X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem :) Witam znajome i nieznajome mi dziewczyny. Kurde nie widziałam, że pojawił tu się taki wątek, ale bardzo się cieszę. Poczytam was do poduszki dziś.

    Mag85, zizia_a, Yoselyn82, amygdala, Asiula86, gosia81 lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc sisia ! Witamy :) mysle ze tutaj sporo dziewczyn ma jakies "niedokonczone sprawy " a moze sie myle :)
    Milej lektury <3

    Z jednej strony milo ze jest nas wiecej z drugiej strony wiem ze jest to nastepstwo jakichs nieudanych prob i to napawa mnie smutkiem bo kazda z bas ma jakis bagaz ...

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytam na początku. Jest tu jakieś dziewczę, które korzysta z OA w Warszawie lub Otwocku?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa, witaj... niestety, bo nie życzę tego żadnej z nas! Chciałabym aby każda mogła nosić pod swoim serduchem małe złoto &&
    Ja jestem w OA na Kredytowej, ale dopiero po pierwszej wizycie... i wrazenia mega średnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 19:32

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sysiaaaa :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork chyba tez w wawie sie stara.

    Ie wiem jak amygdala ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Spytam na początku. Jest tu jakieś dziewczę, które korzysta z OA w Warszawie lub Otwocku?

    Sysia ja OA Wojewódzki Wawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edloteh wrote:
    Sysiaaaaa, witaj... niestety, bo nie życzę tego żadnej z nas! Chciałabym aby każda mogła nosić pod swoim serduchem małe złoto &&
    Ja jestem w OA na Kredytowej, ale dopiero po pierwszej wizycie... i wrazenia mega średnie...

    Co Cię zniechęciło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Psychologicznych czy pedagogicznych?

    Mysmy mieli sporo pytan. Bylo troche uzupelnianek typy najbardziej lubie...., nie lubie.....itd. Byly pytania o adopcje czym jest dla mnie, dlaczego sie zdecydowalismy, czego oczekujemy od dziecka,dlaczego inni nie chca adoptowac. Byly uzupelnianki dotyczace wspolmalzonka.
    Mam pare testow na mailu gdybys chciala.

    Dziękuję, czyli nie ma czym się stresować. Dziękuję za pytania, może lepiej abym ich nie czytała :P co bym się za bardzo nie przygotowała :P nie mogę się doczekać września. Szkoda, że teraz okres wakacyjny wszystko się wydłuża, ale czekam cierpliwie.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warsztatow tez nie ma w wakacje wiec tez to wszystko sie opoznia :)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sysiaaaaa! Ja też z Wawy ale OA Radom. W Otwocku chyba nie ma OA, kiedyś był niepubliczny ale już nie ma :( a podobno prężnie działał.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Warsztatow tez nie ma w wakacje wiec tez to wszystko sie opoznia :)
    O Yoselyn, dobrze czytam, macie kwalifikacje na warsztaty :) Gratulacje!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    O Yoselyn, dobrze czytam, macie kwalifikacje na warsztaty :) Gratulacje!

    Mamy mamy, ciesze sie bardzo, jakis malutki kroczek do przodu :) a jak babka zemna rozmawiala to miala taki glos ze myslalam ze nie mamy kwalifikacji a tu nagle mowi maja panstwo kwalifikacje, kamien spadl mi z serca :) normalnie skoczylam do gory z radosci :)

    Jeszcze jedna trzeba przejsc po warsztatach :) mam nadzieje ze to formalnosc tylko :)

    amygdala, gosia81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Dziękuję, czyli nie ma czym się stresować. Dziękuję za pytania, może lepiej abym ich nie czytała :P co bym się za bardzo nie przygotowała :P nie mogę się doczekać września. Szkoda, że teraz okres wakacyjny wszystko się wydłuża, ale czekam cierpliwie.
    Wiesz co i tak by Ci te testy nic nie daly bo chyba kazde OA ma inne. Amygdala kiedys pisala co bylo, a ja mialam zupelnie inne. Mysle, ze testy zdacie bez problemu a kluczowa jest jednak rozmowa. No chyba ze zaznaczycie cos dziwnego typu ze macie mysli samobojcze czy cos w tym stylu...

    STORK lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Witaj Sysiaaaaa! Ja też z Wawy ale OA Radom. W Otwocku chyba nie ma OA, kiedyś był niepubliczny ale już nie ma :( a podobno prężnie działał.
    Tak kilka lat temu byl niepubliczny ale juz go nie ma, a szkoda. Wiem bo jestem z okolic. My dzwonilismy do OA to kazali dopiero po wakacjach dzwonic zeby umowiccsie na wstepna rozmowe.

    amygdala lubi tę wiadomość

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mamy mamy, ciesze sie bardzo, jakis malutki kroczek do przodu :) a jak babka zemna rozmawiala to miala taki glos ze myslalam ze nie mamy kwalifikacji a tu nagle mowi maja panstwo kwalifikacje, kamien spadl mi z serca :) normalnie skoczylam do gory z radosci :)

    Jeszcze jedna trzeba przejsc po warsztatach :) mam nadzieje ze to formalnosc tylko :)

    U nas wszysię pary po warsztatach otrzymały ostateczną kwalifikację, wiec to tylko formalność, trzeba mocno nabroić, żeby jej nie dostać ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:59

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem z okolic Otwocka i słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym ośrodku. Jestem mocno zmartwiona:/ Nie wiem czy się kierując wybierając OA. Mamy w planach na najbliższy czas podejść do AZ, czekają na nas dwa zarodki. We wrześniu mąż wraca na stałe do domu i wtedy od razu ruszamy z tematem adopcji, ale boję się zacząć :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się jakos toczy swoim torem...


    *****

    Dzwoniłam, nie mam żadnych wieści ... Stresuje mnie to

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Też jestem z okolic Otwocka i słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym ośrodku. Jestem mocno zmartwiona:/ Nie wiem czy się kierując wybierając OA. Mamy w planach na najbliższy czas podejść do AZ, czekają na nas dwa zarodki. We wrześniu mąż wraca na stałe do domu i wtedy od razu ruszamy z tematem adopcji, ale boję się zacząć :(
    Nic sie nie boj. Jak juz zaczniesz starania w kierunku adopcji to pojdzie z gorki. Te testy i rozmowy nie sa takie tragiczne, w zasadzie wiecej strachu niz to warte. Wszystko samo pojdzie swoim torem, jak napisala Opu. A jak juz bedziecie mieli kwalifikacje to przynajmniej jedno jest pewne: bedziesz mama i to na prawde cudowne uczucie po tych wszystkich porazkach. Ten OA w ktorym jest Amygdala wydaje sie dosc sensowny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 11:09

    7pqmag4.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ