X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    I jak wrażenia? Niby nie mam nic do ukrycia, ale jakoś się stresuje. Z dokumentów już tylko to mi zostało.

    Też się stresowałam bo pierwszy i jak na razie ostatni raz u psychiatry byłam. Na początku powiedziałam o co chodzi a potem to już gadka szmatka o życiu, czy się lecze na coś, czy biorę jakieś leki, jak ogólnie się czuję itp. Ok. 30 min trwalą wizyta z całą papierologią i było nawet miło. Byliśmy prywatnie bo na nfz długie terminy a jedna pani dr na nfz powiedziała, że ona takich zaświadczeń nie wystawia. Kiedy masz wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 13:55


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Też się stresowałam bo pierwszy i jak na razie ostatni raz u psychiatry byłam. Na początku powiedziałam o co chodzi a potem to już gadka szmatka o życiu, czy się lecze na coś, czy biorę jakieś leki, jak ogólnie się czuję itp. Ok. 30 min trwalą wizyta z całą papierologią i było nawet miło. Byliśmy prywatnie bo na nfz długie terminy a jedna pani dr na nfz powiedziała, że ona takich zaświadczeń nie wystawia. Kiedy masz wizytę?

    Potwierdzam, rozmawiałam z NFZ i Pani poinformowała mnie, że nie ma zaświadczeń na fundusz. Jedyna możliwość to komercyjnie.
    Zapisałam siebie i męża. Pani poinformowała mnie, że wizyta trwa ok. godziny. Będą jakieś testy :/
    Staram się myśleć pozytywnie, oby mi się nie trafiła jakaś służbistka. Wizytę mamy we wtorek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 10:58

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Potwierdzam, rozmawiałam z NFZ i Pani poinformowała mnie, że nie ma zaświadczeń na fundusz. Jedyna możliwość to komercyjnie.
    Zapisałam siebie i męża. Pani poinformowała mnie, że wizyta trwa ok. godziny. Będą jakieś testy :/
    Staram się myśleć pozytywnie, oby mi się nie trafiła jakaś służbistka. Wizytę mamy we wtorek.

    WOW testy to poważnie do tego podchodzą ☺ Jak chcesz to sprawdź sobie na Ogrodowej w Warszawie, tam testów nie robią :)
    Ale testy to nic złego, będziecie mieli rozgrzewkę przed testami w OA. Powodzenia

    STORK lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj dostałam telefon z kliniki ze czeka na nas zarodek! nasze dziecko!! 5 ciodniową blastocystę..dzisiaj jest Dzień Matki..czy to znak??

    Bella93, amygdala, STORK, Mag85, Marlena24, Anatolka, gosia81, opu, Asiula86, Justine, Kala 1980 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzisiaj dostałam telefon z kliniki ze czeka na nas zarodek! nasze dziecko!! 5 ciodniową blastocystę..dzisiaj jest Dzień Matki..czy to znak??

    Zizia <3 ależ dzień matki!!! Super :-)

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzisiaj dostałam telefon z kliniki ze czeka na nas zarodek! nasze dziecko!! 5 ciodniową blastocystę..dzisiaj jest Dzień Matki..czy to znak??
    Pieknie :) kiedy masz wizyte?

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    WOW testy to poważnie do tego podchodzą ☺ Jak chcesz to sprawdź sobie na Ogrodowej w Warszawie, tam testów nie robią :)
    Ale testy to nic złego, będziecie mieli rozgrzewkę przed testami w OA. Powodzenia

    O! A gdzie? I jaka cena? Na Stryjeńskich płacę 162 PLN/os.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    O! A gdzie? I jaka cena? Na Stryjeńskich płacę 162 PLN/os.

    Centrum zdrowia i psychoterapii Ogrodowaowa 8. Chyba tez płaciłam 160 albo 150. Na pewno nie więcej niż 160 zł. Mieli szybkie terminy i bez problemów poszło.

    STORK lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Centrum zdrowia i psychoterapii Ogrodowaowa 8. Chyba tez płaciłam 160 albo 150. Na pewno nie więcej niż 160 zł. Mieli szybkie terminy i bez problemów poszło.

    Mój przydomowy psychiatra chciał za zaświadczenie po 500 zł od osoby ;) Ten to dopiero spadł z krzesła :P

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzisiaj dostałam telefon z kliniki ze czeka na nas zarodek! nasze dziecko!! 5 ciodniową blastocystę..dzisiaj jest Dzień Matki..czy to znak??

    Zizia Twoje dziecko na pewno gdzieś na Ciebie czeka :) Może to jest właśnie ta chwila, a może po prostu znak żebyś się nie poddawała! Powodzenia ☺

    zizia_a lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Mój przydomowy psychiatra chciał za zaświadczenie po 500 zł od osoby ;) Ten to dopiero spadł z krzesła :P

    Niezły gość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 13:35


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta we wtorek :)

    Mag85, gosia81 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzisiaj dostałam telefon z kliniki ze czeka na nas zarodek! nasze dziecko!! 5 ciodniową blastocystę..dzisiaj jest Dzień Matki..czy to znak??

    Cieszę się Ziziu - wreszcie dobre wiadomości :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia świetnie !! Trzymam kciuki za wizytę ;)

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    wizyta we wtorek :)

    Ziziu dzisiaj Twój dzień :) napisz kiedy transfer ... kciuki :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) jak sie coś dowiem to dam znać ale jaram sie :D

    Mag85 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 30 maja 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia o ktorej ta wizyta? Niecierpliwie sie.

    7pqmag4.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    jest tu ktoś ze Szczecina?


    Uściski!

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minął miesiąc od wizyty domowej a u mnie żadnych wiesci nowych poza tym, że mamy być spokojni ... Łatwo mówić.

    Ciekawe czy lepiej czeka się na ten telefon czy na werdykt czy przeszło się jakiś tam etap.
    Cierpliwości mi brakuje chyba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 18:23

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 30 maja 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a u Ciebie w OA sami dzwonią? Ile Ci powiedzieli, ze będziesz czekać?

    Zizia miałam napisać jak tam wizyta .


    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ