, w salonie pies by talerze z ciasta wylizywal a nie daj boze jakby wlazla na kanape siadajac obok goscia i obserwowala talerzyk :D Albo czasem ta robi ze lape daje na kolana - na zasadzi daj mi

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jak po wizycie?


    Do mnie dzwonili że chcą się z nami spotkać i zebrać jeszcze informacje i chcą nam coś przekazac...czyli dupa :(:(
    Jestem załamana:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu jak po wizycie?


    Do mnie dzwonili że chcą się z nami spotkać i zebrać jeszcze informacje i chcą nam coś przekazac...czyli dupa :(:(
    Jestem załamana:(
    Zizia to wcale nie musi być zła wiadomość. Nie dołuj się. Oby to coś radosnego :) &&&&&&

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu jak po wizycie?


    Do mnie dzwonili że chcą się z nami spotkać i zebrać jeszcze informacje i chcą nam coś przekazac...czyli dupa :(:(
    Jestem załamana:(

    Zizia, będzie dobrze. Może chcą dopytać o coś. To dobrze, że chcą rozmawiać. No przecież gdybyście nie dostali kwalifikacji to by już Wam dziś o tym powiedzieli. Ale rozumiem Twój stres... Jednak wierzę, że będzie okej. Na kiedy się umówiliście? Tak powiedzieli, ze chcą Wam coś przekazać? No dziwne trochę... Ale ważne, że chcą gadać i juz dziś nie powiedzieli Wam NIE! A może jesteście tacy zajefajni ze mają dla Was już Bąbla? :) Nie denerwuj się, będzie dobrze!


    zem3df9hunlqvfmi.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ