X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 września 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nasz rodzynek? jak po wizycie wOA?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 1 września 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Ja jestem po kwalifikacji formalnej. Miałam mieć pierwsze testy, ale zmarła mi mama. Odłożyliśmy spotkanie ze względu na żałobę.

    Współczuję Ci bardzo :(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 1 września 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, no mega długo czeka się u Was na te szkolenia. Ale może za to dziecko krótko po szkoleniu dostaniecie?
    Bo my krótko czekaliśmy na szkolenie, bo od pierwszej wizyty w OA to 4 m-ce, ale za to na dziecko przyjdzie nam długo czekać 1,5 roku to minimum :(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 1 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork bardzo mi przykro. 3masz się jakoś?


    Amygdala nam mówili że na szkolenie 1 rok a potem ok 6 m , ale już teraz widzę że to się wydłuża. całą procedura miała się zamknąć w ciągu 2 lat - do momentu poznania dziecka ech ...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 1 września 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork kondolencje :(

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.
    Hope - dobrze to ujęłaś, trzymam się właśnie "jakoś". Niby miałam czas się do tego przygotować, ale to zawsze jest za wcześnie.
    Podejrzewam, że prędko nie pójdę do OA, wiem jakie mają podejście w tym temacie.

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 1 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork wyrazy współczucia

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 1 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia kiedy beta?

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 1 września 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie Ziziu, kiedy beta :) w pon ? Jak się czujesz ?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork, bardzo Ci współczuję. Nawet jak bliscy chorują nigdy się na śmierć nie przygotujesz. Zawsze zaskoczy i rozwali twój świat na milion kawałków.
    Krok po kroczku, dzień po dniu... Jeszcze raz wyrazy współczucia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona, ja czekam na kwalifikację na szkolenia. Zaczął się 5 miesiąc oczekiwania, jestem z tego powodu załamana.

    Na szczęscie urlop przede mną :)
    Juz w czwartek :)

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 września 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak beta w poniedziałek..nic nie czuję:( nawet jajniki mnie przestaly ciągnąć..czasem zaboli tylko jak na okres..wątpię, że się udało choć nadzieja się jeszcze tli
    Opu udanego urlopu!
    Mag a Ty kiedy masz crio?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Tak beta w poniedziałek..nic nie czuję:( nawet jajniki mnie przestaly ciągnąć..czasem zaboli tylko jak na okres..wątpię, że się udało choć nadzieja się jeszcze tli
    Opu udanego urlopu!
    Mag a Ty kiedy masz crio?

    mnie przy ostatniej ciazy tez nic nie bolalo, bo poprzednich ciazach czulam ciagniecie w podbrzuszu a teraz nic wiec bylam pewna ze nic z tego a tu beta pozytywna.

    Trzymam kciuki :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Tak beta w poniedziałek..nic nie czuję:( nawet jajniki mnie przestaly ciągnąć..czasem zaboli tylko jak na okres..wątpię, że się udało choć nadzieja się jeszcze tli
    Opu udanego urlopu!
    Mag a Ty kiedy masz crio?


    Trzymam kciuki ! Mnie nic nigdy jak na okres nie bolalo, ale też nigdy nic nie było, więc... &&&&

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 września 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to co mówicie się spełniło..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 2 września 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Tak beta w poniedziałek..nic nie czuję:( nawet jajniki mnie przestaly ciągnąć..czasem zaboli tylko jak na okres..wątpię, że się udało choć nadzieja się jeszcze tli
    Opu udanego urlopu!
    Mag a Ty kiedy masz crio?
    Mam nadzieje, ze bedziesz miala wysoka bete :) a w objawy na tak wczesnyn etapie osobiscie nie wierze.
    Ja czekam na okres, i oczywiscie sie spoznia dziad jeden. Transfer mam nadzieje w polowie wrzesnia.

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na okres, ale czasu nie bylo na przytulanki wiec napewno przyjdzie malpa ... Na urlopie planuje sex codziennie :P A co :D

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 2 września 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ja też czekam na okres, ale czasu nie bylo na przytulanki wiec napewno przyjdzie malpa ... Na urlopie planuje sex codziennie :P A co :D
    Ja nie licze na nic ;)

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 września 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu lubię za codzienny sex:)
    Mag spóźnia sie pewnie bo go mocno wyczekujesz tez tak miałam :P, a kiedy nie chcesz to przychodzi punktualnie ;)

    trzymam kciuki za Was zeby się Wam udały wszytskie plany:)

    Mag85 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem na urlopie, ale nie da sie nie myslec... wiec po dwoch dniach meki ( mysli mnie nie opuszczaja ) poprosilam meza zeby zadzwonil. Dzis maja komisje, a w sierpniu powiedziano mi ze na wrzesniowej bedziemy omawiani. Stres osiaga apogeum u mnie... mamy dzwonic jutro - mam nadzieje jednak ze nas omowia w koncu ... i ze bedzie dobrze ...

    Ale stres... od tego zalezy czy bedziemy rodzina z bejbsem czy nasze marzenia o dziecku znowu legna w gruzach ... trzymajcie kciuki prosze

    Ps. Jaki to zbieg okolicznosci akurat naszly mnie meczace mysli jak jestesmy czy bedziemy na tapecie ... niesamowite to jest... nie mogly mnie te mysli zmeczyc za tydzien np. ? A tu waza sie nasze losy ... zdalam sobie sprawy ze jak sie nie uda to koniec ... i przeraza mnie to ze as sie poryczlalam - a maz patrzy na mnie jak na wariata. To mu uswiadomilam powage sytuacji, to pogadalismy sobie . Pocieszal mnie ze niby dlaczego mieliby byc na nie...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 09:54

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ