X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde no własnie tez się boje że wyjdzie że ściemniam..ehh..zostawię to juz..co ma byc to będzie..może los będzie dla nas łaskawy..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 23 maja 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia to kiedy bedzie ta komisja, w ktory piatek?
    Cokolwiek by nie bylo nie poddawaj sie. To nie jest jedyny OA w Polsce.
    Trzymam za Was kciuki.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 23 maja 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki..

    Piątek 2.06

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 23 maja 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziziu ja wierzę, ze będzie dobrze. Tak czuję. Ja bym nie dzwoniła tam i nie mówiła o mężu. Napisalabym za to wspólny krotki list, z prośbą o dołączenie do dokumentacji, żeby inni członkowie komisji mogli się zapoznać z Waszym stanowiskiem, a nie tylko z tym co przekazaze tych 2 pracowników. Głowa do góry - popraw koronę kolejny raz i do dzieła - niech widzą, ze Wam zależy.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 23 maja 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Dzięki..

    Piątek 2.06
    Dobrze pamietam,ze mialas w grupie psychologow tego faceta? Rozmawialam z nim przez telefon i wydal mi sie niesympatyczny. Nie przejmuj sie. Mojej cioci znajomi adoptowali w Wodzislawiu,chociaz sa z Sosnowca bo tam cos bylo nie tak. Wiem,ze chodzili do Sosnowca,ale nie znam szczegolow.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 23 maja 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope pomysł z listem tylko co napisać, żeby sobie nie zaszkodzić..;/

    Mag miałam faceta i owszem jest specyficzny;/..no nic..odliczam..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Hope pomysł z listem tylko co napisać, żeby sobie nie zaszkodzić..;/

    Mag miałam faceta i owszem jest specyficzny;/..no nic..odliczam..

    No w liście można napisać, ze bardzo Wam zależy, co czujecie itd

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 maja 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny sama nie wiem co robić :( nie chciałabym tez zeby odebrali to ze stoimy na swoim stanowisku i nie przyjmujemy ich diagnozy.. ehh

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziziu moze ten pomysl z listem nie jest zly, ale nie mam pojecia co tam napisac, bo tez nie bardzo rozumiem o co OA chodzi. Nie wiem.czy Twoj maz nic nie mowil na tych spotkaniach?
    Ja znajac siebie juz bym miala termin umowiony w innym osrodku i bym sie dokladnie przygotowala, ukryla co nieco, popracowala nad mezem. Co nie oznacza, ze juz Was skreslam w tym OA.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 maja 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag wybrałam inna drogę -zadzwoniłam tam i pogadałam jeszcze z Panią psycholog. Niewiele to dało, ale powiedziała żeby spokojnie poczekać do przyszłego tygodnia bo jeszcze nas nie omawiali, a jeśli będzie decyzja odmowna to maja sie jeszcze z nami umówić na rozmowę no i zalecają mężowi terapie... Mag mój mąż mówił..ale im chodzi o to że nie pokazuje uczuć na zewnątrz-choć ja sie z tym nie zgodzę..

    A co do innego ośrodka...to czy podpisywaliśmy coś gdzieś,ze nie będziemy się starać gdzie indziej o adopcje tzn np. w dwóch ośrodkach? Bo chodzi mi o to czy mogłabym tak zrobić, tzn złożyć papiery gdzie indziej..??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 24 maja 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia dobrze,ze zadzwoniłaś. Na pewno to Wam nie zaszkodzi, a może trochę pomoże. Reszta zależy od nich. Mam nadzieję, że dadzą Wam szansę. Postaraj się jeszcze troszkę wytrzymać.
    Ps. A czy Ty osobiście uważasz, że Twój Mąż potrzebuje jakiejś rozmowy z psychologiem, terapii?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 maja 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygalda ciężko mi powiedzieć czy potrzebuje...

    Widać kiedy się smuci, cieszy,kiedy go coś martwi, kiedy się pokłócimy- nawet moja siostra to potwierdziła, zna mojego męża tak samo długo jak ja i nie uważa żeby coś było nie tak..ok moze nie nazywa tych stanów po imieniu ale okazuje emocje..jak bawi się z dziećmi to jest super wujkiem..uwielbiam patrzeć na niego kiedy sie bawi z dzieciakami. No ale jest facetem i jest twardym optymistą..nie płacze, nie roztrząsa, nie szlocha jak np. ja. Podchodzi rzeczowo do sprawy. Psycholodzy zarzucili mu jeszcze że nie pozwoli by dziecko sie smuciło- co jest dla mnie cholernie dziwne bo ja jak widzę, że dziecko sie smuci od razu sie go staram rozweselić i odciągnąć od tych smutnych myśli. Mam maleńka nadzieję, ze może sie jakoś uda.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 24 maja 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli zachowuje się jak normalny facet! Kontakt z dziećmi potrafi nawiązać! To ja już nic kompletnie z tego nie rozumiem, czego one tak się czepiają. Mój Mąż też jest mega optymistą, ja ryczę i się załamuję a on mnie pociesza i mówi że wszystko się ułoży. Wkurza mnie to czasami cholernie, bo nawet jak jest bardzo źle to mówi mi ze będzie dobrze, ale też wiem, że bez tego jego optymizmu nie dałabym rady z tymi wszystkimi przeciwnościami losu.
    Naprawdę nie wiem, czego one się czepiają. Może jednak będzie dobrze, tylko tak Was nastraszyły...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 24 maja 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz tez zawsze mowi, ze bedzie dobrze nawet jak jest fatalnie. Jak ja placze to on noe rozumie czemu, bo przeciez sie ulozy. Czasem mam mu ochote przylozyc.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah Ci nasi mężczyźni. Zizia mój mąż też jest bardzo skryty. Nie lubi się otwierać przed obcymi ludźmi.
    Na pierwszej rozmowie starał się coś mówić, ale no ewidentnie widać, że to ja jestem tą wygadaną. W sumie nie rozumiem czego chcą. Przeciwieństwa zazwyczaj właśnie fajnie się dobierają. Mój mąż też nie płacze, nie krzyczy, radzi sobie samodzielnie z problemami. Ja np. musiałam skorzystać z pomocy specjalisty. Przygotowałam go, żeby się odzywał więcej w ośrodku, bo jednak jest to mile widziane, ale udawać się nie da. Ja nie udam, że jestem super wyważona (gadam jak najęta, buzia mi się nie zamyka), a mąż nagle nie zrobi z siebie towarzyskiego faceta. Na dłuższą metę nic się nie da udawać. Bądźcie dobrej myśli, chociaż to trudne kiedy oceniają Cię zupełnie obcy ludzie, którzy nie mają pojęcia jacy jesteście na codzień, kiedy nie towarzyszy Was stres. Głowa do góry! Wyjrzy dla Was słońce :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wyglądał u was proces załatwiania zaświadczenia od psychiatry?
    Każde z partnerów było badane osobno? Czy po prostu chodzi o zaświadczenie, że nie było się leczonym?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 25 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie trzeba było zaświadczenia od psychiatry..


    Dzięki za Wasze wsparcie :) ze spokojem poczekam do piątku bo nic innego nie mogę zrobić.

    amygdala lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    U nas nie trzeba było zaświadczenia od psychiatry..


    Dzięki za Wasze wsparcie :) ze spokojem poczekam do piątku bo nic innego nie mogę zrobić.

    Rozumiem, Wojewódzki Warszawski Ośrodek wymaga. Umówiłam już spotkanie dla siebie i męża.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też musieliśmy pójść na wizytę do psychiatry, każdy osobno


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    My też musieliśmy pójść na wizytę do psychiatry, każdy osobno

    I jak wrażenia? Niby nie mam nic do ukrycia, ale jakoś się stresuje. Z dokumentów już tylko to mi zostało.

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ