X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 14 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu trzymam kciuki!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 14 września 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tak cicho? :)
    Przesyłamy buziaki z 31tc- jutro idziemy się ważyć i mam nadzieję że Mała się już obróciła głowa na dół bo boję się cc ;)

    zizia_a, gosia81 lubią tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byl telefon - bie chce mi sie narazie gadac popoludnie przeplakane jestem niesamowicie zla i sfrustrowana.

    Podjelismy decyzje ze byc moze podejmiemy sie trzeciej proby... moze w przyszlym roku.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 września 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Byl telefon - bie chce mi sie narazie gadac popoludnie przeplakane jestem niesamowicie zla i sfrustrowana.

    Podjelismy decyzje ze byc moze podejmiemy sie trzeciej proby... moze w przyszlym roku.

    kochana co sie stalo? napisz jak dojdziesz do siebie

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 14 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Byl telefon - bie chce mi sie narazie gadac popoludnie przeplakane jestem niesamowicie zla i sfrustrowana.

    Podjelismy decyzje ze byc moze podejmiemy sie trzeciej proby... moze w przyszlym roku.
    Opu nie strasz... co sie stalo??

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 14 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, co Ty piszesz? Nie pisz tylko, że Was nie zakwalifikowali!!!!!! Proszę napisz, że to łzy radości!!!!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2017, 10:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zastanawiam sie i mysle nad innymi osrodkami, plus ukladamy sobie poan conrobic ... i tak wiosna podejdziemy do crio, laten do jeszcze jednaje proby. Ostatniej. Myslalam ze juz nie bede musiala sie z tym meczyc z in vitro bo mak serdecznie dosc naprawde. A na koniec koncow AZ.

    Ps. Jak uslysze znowu ze mamy sie sami dowiadywac przysiegam rozszarpie tych ludzi !

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 15 września 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu nawet nie wiem co Ci napisac :(
    Kiedy dokladnie macie to spotkanie? Mam nadzieje ze jeszcze nic straconego. Nie rozumiem filozofii tego osrodka, co to za swiete krowy, ze nie mozna do nich dzwonic,to jakis straszny problem odebrac tel i udzielic informacji. A z ta kwalifikacja to juz bija wszelkie rekordy, przeciez to pol roku juz :(


    Co do Twojego planu to ja bym mrozaczki wziela na pewno, czemu chcesz czekac az do wiosny? Wy macie w gyn 2+1? Czy to jeszcze mrozak z rzadowki?

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 15 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwne podejście tego OA!!! Mają pretensje, że się dzwoni???!!! To chyba normalne, ze ludziom zależy, że chcą wiedzieć na czym stoją. U nas wręcz wymagali, żeby samemu dzwonić i się dowiadywać. I teraz też mamy dzwonić co jakiś czas i się przypominać bo inaczej stwierdzą, że nam nie zależy.
    Opu a kiedy to spotkanie macie? Nie dajcie wieszać na sobie psów, dajcie im do zrozumienia, że coś u nich nie działa, że komunikacja z nimi jest słaba, że inne OA działają sprawnie.

    Nie wiem Opu, może jeszcze nic straconego...
    Trzymaj się!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 września 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu to sie nie miesci w glowie co ten OA wyprawia!! moze faktycznie udajcie sie do innego, moze bedziecie miec o wiele wiecej szczescia!!

    Przeciez to oczywiste jest ze czlowiek dowiaduje sie bo chce wiedziec, tym bardziej ze wy czekacie juz tyle czasu.. kazdy by na waszym miejscu stracil cierpliwosc i chcial wiedziec na czym stoi! a nie takie zbywanie!!

    kto tam pracuje? chyba jacys nienormalni ludzie, jedne wielkie nieporozumienie!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 września 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się stało, ale na pewno cos niedobrego..ehh..przykro mi..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 września 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Nie wiem co się stało, ale na pewno cos niedobrego..ehh..przykro mi..

    Opu ma miec dodatkowa rozmowe w OA w obecnosci jakiegos uzednika. Wychodzi na to ze chyba nie dostali kwalifikacji albo jest jakis problem z tym bo nawet suwaczka nie ma :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 16 września 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu z tego co pamiętam to jesteś z opolskiego, czy starasz się w ośrodku w Opolu? Przepraszam, że wtryniam się w połowie Waszej rozmowy, ale czytałam już negatywne opinie o Opolu, sama jestem z opolskiego i rozeznaje temat, dalsi znajomi już chyba wieki czekają...

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 września 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kiepsko...mam nadzieję że nie skończy się tak jak u nas...

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 16 września 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, trzymaj się dzielnie i się nie poddawaj!

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 18 września 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu w sobotę się dowiedziałam, że znajomi, którzy czekają w naszym województwie już dawno po kwalifikacji dowiedzieli się, że czas oczekiwania przesunął się im o następny rok... Tak sobie pomyślałam, że kto wie czy teraz specjalnie zrobili grube sito...

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 18 września 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Zaczynamy z mężem nieśmiało podejście do tematu adopcji. Podczytuje was trochę i jestem przerażona. Tyle się mówi o dzieciach niechcianych i nie kochanych które czekaja na miłość. Są dwie strony, które potrzebuja siebie na wzajem a między nimi mur urzędniczy. Jestem chyba bardziej przerażona adopcją niż in vitro. Nie mamy pojęcia od czego zacząć ten temat, wszyscy nas tylko straszą. Nawet mój ginekolog stwierdził żebyśmy sie nie spodziewali w ośrodku adopcyjnym ciepłego przyjęcia. W tym tygodniu zamierzamy spotkać sie z rodziną z 4 adoptowanych dzieci. Mam pietra niby mam mnóstwo pytań i jednocześnie ogromną pustkę w głowie. Jeśli któraś z was zechciałaby rozjaśnić mi temat to byłabym wdzięczna. Pozdrawiam was ciepło w ten zimny deszczowy dzień, jestem z Olsztyna

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 18 września 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Asiastokrotka! Spotkanie z rodziną adopcyjną to na pewno dobry pomysł, chociaż trzeba pamiętać, sytuacji z jednej rodziny nie można uogólnić na wszystkie inne RA.

    Cała procedura nie jest taka trudna, chociaż niestety zdążają się przypadki, że kandydaci są odrzucani :( Najgorsze w tym wszystkim jest czekanie...
    Pytaj o co chcesz, na pewno któraś z nas Ci odpowie :)

    asiastokrota lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 18 września 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Amygdala za przyjęcie :) Na razie nie mam pojęcia o co pytać :/ Może na początek są konkretne powody odrzucenia np. medyczne, finansowe czy to zależy od widzimisię urzędników?

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ