X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Amygdala my mamy wlasnie Jack Russell Terriera. Aktualnie ma rok, to sa faktycznie dosc aktywne psy, ale znowu bez przesady. Nas straszyli, ze sobie z nim nie poradzimy a nie jest wcale tak zle. Akurat my lubimy spacery, wycieczki gorskie i psiak nam towarzyszy. Na Chorwacji tez z nami byl, zostawal sam w pokoju nie ma z tym problemu, ale to zalezy od psa nie od rasy. Nasz sie nie boi zostawac w nowych miejscach, wazne zeby byly tam nasze rzeczy i czul zapach. W razie czego mozemy go tez zostawic u moich rodzicow, uwielbiaja go. Dla dzieci o dziwo jest bardzo delikatny, swietnie sie bawi z 3 letnia siostrzenica. Ostatnio 1,5 letnia dziewczynka do niego ppdbiegla na spacerze to sie poprostu polozyl. Tak jak napisala Lipcowka ja sobie nie wyobrazam juz domu bez psa. Taka dogoterapia w tym wszystkim co nas spotyka jest potrzebna.

    Mag serio macie JRT???? ☺ O jacie, a ja tak się na niego napaliłam. Ja właśnie chciałabym psa z którym można pójść na dłuższy spacer do lasu, gdzieś za miasto. Do tego są super skoczne. A posłuchaj jak sam w domu zostaje to nie robi Ci pobojowiska? No bo nas cały dzień w zasadzie nie ma w domu i to mnie najbardziej martwi. Jak się zachowuje wobecnie innych psów i zwierząt? Bo podobno ganiają wszystko co się rusza ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz nam nic znaczacego nie zniszczyl, poza moimi kapciami (dwie pary) i rozszarpal jedna poduszke. Jak nas nie ma to spi o czym swiadczy wylezane miejsce w naszym lozku ;) Akurat my sie staramy zeby nie byl zbyt dlugo sam w domu, ja wychodze przed 9 maz wraca przed 15. Jesli musimy gdzies pojsc, lub zostac dluzej w pracy to moj tato przychodzi i zabiera Frodka do nich. A Twoi tescie jak sie zapatruja na ten pomysl? Z innymi psami to jest tak, ze zaczepia ale zeby sie bawic, jest bardzo ulegly i strachliwy, do tego to hipochondyk ;) mamy na prawde z nim duzo radosci.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Nasz nam nic znaczacego nie zniszczyl, poza moimi kapciami (dwie pary) i rozszarpal jedna poduszke. Jak nas nie ma to spi o czym swiadczy wylezane miejsce w naszym lozku ;) Akurat my sie staramy zeby nie byl zbyt dlugo sam w domu, ja wychodze przed 9 maz wraca przed 15. Jesli musimy gdzies pojsc, lub zostac dluzej w pracy to moj tato przychodzi i zabiera Frodka do nich. A Twoi tescie jak sie zapatruja na ten pomysl? Z innymi psami to jest tak, ze zaczepia ale zeby sie bawic, jest bardzo ulegly i strachliwy, do tego to hipochondyk ;) mamy na prawde z nim duzo radosci.

    Teściówie na razie nic nie wiedzą o naszym pomyśle, w końcu mamy prawo sami o swoim życiu decydować. Ale znając życie to trochę będą krecili nosem bo mają czasami juz dosyć swojego znerwicowanego ratlerka

    Edit: ciekawe jakby się ze sobą dogadywaly. Tamten szczeka na wszystko co się rusza. Na szczęście na dwóch różnych piętrach by mieszkali :) No zobaczymy. Jeszcze się zastanowię nad tym zakupem. MAG a Ty kiedy masz transfer? Brałam juz te leki od Paśnika?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2017, 17:31


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Teściówie na razie nic nie wiedzą o naszym pomyśle, w końcu mamy prawo sami o swoim życiu decydować. Ale znając życie to trochę będą krecili nosem bo mają czasami juz dosyć swojego znerwicowanego ratlerka

    Edit: ciekawe jakby się ze sobą dogadywaly. Tamten szczeka na wszystko co się rusza. Na szczęście na dwóch różnych piętrach by mieszkali :) No zobaczymy. Jeszcze się zastanowię nad tym zakupem. MAG a Ty kiedy masz transfer? Brałam juz te leki od Paśnika?
    Bralam leki juz dosc dawno bo w czerwcu. Punkcja byla koniec lipca. To podejscie calkiem nieudane, z 10 kom zaplodnila sie jedna. Koszmar jakis. Nie wiem co sie stalo :( nie moglam miec swiezego transferu,wiec mamy jednego bidoka zamrozonego. Transfer w polowie wrzesnia, ale nie spodziewam sie niczego dobrego. A u Was jakie plany? Co Ci w ogole Pasnik mowil, nie odpisalas mi na priv.

    A o tesciow pytalam pod tym katem, ze jakby Was nie bylo w domu to mogliby czasem sie zajac psiakiem, szczegolnie ze nie maja daleko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2017, 18:29

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag spójrz na priv :) A co do Teściów to pewnie tak będzie, że w nagłych przypadkach wypuszczątki psa, w końcu ja też czasami wypuszcza ich pieska. Chociaż wiesz, nie chciałabym żeby gadali, że ja kupiłam psa a oni muszą go wyprowadzać. Juz chyba wolałabym go swoim rodzicom zawieźć, ale do nich mam kilkadziesiąt km :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Bralam leki juz dosc dawno bo w czerwcu. Punkcja byla koniec lipca. To podejscie calkiem nieudane, z 10 kom zaplodnila sie jedna. Koszmar jakis.

    Ni to rzeczywiście koszmar bo ostatnio miałaś dużo zarodków. Ja właśnie dlatego boję się kolejnego podejścia do IVF bo przy pierwszym pobrali mi 13 komórek, 6 się zapłodniło ale tylko jedna przetrwała do mrożenia :( Jedna wielka ruletka...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Mag85 wrote:
    Bralam leki juz dosc dawno bo w czerwcu. Punkcja byla koniec lipca. To podejscie calkiem nieudane, z 10 kom zaplodnila sie jedna. Koszmar jakis.

    Ni to rzeczywiście koszmar bo ostatnio miałaś dużo zarodków. Ja właśnie dlatego boję się kolejnego podejścia do IVF bo przy pierwszym pobrali mi 13 komórek, 6 się zapłodniło ale tylko jedna przetrwała do mrożenia :( Jedna wielka ruletka...
    No niestety niczego nie przewidzisz. W 1.ivf tez sie nam zaplodnilo 6 kom i zostala jedna blastka. Teraz bylo najgorzej, nie wiem dlaczego, mam pare teorii ale prawdy nie dojde. Na priv odpisalam ;)

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)

    Trzymam kciuki za kwalifikacje, za telefony i za to żeby wszystkim sie udało to co sobie zaplanowali:)

    Zaczynam przygodę z az-crio 25.08. proszę o kciuki:). OA na razie zostawiamy. Nie mamy siły na nowo tego przechodzić..może pomyślimy w późniejszym terminie. Na wakacje mieliśmy jechać na Chorwację, bądź do Czarnogóry no ale wyskoczyło nam crio - zobaczymy jaki będzie wynik..od tego sa uzależnione nasze wakacje.


    miłego dzionka!

    amygdala, Mag85, opu lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Cześć:)

    Trzymam kciuki za kwalifikacje, za telefony i za to żeby wszystkim sie udało to co sobie zaplanowali:)

    Zaczynam przygodę z az-crio 25.08. proszę o kciuki:). OA na razie zostawiamy. Nie mamy siły na nowo tego przechodzić..może pomyślimy w późniejszym terminie. Na wakacje mieliśmy jechać na Chorwację, bądź do Czarnogóry no ale wyskoczyło nam crio - zobaczymy jaki będzie wynik..od tego sa uzależnione nasze wakacje.


    miłego dzionka!

    Ziziu Kochana. Mocno kciuki 3mam. Super, że to już

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia mam nadzieję, że transfer zakończy się sukcesem !! Trzymam mocne kciuki !! :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi...przy lutinusie kazali w Gyn brac jakis probiotyk? bo juz nie pamietam?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    a powiedzcie mi...przy lutinusie kazali w Gyn brac jakis probiotyk? bo juz nie pamietam?

    Lutinus jest dopochwowy, ja nie brałam nic osłonowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2017, 10:05

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedz..własnie sie zastanawiam bo z gyn zostały mi HEXAGYN DUO i nie pamietam kiedy je brałam;/

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia kciuki za Ciebie i Twojego Adoptusia!!!!!

    zizia_a lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Cześć:)

    Trzymam kciuki za kwalifikacje, za telefony i za to żeby wszystkim sie udało to co sobie zaplanowali:)

    Zaczynam przygodę z az-crio 25.08. proszę o kciuki:). OA na razie zostawiamy. Nie mamy siły na nowo tego przechodzić..może pomyślimy w późniejszym terminie. Na wakacje mieliśmy jechać na Chorwację, bądź do Czarnogóry no ale wyskoczyło nam crio - zobaczymy jaki będzie wynik..od tego sa uzależnione nasze wakacje.


    miłego dzionka!


    Ziziu, a zrób tym babom na zlość i niech Wam sie uda :D:D:D już zaciskam kciuki Kochana &&&

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mama dwa yorki, chłopca i dziewczynkę. Nie wyobrażam sobie sytuacji w których ich nie ma.
    Są kochane, wszędzie z nami jeżdżą, nawet na wakacje. Jedyny problem to wtedy kiedy lecimy samolotem, ale zdarza się to sporadycznie. W takich sytuacjach zostają z moją przyjaciółką, teściową lub kuzynką.

    amygdala, gosia81 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczyny :)

    zizia_a trzymam kciuki za twoj zarodeczek :P


    Witamy rodzynka :P powodzenia w OA, oby nie robili wam problemow ze macie za krotki staz malzenski i ze za krotki czas od trwania choroby.

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justin a Cobi Ciebie?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelek jest ze mną od 11.50:)
    mam leżeć dwa dni...poźniej powoli wracac do normalności, nie dźwigać, nie przemęczać się..oszczędny tryb życia plus dieta bezglutenowa, ale dam rade!! ;)

    Anatolka, Mag85, Yoselyn82, Bella93, amygdala, sylvuś, lipcowka86, gosia81 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziziu jak transfer? odpoczywasz ? wzięłaś 1 czy 2 maluszki? Caly czas trzymałam kciuki, a czas mi tak śmignął że nie zorientowałam się, że to dzisiaj....jakoś pon mi się ubzdural.
    Napisz mi proszę bo jestem ciekawa jaki był dobór tzn co wiesz o dawcach, czy jest zgodnośc grupy krwi i czy jakieś cechy fenotypu czy nie? i czy blastki ?
    uda się teraz - zobaczysz :) mam przeczucie dobre :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ