X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dzwonią, ale też mówili że pod koniec czerwca mam dzwonić, ale nie wytrzymałam. Kto by wytrzymał dwa miechy ...
    Wiecie jak to jest, mogą mówić co chcą, a ja uwierzę jak zobaczę. Chcialabym myśleć o szkoleniach o kolejnym etapie ale dpokoki nie wiem na czym stoje, boje sie myśleć o przyszłości. Dlatego myślę, że może odrobinę lepiej pod tym względem chyba czekać na dziecko, bo juz wszystkie etapy za nami, nikt nas już nie odwoła, kluczowe decyzje padły, czeka się na finał. A tak to drżę o każdy etap. I rozkładam na czynniki szesnaste nasze spotkania, testy, wyniki, wizyte i mysle czy czegos nie palnelam co zostałoby źle odebrane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2017, 06:28

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 31 maja 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu...ale z drugiej strony po co się denerwować..jest to od Ciebie nie zależne..nic nie zrobisz..moja sytuacja jest beznadziejna..ale odpuściłam..co ma byc to bedzie..tym bardziej ze stres nie będzie opuszczał jeszcze długo ponieważ czekanie na dziecko to największy sprawdzian cierpliwości.

    A po wizycie..niestety muszę czekać ponieważ mam bardzo wysoką insulinę na czczo więc muszę ja zbić i dopiero wtedy zaczniemy się przygotowywać. Może to być za miesiąc a może być i niestety za dwa miesiące, ale zarodek będzie na nas czekać nawet 4 miesiące..Pani dr kazała skonsultować AZ z immunologiem..i chyba tyle..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam już komplet dokumentów do OA. Został mi do napisania "wniosek (prośba) rodziny skierowana do Ośrodka określająca cel współpracy". Jak rozumiem chodzi o naszą motywację? czy to ma być oficjalne czy raczej bardziej osobiste? Chodzi mi o formę. Pomóżcie :)

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu...ale z drugiej strony po co się denerwować..jest to od Ciebie nie zależne..nic nie zrobisz..moja sytuacja jest beznadziejna..ale odpuściłam..co ma byc to bedzie..tym bardziej ze stres nie będzie opuszczał jeszcze długo ponieważ czekanie na dziecko to największy sprawdzian cierpliwości.

    A po wizycie..niestety muszę czekać ponieważ mam bardzo wysoką insulinę na czczo więc muszę ja zbić i dopiero wtedy zaczniemy się przygotowywać. Może to być za miesiąc a może być i niestety za dwa miesiące, ale zarodek będzie na nas czekać nawet 4 miesiące..Pani dr kazała skonsultować AZ z immunologiem..i chyba tyle..

    Oj :( wiem, ze chciałaś już - tez sue zawsze napalam. Najważniejsze, ze jest i czeka na Was

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Cześć dziewczyny, mam już komplet dokumentów do OA. Został mi do napisania "wniosek (prośba) rodziny skierowana do Ośrodka określająca cel współpracy". Jak rozumiem chodzi o naszą motywację? czy to ma być oficjalne czy raczej bardziej osobiste? Chodzi mi o formę. Pomóżcie :)

    Super. Ja mialam w oficjalne podanie wplecione osobiste - pisałam w skrócie o leczeniu, niepowodzeniach, naszych motywacjach i o tym jakie dziecko chcemy adoptować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2017, 15:29

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Cześć dziewczyny, mam już komplet dokumentów do OA. Został mi do napisania "wniosek (prośba) rodziny skierowana do Ośrodka określająca cel współpracy". Jak rozumiem chodzi o naszą motywację? czy to ma być oficjalne czy raczej bardziej osobiste? Chodzi mi o formę. Pomóżcie :)

    U nas było to bardzo oficjalne i zajęło 2 zdania, po prostu ze prosimy o rozpoczęcie procedury adopcyjnej w ich ośrodku i ze załączamy kpl dokumentów (w tym były nasze zyciorysy). Bez żadnych motywacji itp. ale sami tak chcieli bo wcześniej pytaliśmy o to co ma być w tym wniosku.

    STORK lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Super. Ja mialam w ogicjalne podanie wplecione osobiste - pisałam w skrócie o leczeniu, niepowodzeniach, naszych motywacjach i o tym jakie dziecko chcemy adoptować

    Leczenie i niepowodzenia wplotłam w życiorys. Chyba coś jednak pokręciłam :/
    dzięki za radę będę korygować :)

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Leczenie i niepowodzenia wplotłam w życiorys. Chyba coś jednak pokręciłam :/
    dzięki za radę będę korygować :)

    Ja wlasnie w życiorysie pisałam o staraniach i leczeniu i emocjach z tym związanych.

    STORK lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam tak jak Hope :)

    Hope no napaliłam sie..a wyszło jak zawsze :P

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My najpierw pisaliśmy podanie, a potem kompletowalismy dokumentację, dlatego podanie było skrótem tego o co prosimy i dlaczego. Mi całość zajęła jakieś 3/4 strony, ale my nie dostaliśmy wytycznych jak Amygdala, poza tym zeby określić jakie dziecko chcemy - oczywiście uprzedzono nas, ze ostateczną decyzję co do dziecka podejmiemy dopiero po szkoleniu. W zyciorysie tez pisałam o niepłodności, leczeniu itd , ale tam ogólnie streszczalam cale życie, więc sporo było różnych informacji, a w podaniu chcialam w kilku zdaniach napisać cel podania, dlaczego chcemy adoptowac ,motywację, oczekiwania,co chcę stworzyć dziecku itd

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 31 maja 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od OA. Najlepiej dopytać u źródła czyli w swoim OA :-)

    Zizia kciuki za piątek!!!

    zizia_a lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 31 maja 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Dziewczyny my dostalismy całą ankietę do wypełnienia odnośnie dziecka, warunków mieszkaniowych, naszych motywacji. I to razem z pozostałymi dokumentami mieliśmy złożyć.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia jak tam w OA rozmowa ?

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ma chyba jutro komisje, to pewnie popoludniu bedzie wiecej wiadomo.
    Trzymam kciuki, Ziziu zeby sie pozytywnie zakonczylo &&&

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do Mag - kciuki Ziziu :* daj znać

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cos mi sie pomylilo .

    Zizia &&&&

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny:*


    no zobaczymy co to będzie..będę dzwoniła jakoś po 13...

    wczoraj dzwonili do mnie z OA- Pani psycholog zadzwoniła i powiedziała ze podobno chcemy zawiesić adopcje, a nic nie wspominałam tydzień temu jak rozmawiałyśmy..okazało się ze pomylili osoby..a mi wtedy serce się zatrzymało ;/

    ehh..oby do 13

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia kciuki!!!!!!

    zizia_a lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a trzymam mocno kciuki! :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, też mocno trzymamy kciuki za Was!

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ