X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pudrowa ladna ale ja bym jej nie jbrqla bo bym wygladala jak trup :) jestem blondynka z jasna cera :)

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem blada i na dodatek mam ciemne wlosy ;p na dodatkowych zdjeciach ta niebieska najlepiej wyglada.
    No i mi brzuszek troche zakryje:/

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam info..

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede napewno w polowie roku na warsztatach. Pani powiedziala ze zalapiemy sie na 3 grupe szkoleniow- bedzie w polowie roku, ale kiedy dokladnie to beda dopiero wiedziec w przyszlym roku..

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustalaja kolejnosc wedlug daty tej rozmowy ktora mialysmy z Pania kierownik.. wiec ja z zizia zapewne bedziemy w jednej grupie

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy dzwonic dopiero w lutym..

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka skąd wiesz??dzwoniłaś?? a Co w końcu z listem? kiedy będzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 13:02

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzwonilismy. List bedzie dopiero jak ustala terminy zajec i nas pogrupuja. Ale Pani powiedziala ze jest tyle chetnych ze bedziemy dopiero w 3 grupie a do grup nas wrzucaja w zaleznosci od daty tych swistkow ktore zlozylismy na pierwszej rozmowie. Mamy zadzwonic w lutym bo wtedy beda grupowac i beda w stanie juz powiedziec termin warsztatow.

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec opu.. przykro mi ale wyglada na to ze w styczniu i w lutym zadnych warsztatow nie bedzie. Przypuszczam ze pierwsza grupa ruszy w marcu, druga w kwietniu a trzecia w maju- mniej wiecej..

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 listopada 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, dzieki za informacje..ja poczekam..nie spieszy mi sie..cierpliwości sie juz nauczyłam przez ostatnie 6 lat :(

    Kurde Opu jest szansa ze nie będziemy razem :(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mozliwe, ze Opu bedzie w takim razie w 2 grupie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm szkoda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z tym listen wszystko ma sie zamknac w trzy miesiace lacznie ze szkoleniem na szkolenia miesiac. Jak pierwszq grupa ma start w marcu zostaje styczen i luty - antrzeba miec toche czasu na zebranie dokumentow, i odbycie spotkan prawda ?? Czyli nadal czekam na list :)

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej wiemy ze listy w lutym dopiero beda wysylane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moj rozum wlasnie nie ...

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy wedlug Ciebie skoro dopiero w lutym beda nas grupowac i okreslac terminy zajec?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze ci co sie wczesniej zglosili beda grupowani wczesniej przeciez panie nie siedza z zalozonymi rekami czekajac na luty. Wydaje mi sie ze info mozna odniesc do Ciebie i Zizi ale ci wczesniejsi to nie wiadomo kiedy i co. Skoro macie trafic do 3. Grupy to i list bedzie pozniej - tak sadze

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani powiedziala ze w lutym beda dopiero grupowac na rok 2018 i ustalac terminy warsztatow. Jest duzo chetnych i na chwile obecna Pani zaklada ze bedziemy dopiero w 3 grupie szkoleniowej a ta ruszy w okolicy polowy roku, dokladna date bedzie znala w lutym po ulozeniu grafiku i wtedy mamy ponownie zadzwonic. Tyle sie dowiedzielismy

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawka, maz sie zamotal. W styczniu panie beda robic zebranie i na nim beda grupowac i ustalac terminy i mamy zadzwonic w lutym i wtedy nam powiedza dokladnie kiedy my zaczniemy warsztaty. W chwili obecnej sa 2 segregatory chetnych i my z mezem mamy sie spodziewac ze bedziemy raczej dopiero w 3 grupie a ta jest przewidywana na polowe roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 15:18

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz ma taka prace ze musi z duzym wyprzedzeniem wiedziec kiedy wziac wolne i dzwonilismy zeby zapytac na jaki miesiac jestesmy przewidywani.

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ