X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2017, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pudrowa ladna ale ja bym jej nie jbrqla bo bym wygladala jak trup :) jestem blondynka z jasna cera :)

• Jagodzianka89 Przyjaciółka

Wysłany: 22 listopada 2017, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem blada i na dodatek mam ciemne wlosy ;p na dodatkowych zdjeciach ta niebieska najlepiej wyglada.
    No i mi brzuszek troche zakryje:/

Wysłany: 22 listopada 2017, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam info..

Wysłany: 22 listopada 2017, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede napewno w polowie roku na warsztatach. Pani powiedziala ze zalapiemy sie na 3 grupe szkoleniow- bedzie w polowie roku, ale kiedy dokladnie to beda dopiero wiedziec w przyszlym roku..

Wysłany: 22 listopada 2017, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustalaja kolejnosc wedlug daty tej rozmowy ktora mialysmy z Pania kierownik.. wiec ja z zizia zapewne bedziemy w jednej grupie

Wysłany: 22 listopada 2017, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy dzwonic dopiero w lutym..

• zizia_a Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2017, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka skąd wiesz??dzwoniłaś?? a Co w końcu z listem? kiedy będzie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 13:02

qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

8zw0xqpkiuw2sxx1.png

Wysłany: 22 listopada 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzwonilismy. List bedzie dopiero jak ustala terminy zajec i nas pogrupuja. Ale Pani powiedziala ze jest tyle chetnych ze bedziemy dopiero w 3 grupie a do grup nas wrzucaja w zaleznosci od daty tych swistkow ktore zlozylismy na pierwszej rozmowie. Mamy zadzwonic w lutym bo wtedy beda grupowac i beda w stanie juz powiedziec termin warsztatow.

Wysłany: 22 listopada 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec opu.. przykro mi ale wyglada na to ze w styczniu i w lutym zadnych warsztatow nie bedzie. Przypuszczam ze pierwsza grupa ruszy w marcu, druga w kwietniu a trzecia w maju- mniej wiecej..

• zizia_a Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, dzieki za informacje..ja poczekam..nie spieszy mi sie..cierpliwości sie juz nauczyłam przez ostatnie 6 lat :(

Kurde Opu jest szansa ze nie będziemy razem :(

qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

8zw0xqpkiuw2sxx1.png

Wysłany: 22 listopada 2017, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mozliwe, ze Opu bedzie w takim razie w 2 grupie

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2017, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm szkoda...

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2017, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z tym listen wszystko ma sie zamknac w trzy miesiace lacznie ze szkoleniem na szkolenia miesiac. Jak pierwszq grupa ma start w marcu zostaje styczen i luty - antrzeba miec toche czasu na zebranie dokumentow, i odbycie spotkan prawda ?? Czyli nadal czekam na list :)

Wysłany: 22 listopada 2017, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej wiemy ze listy w lutym dopiero beda wysylane

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2017, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moj rozum wlasnie nie ...

Wysłany: 22 listopada 2017, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy wedlug Ciebie skoro dopiero w lutym beda nas grupowac i okreslac terminy zajec?

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2017, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze ci co sie wczesniej zglosili beda grupowani wczesniej przeciez panie nie siedza z zalozonymi rekami czekajac na luty. Wydaje mi sie ze info mozna odniesc do Ciebie i Zizi ale ci wczesniejsi to nie wiadomo kiedy i co. Skoro macie trafic do 3. Grupy to i list bedzie pozniej - tak sadze

Wysłany: 22 listopada 2017, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani powiedziala ze w lutym beda dopiero grupowac na rok 2018 i ustalac terminy warsztatow. Jest duzo chetnych i na chwile obecna Pani zaklada ze bedziemy dopiero w 3 grupie szkoleniowej a ta ruszy w okolicy polowy roku, dokladna date bedzie znala w lutym po ulozeniu grafiku i wtedy mamy ponownie zadzwonic. Tyle sie dowiedzielismy

Wysłany: 22 listopada 2017, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawka, maz sie zamotal. W styczniu panie beda robic zebranie i na nim beda grupowac i ustalac terminy i mamy zadzwonic w lutym i wtedy nam powiedza dokladnie kiedy my zaczniemy warsztaty. W chwili obecnej sa 2 segregatory chetnych i my z mezem mamy sie spodziewac ze bedziemy raczej dopiero w 3 grupie a ta jest przewidywana na polowe roku.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 15:18

Wysłany: 22 listopada 2017, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz ma taka prace ze musi z duzym wyprzedzeniem wiedziec kiedy wziac wolne i dzwonilismy zeby zapytac na jaki miesiac jestesmy przewidywani.

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ