X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwazam ze odrzucenie pary przed jakims testem itd jest niepdpowiedzialne wrecz bo nie zdazy sie poznac pary. Mozna calosciowo zadecydowac po wszyztkich etapach ze nie dostanie sie kwalifikacji na warsztaty. Czyli do momentu debatowania komisji caaaalej i podejmowania decyzji na pkdstawie wszysgkich wynikow uwazam ze odrzucenie pary byloby bardzo krzywdzace. Chyba ze nie spelnia sie wymagan formalnych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytalam o parze ktora odrzucono bo ma za duzy metraz domu ! Wyobrazacie to sobie ?! Wtf... Czytalam na bocku...


    Ps. Co do stazu malzenskiego u nas 3 lata. Teoretycznie 5, ale przyjmuja minimum 3 lata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 07:34

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A staż w Sosnowcu? Mówiły wam? My mamy w sierpniu 3 lata, mieszkamy razem 11...

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My razem juz 12 lat mieszkamy razem okolo 6-7 lat

    Agi ale 3 lata bedziecie mieli w sierpniu 2017? Jesli tak to moga was poprosic o zgloszenie za pol roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 08:10

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie! Dziewczyny z sosnowca zweryfikujcie!!!

    opu lubi tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ty ylas w Sosnowcu?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie wypowiem bo ja mam 5 lat stażu


    amygdala Super ze było fajnie: zazdroszczę CI ze juz zaczęłaś:)

    ja tez kupiłam książki i mam zamiar je pochłonąć w weekend :)

    amygdala lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nawet się nie obejrzyjcie i Wy zaczniecie kurs. Naprawdę jak na razie pozytywne doświadczenie, i ludzie z takimi samymi problemami, dzięki temu łatwiej jest mówić o naszej niepłodności. Kazdy po podobnych przejsciach i każdy pragnie dziecka. Smutne a zarazem piękne!

    Mag, życiorys na jedną stronę? No nieźle, czyli w telegraficznym skrócie. Mi mój zajął ok. 6 stron na komputerze, mąż za to zmieścił się w dwóch stronach. Wspólną część napisalismy na 2 str.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 10:12


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam mówili w Sosnowcu żeby napisać 2-3 strony a4 :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    O nie! Dziewczyny z sosnowca zweryfikujcie!!!


    Nie chcialam polubic a zacytowac- kiedy masz spotkanie ??
    Agi mowie bo na innym forum dziewczyne odprawili podpytywalam ja wlasnie o staz w sosnowcu bo tam chcialam dzwonic ale mnie odprawili ze wzgledu na miejsce zamieszkania. Ona starac sie chciala na krzywej wlasnie.

    Agus nie chce Cie straszyc tylko mowie zebys sie odpowiednio przygotowala. Przygotuj argumentacje popros. Powiedz ze zanim Przystapicie do kursu spelnicie ten warunek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 09:01

    Agi83 lubi tę wiadomość

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcieliśmy jechać w lutym...

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale umowiliscie sie ? Jesli tak to jedz i wykorzystajcie ta wiedze. Przygotujcie sobie argumentacje usmiechnijcie sie szekoro :) i glowa do gory kazdego traktuja indywidualnie :) mi sie nawet nie snilo ze zostaniemy skresleni bo nie mieszkamy w wojewodztwie tymczasem zizia chyba pojechala i jej nie odrzucili mimo ze jest spoza wojewodztwa wiec to jak wiatr zawieje ...

    Agi83 lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Chcieliśmy jechać w lutym...
    My mamy w kwietniu 3 lata po slubie. Troche krecila nosem ale to za 3 miesiace wiec bez przesady.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi ja mysle, ze musicie pojechac pogadac poprostu. Mysle, ze Was dopuszcza. Pytaja tez ile czasu minelo od zakonczenia leczenia. To tez jest wazne.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co mowiliyscie ? Ze ile minelo ??

    Ja sie boje ze zarzadaja protokolow z in vitro zeby ocenic wlasnie czy nie sciemniamy z tym zakonczeniem leczenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 12:59

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale oni chyba nie mogą czegos takiego żądać??poza tym to ze dasz im protokół ze zakonczyłas leczenie o niczym nie swiadczy..mozesz isc do innej kliniki i startowac od nowa z czystym kontem ;)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    I co mowiliyscie ? Ze ile minelo ??

    Ja sie boje ze zarzadaja protokolow z in vitro zeby ocenic wlasnie czy nie sciemniamy z tym zakonczeniem leczenia
    Prawde piwiedzielismy. Na naszym protokole jest tak samo. Nie mam juz mrozakow. Nic nam nie kazali przynosic, ale temat bedziemy jeszcze omawiac.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no tak mozesz sie przeniesc ale ja zamierzam powiedziec ze jestem po dwoch nieudanych inv. A to drugie mialam w pazdzierniku... To zakladajac ze wzielam wszysgkie mrozaki wyszloby ze zakonczylam leczenie w grudniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcialam okreslac jakby czasowo kiedy te in vitro mialy miejsce...bo nas odprawia z kwitkiem jak powiem ze w grudnio skonczylismy.

    Wiecie co troche wydaje mi sie to durne bo przeciez nigdzie nie jest napisane ze musze koniecznie byc bezdzietna i pogodzona z nieplodnoscia a jak jestem plodna i mialabym juz dziecko to co ? Out?
    Albo jak mkge miec dzieci biolo bo nic mi nie jest ale bardzo bym chciala dac eom potrzebujacemu dziecku to tez out? To czy tak naprawde dobro dziecka sie tu liczy ? Czasami mam watpliwosci

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Nie chcialam okreslac jakby czasowo kiedy te in vitro mialy miejsce...bo nas odprawia z kwitkiem jak powiem ze w grudnio skonczylismy.

    Wiecie co troche wydaje mi sie to durne bo przeciez nigdzie nie jest napisane ze musze koniecznie byc bezdzietna i pogodzona z nieplodnoscia a jak jestem plodna i mialabym juz dziecko to co ? Out?
    Albo jak mkge miec dzieci biolo bo nic mi nie jest ale bardzo bym chciala dac eom potrzebujacemu dziecku to tez out? To czy tak naprawde dobro dziecka sie tu liczy ? Czasami mam watpliwosci
    Niestety chyba argument ze chcesz pomoc potrzebujacemu dziecku nie wystarczy. Ty musisz chcec tego dziecka, tak jak biologicznego. Nie wiem czy mnie zrozumiesz, ale nie mozna brac dziecka z litosci bo jest biedne.
    Jak rodzice miala dziecko biolo to ich tak nie magluja z nieplodnosci i zaloby. Tez mnie to wkurza.
    Ja mialam ostatni transfer w pazdzierniku to byl 5 i powiedzielismy ze juz wczesniejsze sie nie udawaly wiec zaczelismy sie godzic, ze nie urodzimy dziecka.

    7pqmag4.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ