X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 27 września 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag dzis powtórzyłam betę i wyszła 4480, 90% przyrost to chyba w normie? Wiecej bety nie robie, za tydzien mam wizyte u gina. Czuję się tak jak zwykle, nie mam żadnych objawów poza lekkim bólem piersi i brakiem @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2018, 23:29

    Bella93, asiastokrota, Mag85, sylvuś, Asiula86, zizia_a, Anatolka, Justine, gosia81 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 27 września 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Mag dzis powtórzyłam betę i wyszła 4480, 90% przyrost to chyba w normie? Wiecej bety nie robie, za tydzien mam wizyte u gina. Czuję się tak jak zwykle, nie mam żadnych objawów poza lekkim bólem piersi i brakiem @
    Moj Mąż optymista jak najbardziej zadowolony, chciałby juz wszystkim powiedzieć a ja jako żona realistka studzę jego zapędy, bo wiem po lekturze tego forum, że wszystko jeszcze może się zdarzyć. Na razie cieszymy się z tego, że po 4 latach wreszcie coś zaskoczyło ☺

    Bardzo dobry wynik! Już na usg będzie coś tam widać. Nawet nie takie małe coś tam ;) Przy takich wynikach już beta nie musi się podwajać co drugi dzień :)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 września 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Ja to już od dawna. Ale mój mąż nie.
    No tak faktycznie, pisalas juz kiedys o tym.
    A cos planujecie w kwestii ciazy? Ivf, Az? Czy na razie odpoczywasz?

    7pqmag4.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 27 września 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    No tak faktycznie, pisalas juz kiedys o tym.
    A cos planujecie w kwestii ciazy? Ivf, Az? Czy na razie odpoczywasz?

    Na razie odpoczywamy od tematu. Zajmuję się pracą i własnym rozwojem.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • V. Autorytet
    Postów: 969 1629

    Wysłany: 28 września 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Część z Was już mnie zna z wątku IVF, część nie, więc pokrótce: staramy się z mężem o dziecko od prawie 4 lat. Przeszliśmy w tym czasie liczne badania i zabiegi (laparoskopia, histeroskopia, genetyczne, immunologiczne itd.). Ja mam ograniczoną drożność jajowodów, mąż fatalne nasienie, wszystkie parametry poza normą. Długie miesiące suplementacji i stosowania zaleceń nie przyniosły znaczącej poprawy. Właśnie finiszujemy z naszą trzecią procedurą IVF. Pierwsze dwie skończyły się tak samo: transfer nieudany, żadnych mrożaków, zarodki padają nam jak muchy. Przy trzecim IMSI udało się zamrozić 2 zarodki, jeden z nich już przepadł (przedwczoraj odebrałam negatywny wynik bety), po drugi wkrótce wracamy ale nie wiążę z nim zbyt wielkich nadziei. Chcemy podejść do jeszcze jednej procedury IVF, ale tym razem już z dawcą. Bardzo powoli dojrzewamy do myśli o adopcji. Do niedawna nie dopuszczałam do siebie tej myśli, ale widzę że kolejne kroki nie przynoszą rezultatu, a skoro trwa to tyle czasu, to chyba warto na wszelki wypadek już "stanąć w kolejce"... W wolnej chwili ponadrabiam ten wątek, ale i tak zapytam - gdzie szukać rzetelnych informacji o OA w Krakowie i okolicach?

    3.5 roku ciężkiej walki, 3 pełne procedury IVF, 4 transfery, 1 ciąża... 8 tc :(
  • rybcia2009 Przyjaciółka
    Postów: 72 31

    Wysłany: 28 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    V. Mamy bardzo podobną historię, też mnóstwo zabiegów i badań za nami, i to już przez ponad 8 lat...
    Nie wiem czemu, ale do niedawna też niedopuszczałam myśli o adopcji łudząc się że w końcu się przecież musi udać, ale dotarło do mnie czytając forum że adopcja to też droga, chociaż patrząc na podejście ośrodków strasznie zniechęcająca.
    Trzymam kciuki, jak widać cuda się zdarzają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 16:30

    V., gosia81 lubią tę wiadomość

    ckai3e3k5c8n0kph.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 29 września 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć V. Chyba nie było tu żadnej dziewczyny z okolic Krakowa. Listę dostępnych OA możesz zobaczyć na Naszym Bocianie. Na forum Naszego Bociana są też opinie o niektórych OA ☺

    V. lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was ma informacje coś o OA w Wodzisławiu. Jak długo się czeka na szkolenie jacy ludzie itp. Proszę o odpowiedź będę wdzięczna

    5a594d206d5d9.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 października 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was ma informacje coś o OA w Wodzisławiu. Jak długo się czeka na szkolenie jacy ludzie itp. Proszę o odpowiedź będę wdzięczna

    a co tam u ciebie slychac, dawno sie nie odzywalas? :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nic ciekawego się nie dzieje dlatego nie mam co pisać niestety. A u ciebie

    5a594d206d5d9.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 października 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Bo nic ciekawego się nie dzieje dlatego nie mam co pisać niestety. A u ciebie

    walcze dalej, po ostatniej mojej ciazy co zakonczyla sie w maju zabiegiem staram sie od nowa.. mam za soba transfer ale nie udany, bede podchodzic znow do AZ

    A ty nie planowalas AZ czy KD? No i czekam na telefon z OA kiedy na warsztaty bedziemy mogli pojsc.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • julitkaa Znajoma
    Postów: 27 22

    Wysłany: 2 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od zeszłego roku mamy córeczkę z OA w Wodzisławiu :) polecam z całego serca :)

    amygdala, asiastokrota, Mag85, sylvuś, opu, gosia81 lubią tę wiadomość

    julitkaa
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitkaa możeszesz mnie zaprosić i opowiedzieć wszystko na priv

    5a594d206d5d9.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam ci zaprószenie. proszę napisz kiedy zaczęliście jak to wygląda jak długo czeka się na warsztaty ile czasu czekaliście na tel. I ile lat ma mała

    5a594d206d5d9.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 jestem 5dpt ale mam źle przeczucie. To już moje 6 podejście. I już pasuje nie mam siły

    5a594d206d5d9.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Yoselyn82 jestem 5dpt ale mam źle przeczucie. To już moje 6 podejście. I już pasuje nie mam siły

    musi sie w koncu udac...!! mialas podane 2-3 czy 5 dniowe maluchy? trzymam mocno kciuki! kiedy betujesz?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 2 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Yoselyn82 jestem 5dpt ale mam źle przeczucie. To już moje 6 podejście. I już pasuje nie mam siły
    Trzymam za Ciebie kciuki. To 6 transfer czy 6 ivf?

    Julitka gratuluje i napisz prosze nam tu na forum wszystko. My tu tak czekamy na takie informacje. Adopcja to dla nas wielka nadzieja. Z reszta sama najlepiej wiesz na pewno :)

    zizia_a, asiastokrota lubią tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • julitkaa Znajoma
    Postów: 27 22

    Wysłany: 2 października 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już kiedyś wszystko pisałam tutaj, ale nie wiem na której stronie to było;) jeśli chcecie, to wklejam jeszcze raz. A więc my rozpoczęliśmy procedurę adopcyjną na przełomie 2015/2016 roku. Od złożenia dokumentów do rozpoczęcia kursu czekaliśmy tylko 3 miesiące. Telefon o tym, że jest dla nas dziecko zadzwonił 2,5 miesiąca od ukończenia kursu. A od pierwszego spotkania z naszą córką do zabrania jej do naszego domu minęły zaledwie 3 tygodnie :) nasza Dziecinka miała niecałe 2 latka :) A więc wszystko potoczyło się bardzo szybko w porównaniu z innymi ośrodkami :) Teraz coś słyszałam, że czeka się dłużej, ale nie wiem tego na 100 %. My jesteśmy bardzo zadowoleni z OA w Wodzisławiu. Pozdrawiam i życzę powodzenia Wam wszystkim :)

    gosia81 lubi tę wiadomość

    julitkaa
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6transfer blastocysta

    5a594d206d5d9.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 2 października 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogę wiedzieć ile macie lat i czy jak będę miała jakieś szczegółowe pytania mogę pisać na priv

    5a594d206d5d9.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ