X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiec Opu, ja Ci tam zycze zebys miala i w grudniu warsztaty ale z tego co Pani powiedziala to wynika ze dopiero w marcu, moze z koncem lutego cos ruszy. A skoro ja jestem planowana na 3 grupe to Ty pewnie na 2. Chyba ze jacys ludzie do tego czasu zrezygnuja i sie zwolnia jakies miejsca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka ja powtarzam po raz kolejny i ostatni. Ja moge na szkolenia poczekac i do czerwca boje sie ze przegapie LIST ! Wiec czekam bardzo na LIST

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po to napisalam co sie dowiedzialam, zebyscie nie stresowaly sie brakiem listu do lutego. Tyle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, dzięki. Tylko czuj, że powstaje tutaj przy okazji taki fałszywy obraz mojej osoby w kwestii oczekiwań na szkolenia. Dlatego wyjaśniam, że nie zalezy mi na tym aby szkolenia odbyły się jutro, dlatego też nie musisz mi życzyć aby sie odbyły w grudniu bo nie o to mi chodzi.

    Może nie rozumiecie mnie za bardzo bo jestem poturbowana lekko na tej drodze adopcyjnej i nie rozumiecie moich obaw.

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luz, nie bylo tematu

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem drogie Panie i zaczynam lekturę :)

    zizia_a, Mag85, amygdala lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Jestem drogie Panie i zaczynam lekturę :)


    Troszke tobie to zajmie :P


    Dziewczyny wszystko bedzie dobrze, czekajcie cierpliwie na list a ja czekam na telefon odnosnie warsztatow i nie ukrywam juz mnie co bierze..

    Tyle czekania, czekania, mozna oszalec!!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jagodzianka ja powtarzam po raz kolejny i ostatni. Ja moge na szkolenia poczekac i do czerwca boje sie ze przegapie LIST ! Wiec czekam bardzo na LIST
    Mysle, ze skoro Jagodzianka dowiedziala sie, ze w styczniu beda Was grupowac to tez mozesz na poczatku lutego zadzwonic zapytac co i jak i w tedy wypatrywac listu.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ja wiem, dzięki. Tylko czuj, że powstaje tutaj przy okazji taki fałszywy obraz mojej osoby w kwestii oczekiwań na szkolenia. Dlatego wyjaśniam, że nie zalezy mi na tym aby szkolenia odbyły się jutro, dlatego też nie musisz mi życzyć aby sie odbyły w grudniu bo nie o to mi chodzi.

    Może nie rozumiecie mnie za bardzo bo jestem poturbowana lekko na tej drodze adopcyjnej i nie rozumiecie moich obaw.

    Nigdy nie da się wejść w czyjeś buty. Wspieram :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Jestem drogie Panie i zaczynam lekturę :)

    Sysia jak z Twoim AZ w Katowicach?

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Nigdy nie da się wejść w czyjeś buty. Wspieram :-)
    A jak u Ciebie? Jakie plany na najblizszy czas?

    Sysia macie jakies preferencje co do OA, ktory wybierzecie?

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    A jak u Ciebie? Jakie plany na najblizszy czas?

    W grudniu jadę po moje dzieciaki z AZ.
    W dalszym ciągu mam wstrzymaną procedurę adopcyjną ze względu na śmierć mamy.
    Zobaczy co życie pokaże :) Jestem dobrej nadziei.

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    W grudniu jadę po moje dzieciaki z AZ.
    W dalszym ciągu mam wstrzymaną procedurę adopcyjną ze względu na śmierć mamy.
    Zobaczy co życie pokaże :) Jestem dobrej nadziei.
    Tak pamietam, ale sama sobie wstrzymalas czy Oa tak zadecydowal?
    Az super :) a w ktorej klinice? Trzymam mocno kciuki &&

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Tak pamietam, ale sama sobie wstrzymalas czy Oa tak zadecydowal?
    Az super :) a w ktorej klinice? Trzymam mocno kciuki &&

    AZ w Prowicie Katowice. Czekają na mnie bliźniaki od kwietnia.
    Sama sobie wstrzymałam, mama zmarła pod koniec sierpnia, a mieliśmy umówiona wizytę na 5 września, więc ją odwołaliśmy i umówiliśmy się z Panią, że zadzwonimy jak już będziemy gotowi.
    Trudno powiedzieć kiedy będziemy gotowi, ale pewnie zdecydujemy się na ten krok po świętach Bożego Narodzenia. W dalszym ciągu nie przerobiłam śmierci mamy, ale nie przeszkadza mi to w życiu, nie absorbuje. Funkcjonuję normalnie i nie zawalam niczego z powodu jej braku, został jednak głęboki smutek, którego nikt nie wypełni. Była wyjątkową kobietą kochającą ludzi i życie. Jej brak już pokazał jak rozpada się nasza dalsza rodzina. Długo by opowiadać.
    Patrzę jednak optymistycznie, życie toczy się dalej i ja też muszę żyć dalej bo mam dla kogo.
    A jak Twoje sprawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 17:38

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Stork trzymam kciuki za Ciebie i Twoje kruszynki..btw Strasznie długo Ci trzymają bliźniaki..Mnie Powiedzieli ze maks 4 miesiące mogą trzymać..jesteś silna i dasz rade!

    Opu jak list? niestety wersja mojego męza padła i listu nie mamy ;) także czekamy cierpliwie dalej :D

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czyli wy czekacie na list w którym będzie kiedy kolejne spotkania i kiedy będziecie miały warsztaty tak?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak!

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:59

    amygdala, zizia_a, Mag85 lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Stork trzymam kciuki za Ciebie i Twoje kruszynki..btw Strasznie długo Ci trzymają bliźniaki..Mnie Powiedzieli ze maks 4 miesiące mogą trzymać..jesteś silna i dasz rade!

    Opu jak list? niestety wersja mojego męza padła i listu nie mamy ;) także czekamy cierpliwie dalej :D

    Zizia bo ja od kwietnia jestem w trakcie leczenia, i dopiero teraz mogę je zabrać. Planowałam we wrześniu, ale wyszło mi przewlekłe zapalenie endo.
    Chyba wywołałam wilka z lasu, dzwoniły Panie i upomniały mnie, że nie mogą tyle trzymać, ale z mojej strony nie przeciągnęłam procedury nawet o jeden dzień, ciągle coś mi wyłazi.
    Jestem pełna nadziei, że 23.12 odbędzie się planowany transfer :-)

    gosia81, amygdala, zizia_a, sylvuś lubią tę wiadomość

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ