X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine, jak zareagowali u Ciebie w OA na wieść o Twojej ciąży ? Powiedziałaś w ogóle ;)?

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 25 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Justine, jak zareagowali u Ciebie w OA na wieść o Twojej ciąży ? Powiedziałaś w ogóle ;)?


    Nie mówiłam :D I nie powiem póki sami nie zadzwonią ;)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 25 września 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    WOOOOW moje gratulacje !
    Nie wiedziałam, że się starasz ;)

    Opu no naturalnie to co miesiąc się staramy, chociaż ja juz bez wiary to robiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2018, 23:28

    Marlena24, asiastokrota, gosia81 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 25 września 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

    amygdala lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, jesteśmy po spotkaniu w naszym OA. Nic sie nie dowiedzielismy specjalnego, to bylo spotkanie na ktorym mielismy zadawac pytania jak cos bylo niejasnego. Dowiedzielismy sie, ze nasz OA nie informuje kandydatow o kwalifikacji wstepnej. Tylko od razu dzwonia z terminem szkolen. A czas oczekiwania na dziecko w tej chwili to 4 lata wzwyz....

    Jak nie zmienimy OA teraz to potem bedzie juz za pozno, bo może oni przedłuzaja celowo całą procedurę, żeby jak najdłużej był kontakt z ośrodkiem. Tak mojego męża dziś naszło na takie przypuszczenia...

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 25 września 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu czyli nie mają do Was zastrzeżeń a nawet jeśli mają to teraz Wam nie powiedzą? I nadal nie wiecie czy się zalapaliscie na szkolenie, i nadal nie wiecie kiedy się o tym dowiecie? No w zadziwiający sposób funkcjonuje ten OA!!!!!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mają zastrzeżen, bo jak mają tokierują po spotkaniach na terapię, czy do psychologa - dają już informacje parom, że coś jest nie tak.

    Ale tez wynika z tego ze opinia ped. nie jest gotowa, więc na pewno nam tego nie powiedziały.
    Nie wiemy czysię zalapiemy na szkolenie, nie wiemy kiedy, nie wiemy nic czego chcieliśmy się dowiedzieć. Nie było z kim dyskutować... A najlepsze na koniec - jakby była potrzeba proszę do nas dzwonć - ha ha haaaa - no, nie sądzę...

    Dlatego czekamy na spotkanie w nowym OA i na 90% będziemy zmieniać. Ze względu na to, ze w nowym OA procedura i kolejne etapy są jasne i klarowne, nie ma potrzeby dowiadywania się bo wszystko wiesz. NO i czas oczekiwania na dziecko krótszy zdecydowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 17:22

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 25 września 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu odpisz mi na priv

    7pqmag4.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 25 września 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala CUDOWNIE, gratulacje szczere i ogromne. Dajecie z mężem nadzieję. Wow ale się cieszę, potrzebowałam takiej informacji. Z całego serca życzę spokojnej ciąży.

    Ja się właśnie dowiedziałam, że jutro spotkamy się z rodzicami adopcyjnymi. mam stracha, nie wiem o co ich pytać :/ Coś zaczyna się dziać....

    amygdala, gosia81 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 25 września 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia dziękuję i powodzenia na spotkaniu :-) Oni pewnie sami będą opowiadać jak to u nich było. Takie spotkania są bardzo dobre. My też przed wizytą w OA spotkaliśmy się z moją znajomą, która adoptowała 2 dzieci, i co najważniejsze wcale nie koloryzowała tej adopcji. Mówiła o blaskach i cieniach. Napisz jutro jak wrażenia po spotkaniu ☺

    asiastokrota, gosia81 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 26 września 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy dzisiaj na spotkaniu z rodziną adopcyjną. Wrażenia bardzo pozytywne, przemili ludzie. Nie zachęcali nas na siłę ale też nie zniechęcali. Kazali nam się umówić na spotkanie w OA, bez tego ani rusz. Potem wszystkie kursy i dopiero po nich mamy zadecydować co dalej. Powiedzieli, że u nas czeka się na dziecko około 9 m--cy. Zobaczymy, jestem pełna nadziei. Jutro zadzwonię do OA.

    amygdala, gosia81 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 26 września 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, dokładnie tak, trzeba zadzwonić, umowic się, odbyć szkolenie a później dopiero się zastanawiać. Tylko tego oczywiscie nie mowcie w OA ☺ To wszystko przecież trochę trwa, a decyzję można zmienić w każdej chwili. Odwagi i do dzieła! ☺

    asiastokrota lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 26 września 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala dziękuję ci bardzo za wsparcie i pozytywną energię :-)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 27 września 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dziewczyny, beta 2361!!! Progesteron 57. To mój 32 dc, owulacjię miałam 19 dni temu. Co ja mam teraz robić, na kiedy zapisać się do lekarza? Przyszły tydzień będzie ok? Matko to się nie dzieje chyba naprawdę!!!! Wszyscy nam mówili, że naturalnie to nie ma u nas szans. W Invikcie nie chcieli nam nawet robić inseminacji bo powiedzieli, ze z takimi wynikami to tylko ivf.

    Super! Gratulacje!

    amygdala lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 27 września 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zadzwoniłam do OA, wrażenia bardzo dobre. Osoby z którymi rozmawiałam bardzo miłe. Termin spotkania 04.10 środa godz. 12. Jestem nakręcona.

    amygdala, Mag85, Justine, gosia81 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 27 września 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Dziewczyny zadzwoniłam do OA, wrażenia bardzo dobre. Osoby z którymi rozmawiałam bardzo miłe. Termin spotkania 04.10 środa godz. 12. Jestem nakręcona.

    Asia a w jakim mieście ten OA?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 27 września 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Asia a w jakim mieście ten OA?

    Olsztyn

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Super! Gratulacje!
    Asiula myslisz o adopcji?

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 września 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala jak sie czujesz? Powtarzasz bete? Jak maz zareagowal w ogole, widzisz on zawsze wierzyl :)

    7pqmag4.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 27 września 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Asiula myslisz o adopcji?

    Ja to już od dawna. Ale mój mąż nie.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ