X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 18 września 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, na pewno uzależnienie od alkoholu, poważne choroby psychiczne, karalność i poważne choroby typu nowotwór dyskwalifikuje już na początku. Reszta to już zależy od psychologów i pedagogów, którzy będą z Wami rozmawiać. Jeśli coś im się nie spodoba to może być różnie. Na pewno ważne jest aby obydwoje małżonkowie tego chcieli a nie tylko jedno. Często też pytają i dociekają tego czy mamy przepracowany temat naszej niepłodności, czy pogodziliśmy się z tym.
    Brzmi strasznie ale tak nie jest. Wszystko zależy też od ośrodka, bo jak widać na przykładach dziewczyn sposoby ich pracy są różne...

    asiastokrota lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 18 września 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ci bardzo. Pomału zaczniemy działać, będzie co ma być. Mam nadzieję że to jest nasza droga do szczęścia. Licze na waszą pomoc i wsparcie. Jeszcze raz dziękuje że odpisałaś.

    amygdala lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 18 września 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Dziękuje ci bardzo. Pomału zaczniemy działać, będzie co ma być. Mam nadzieję że to jest nasza droga do szczęścia. Licze na waszą pomoc i wsparcie. Jeszcze raz dziękuje że odpisałaś.

    Powodzenia! Jeśli jesteście zdecydowani to umawiajcie się na spotkanie bo niestety cała procedura trwa długo...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 21 września 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć, że jedna para z naszej grupy z warsztatów dostała telefon i mają już u siebie w domu dwie malutkie dziewczynki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 11:25

    Mag85, amygdala, zizia_a, gosia81 lubią tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć, że jedna para z naszej grupy z warsztatów dostała telefon i mają już u siebie w domu w malutkie dziewczynki ;)

    suuuuuper wiadomosc :) oby wiecej bylo takich pozytywnych informacji

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 21 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine, błyskawicznie :) A w jakim wieku te dziewczynki?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro telefonuje do nowego oa. Prosze o kciukasy.

    ( jeszcze nie wiadomo co z nami bedzie, postanowilismy rozpoznac temat nawet jakbysmy mieli wszystko od nowa przechodzic )

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 września 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala u Was jeszcze szybciej to poszlo, w Twojej grupie juz przeciez 2 propozycje byly, moze i do Was niebawem zadzwonia &&&&&

    Asiastokrota witaj w naszym skromnym gronie :) umowiliscie sie juz w Oa? Jesli jestescie zdecydowani to nie ma co odwlekac. Dla nas testy i rozmowy nie byly jakies traumatyczne. To wszystko zalezy jak macie temat noeplodnosci przerobiony i jak traktujecie adopcje. O przeszkodach napisala Amygdala.

    Opu Kochana jak tam u Ciebie?
    Zizia jak wizyty w sprawie Az? Jaki plan? Nie myslalas o innym OA? W Wodzislawiu bym chyba sprobowala na Waszym miejscu.

    asiastokrota, amygdala lubią tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 września 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jutro telefonuje do nowego oa. Prosze o kciukasy.

    ( jeszcze nie wiadomo co z nami bedzie, postanowilismy rozpoznac temat nawet jakbysmy mieli wszystko od nowa przechodzic )
    Pisalysmy posty w tym samym czasie :)
    Super, ze nie odpuszczacie :*
    A gdzie dzwonisz. Kciuki trzymam &&&&

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej sie boje tego, ze znowu powiedza ze nie to wojewodztwo i na drzewo. A problem jest taki ze w moim wojewodztwie publiczny oa jest jeden...
    wiec oby ktos nas przyjal.

    Mag nie odpuszcze ! Na bank.
    W ogoke mam nadzieje ze z wakacji przyjechalismy we troje :P
    W takiej beznadziei taki optymizm ... chyba powakacyjny

    amygdala, Mag85, Krakowianka, gosia81 lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 września 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu trzymam kciuki za telefon!
    Mag moje az sie nie udało, czekam na kolejny zarodek, a OA moze na początku roku, daje na razie czas męzowi żeby odpoczął..no i trzymam wielkie kciuki za Twoją bete!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 września 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu trzymam kciuki za telefon!
    Mag moje az sie nie udało, czekam na kolejny zarodek, a OA moze na początku roku, daje na razie czas męzowi żeby odpoczął..no i trzymam wielkie kciuki za Twoją bete!!
    Ziziu wiem, ze sie nie udalo :( napisalam juz w Twoim pamietniku, ale pisalas ze idziesz do Gync zapytac co i jak.

    7pqmag4.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 21 września 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 dziękuje za miłe przyjęcie :-) Nie umówiliśmy się jeszcze do OA, ten rok był ciężki dla nas. Nowe chcemy zacząć od nowego roku. Zadzwonie w grudniu by się umówić. Nie wiem ile się czeka na taką pierwszą informacyjną rozmowę. Mam nadzieję że bezpłodność mamy przegadaną.

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 21 września 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag kciuki za Ciebie! Opu bardzo dobry pomysł z innym OA, nie ma co się poddawać.
    Zizia oby zarodek szybko się znalazł!
    Asiu nowy rok to dobry pomysł na nowy plan :) Pod koniec tamtego roku i na początku tego roku kilka dziewczyn stąd szturmowało OA :)

    No w naszej grupie tez była ostatnio propozycja 4-ki rodzeństwa. Ale ta para nie zdecydowała się, 4 naraz to jednak dużo...

    Mag85, asiastokrota lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bardzo zadowolona po rozmowie :))))
    Nie moge się doczekać jak porozmawiam z mężem, ale coś czuję, że decyzja została podjęta już w trakcie rozmowy :)
    Kamień spadł mi z serca, choć to trochę ryzykowne, bo nie wiem czy w nowym OA będzie sukces, ale niewiele mam do stracenia jak na to wszystko patrze. Byłam pod wrażeniem procedury jaką mi Pani kierownik nakreśliła. Elegancko. Tak być powinno.

    szatynkowato, Yoselyn82, asiastokrota, zizia_a, gosia81 lubią tę wiadomość

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 22 września 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu to super, szybko działasz ☺ a umówiłaś się już na spotkanie? A co ze starym OA, kiedy macie tę rozmowę? Jestem mega ciekawa o co im może chodzić????!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 22 września 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu takie wiadomości to ja lubię :)

    opu lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jestem bardzo zadowolona po rozmowie :))))
    Nie moge się doczekać jak porozmawiam z mężem, ale coś czuję, że decyzja została podjęta już w trakcie rozmowy :)
    Kamień spadł mi z serca, choć to trochę ryzykowne, bo nie wiem czy w nowym OA będzie sukces, ale niewiele mam do stracenia jak na to wszystko patrze. Byłam pod wrażeniem procedury jaką mi Pani kierownik nakreśliła. Elegancko. Tak być powinno.

    to suuuper.... :) moze wlasnie tutaj bedzie wasz sukces :) trzymam kciuki :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmowa jeszcze przed nami.
    Umowilam nas w nowym OA. W starym mamy zlozyc rezygnacje i przedlozyc w nowym. I od nowa cala procedure, ale przejdziemy wszystko jeszcze raz jesli to ma nas uszczesliwic i spelnic nasze marzenie o dzieciach. Jestem poprostu mega szczesliwa dzis :)))
    Boże taka mała rzecz a cieszy ! Jak to cudownie rozmawiać z konkretnymi ludźmi !
    Pogadam z mężem, czy nie przyspieszyc spotkania pierwszego, Pani dyrektor zachęcała do tego, aby przemyśleć szybsze spotkanie ze względu na to że załapiemy się na szybsze szkolenia <3 (umówiłam nas na listopad)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 10:04

    Yoselyn82, amygdala, Mag85, szatynkowato, Justine, asiastokrota, gosia81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Opu takie wiadomości to ja lubię :)


    Dziękuję za Twoje posty, pomogą nam bardzo w podjęciu ostatecznej decyzji.

    Powiem szczerze, że Pani w nowum OA myślała, że jestesmy po szkoleniach a brak informacji o kwalifikacji do szkoleń uznała jako trzymanie w niepewności na granicy z męczeniem pary. I podkreślała, że oni tak absolutnie nie pracują. Wszystko jest jasne i klarowne, a informacja o kwalifikacji czy etapach procedury pojawia się szybko.


    EDIT:
    Pierwsze spotkanie 9.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 11:37

    amygdala, szatynkowato, Bella93, Justine, gosia81 lubią tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ