X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he Ziziu - chyba nspisalysmy w tym samym czasie, bo nie widziałam piszac Twojego wpisu

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Bąbelek jest ze mną od 11.50:)
    mam leżeć dwa dni...poźniej powoli wracac do normalności, nie dźwigać, nie przemęczać się..oszczędny tryb życia plus dieta bezglutenowa, ale dam rade!! ;)
    To juz? Super, niech sie zadomowi na dobre. Trzymam kciuki zeby sie udalo :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    dawno nie zaglądałam do Was. Mam nadzieje ze dostalyscie kwalifikacje i kursy juz za Wami. Trzymam za Was kciuki. Pochwalé sié Wam ze juz mamy nasze slonko w domu :) Ktorejs z Was tez juz sié udalo? Trzymam kciuki :) Tak napisalam bo wiem jak to sie czeka i wytrzymuje te cisze i czeka az zadzwoniá. Warto byc cierpliwym bo to wszystko jest wynagrodzone tysiác razy gdy juz sie doczekacie buziaki

    amygdala, Mag85, zizia_a, 83HOPE, STORK, Kala 1980, sylvuś, gosia81 lubią tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Cześć dziewczyny,
    dawno nie zaglądałam do Was. Mam nadzieje ze dostalyscie kwalifikacje i kursy juz za Wami. Trzymam za Was kciuki. Pochwalé sié Wam ze juz mamy nasze slonko w domu :) Ktorejs z Was tez juz sié udalo? Trzymam kciuki :) Tak napisalam bo wiem jak to sie czeka i wytrzymuje te cisze i czeka az zadzwoniá. Warto byc cierpliwym bo to wszystko jest wynagrodzone tysiác razy gdy juz sie doczekacie buziaki

    Eltrona wspaniale! Gratulacje!!! ☺ Napisz proszę coś więcej, w jakim wieku jest dziecko, i w ogóle jak to było od otrzymania tego telefonu???? My tu wszystkie wciąż czekamy albo na kwalifikacje albo na szkolenia albo na telefon... Jesteś pierwsza więc w wolnej chwili napisz jak to było!!! Długo czekaliscie na ten telefon?
    Wszystkiego najcudowniejszego dla Was!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Cześć dziewczyny,
    dawno nie zaglądałam do Was. Mam nadzieje ze dostalyscie kwalifikacje i kursy juz za Wami. Trzymam za Was kciuki. Pochwalé sié Wam ze juz mamy nasze slonko w domu :) Ktorejs z Was tez juz sié udalo? Trzymam kciuki :) Tak napisalam bo wiem jak to sie czeka i wytrzymuje te cisze i czeka az zadzwoniá. Warto byc cierpliwym bo to wszystko jest wynagrodzone tysiác razy gdy juz sie doczekacie buziaki
    Eltrona gratulacje ogromne :* Wszystkiego dobrego, niech rosnie zdrowo. Na pewno jestescie przeszczesliwi.
    Macie corcie czy synka? W jakim wieku dzieciatko?

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona dołączam się do gratulacji :) super wieści

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :)Mam synka ma rok. Od telefonu to poszlo blyskawicznie. Emocje ogromne, strach radosc wszystko na raz. Teraz tylko czekamy na ostateczna rozprawe i juz mamy koniec procedury. Szczesliwi jestesmy bardzo. to tylko 2 miesiace a ja juz nie moge sobie przypomniec jak to bylo wczesniej i ze czekalismy na niego tyle lat i wogole - same wiecie ile to bylo przykrych rzeczy wczesniej. teraz to juz nie ma znaczenia. mocno wierze ze szybko same sie o tym przekonacie :)
    amygdala a co konkretnie chcialabys wiedziec to napisze. co po telefonie? po prostu totalnie zwariowalam

    Mag85, amygdala, 83HOPE, zizia_a, gosia81 lubią tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona sama nie wiem :) Trochę boję się tego telefonu. Długo spotkaliście się z synkiem zanim zabraliście go do domu? Jak w ogóle Was przyjął, nie bał się, nie płakał? Chciał pojechać z Wami do domu? I jak minęłyżki Wam pierwsze dni w domu, pierwsza noc? Nie było większych problemów?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona MEEEEEGA GRATULACJE :) super wieści :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona ogromne gratulacje!!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Eltrona sama nie wiem :) Trochę boję się tego telefonu. Długo spotkaliście się z synkiem zanim zabraliście go do domu? Jak w ogóle Was przyjął, nie bał się, nie płakał? Chciał pojechać z Wami do domu? I jak minęłyżki Wam pierwsze dni w domu, pierwsza noc? Nie było większych problemów?
    Dokładnie tego się bałam, ale jeździliśmy do niego prawie codziennie ponad dwa tygodnir. Troche byl smutny ale nie plakal. sypial na początku niespokojnie, ale też szybko związał sie z nami wiec w ciagu dnia bylo ok. to byl taki krotki czas. szybko zapomnielismy ze kiedys go z nami nie bylo
    Powiem Ci ze sam telefon tez mnie przestraszyl. Nawet jak widzialam zdjecia to jeszcze nie czulam ze to moze byc moje dziecko. to nie bylo zadne olsnienie intuicja jak to niektorzy opisuja. Dla nas wtedy to byla trudna decyzja. teraz to sie z tego smiejemy i nie wierzymy ze moglismy miec jakiekolwiek watpliwosci
    nie bal sie bo my tak stopniowo sie do niego zblizalismy. wiec on tak chyba po kilku dniach sie zorientowal ze u nas zostaje i bylo to po nim widac. pierwsze dni, noc byly latwiejsze niz pozniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2017, 22:45

    amygdala, gosia81 lubią tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny :) kochane jestescie

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona super. Dużo szczęścia dla Was ☺
    A jak reakcja rodziny, znajomych, sąsiadów? Wiedzieli w ogóle o Waszych planach?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona - ogromne gratulacje. Na pewno jesteś wspaniałą mamą :-)
    Długa trwała Twoja cała procedura? Kurczę tyle pytań tu mamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona, wspaniałe wieści. Moje gratulacje !

    Dołączę się do pytań :) I dorzucę jeszcze jedno :

    "on tak chyba po kilku dniach sie zorientowal ze u nas zostaje i bylo to po nim widac. pierwsze dni, noc byly latwiejsze niz pozniej"

    No właśnie - piszesz że bylo po nim widać - tzn. co się działo ? i w jakim sensie te pierwsze dni byly latwiejsze niż kolejne ... Dpodziewałam się odwrotnej kolejności jeśli chodzi o "fajność dni"

    Całusy ślę i duuużo wspaniałości dla Was <3

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala Reakcja wszystkich byla duzo lepsza niz sie spodziewalam. Wiedzieli wczesniej i sie cieszyli. teraz to juz nie ma tematu jego pochodzenia. chociaz w sumie to chyba nigdy nie bylo od kiedy sie pojawil. jest dziecko to je wszyscy kochamy i juz
    Stork Ponad rok. spoko pytajcie :)
    Na początku było tak jak wtedy gdy do niego jezdzilismy. bawil sie z nami cieszyl, byl ciekawy. Pozniej troche posmutnial, ale nie trwalo to dlugo.
    Całusy i od nas :)
    A wy dziewczyny jak tam na jakim etapie jestescie, bo tak troche duzo byloby do przeczytania przez te miesiace. Miałyscie juz kursy? jak wam sie podobało?

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 1 września 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona ma razie po kursie jest tylko Amygdala i Justine, przy czym Justine jest w ciąży :) My wszystkie czekamy na warsztaty (ja już 10 m i w tym roku już wiem, że się nie załapie) , a niektóre z Dziewczyn czekają dopiero na kwalifikację.

    Justine lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 września 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Eltrona ma razie po kursie jest tylko Amygdala i Justine, przy czym Justine jest w ciąży :) My wszystkie czekamy na warsztaty (ja już 10 m i w tym roku już wiem, że się nie załapie) , a niektóre z Dziewczyn czekają dopiero na kwalifikację.


    juz 10 miesiecy czekasz na warsztaty? to kiedy mialas kwalifikacje? dzwonilas do OA? co mowila pani?

    A nie wiesz czy wprowadzaja ta 4 grupe? czy zostaja przy 3?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po kwalifikacji formalnej. Miałam mieć pierwsze testy, ale zmarła mi mama. Odłożyliśmy spotkanie ze względu na żałobę.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Ja jestem po kwalifikacji formalnej. Miałam mieć pierwsze testy, ale zmarła mi mama. Odłożyliśmy spotkanie ze względu na żałobę.

    bardzo mi przykro, trzymaj sie! :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ