X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można wysłać maila ;) Czytam teraz książkę polecane przez Mag i tam właśnie kobieta wysłała kilkadziesiąt maili do różnych OA i większość ją olała ale chyba dwa chciały współpracować. Wiec kto nie próbuje ten się nie przekona. Oczywiście na początku dam szansę swojemu OA. A dziecka na pewno nie kupię, strasznie bym się z tym czuła.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba adopcja ze wskazaniwm jest nielegalna. A poza tym matka Cie zna / Was zna i jak jej sie odwidzi to co ... Stanie w Waszych drzwiach pewnego dnia wywracahac swiat do gory nogami ? Albo lepiej ! Tak jest mnowtwo ogloezen od kobiet w cizay, czesto takiej niedojrzalej tresci jak dla mnie i co dogadam sie z taka kobieta ktorj bede oplacac wizyty dbac o nia zaplace jej a ona po porodzie stwierdzi ze zmienila zdanie ... Bo ma na to az 6 tygodni to ze jakas dziewczyna oglasza na forum w 5 tygodniu zapewne nastolatka ze chce oddac dziecko to jej sie napewno zmieni rodzice pomoga bo pewnie jeszcze nie maja pojecia ze zostana dziadkami to ja dziekuje za taka wizje - pozostania z reka w nocniku. W glowie mi sie to nie miesci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 08:22

    amygdala lubi tę wiadomość

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hope na pewno będziemy Mamami ☺
    A Ty kiedy wracasz po Śnieżynki?

    Teraz będę miała histeroskopie bo zrobił mi się polip więc transfer odłożony do lutego, ale dzięki adopcji jestem dużo spokojniejsza :)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde weszłam na forum oddam do adopcji i az mi sie niedobrze zrobiło.."wynajmę brzuch".."oddam dziecko bo juz mam jedno a nie chce drugiego" to jest jakiś obłęd..do czego ten świat zmierza!! jestem rozczarowana ludźmi..

    Hope musze przyznać ze podłamałam sie Twoją informacja ze nie załapiesz sie na kurs w tym roku :(liczyłam na to ze jak Ty sie załapiesz to mnie tez sie moze uda :( ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 08:41

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świat schodzi na psy albo i jeszcze gorzej bo pies swojego szczeniaka nie sprzeda.
    Rozumiem, że wpadka, że młody wiek, że bieda itd. można zostawić w szpitalu, oknie życia ale nie zarabiać jeszcze na tym dziecku! Smutne to strasznie...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ponawiam pytanie o co mam pytac w oa na spotkaniu zeby wiedziec wszystko a nie potem wyjde i o polowe rzeczy zapomne spytac :)?

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Acha :)
    Mam pytanko o co powinnam zapytac zwby potem nie dumac :) o co pytalyscie na 1 spotkaniu oprocz tego ile adopcji przeprowadzono w zeszlym roku ile jest oczekujacych, ile trwa procedura co jeszcze ? Czy mamy szanse na szkolenie w tym roku ( planujemy urlop na wrzesien i mysle zeby nas nie zaskoczyli, ale z tego co widze to moja naiwnosc jak tak czytam ile czekacie ... ) s kolei kazdy osrodek inaczej ma ... No nie wiem ... O co jeszcze pytac :)?

    Chyba najważniejsze pytania wymieniłac + ile czeka się na dziecko ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge sobie napisac pytania na kartce czy bede smieszna :P ?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez miałam napisane pytania na kartce :D

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie jak u lekarza hahah

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie jestem z Wami na bieżąco tylko "rok później" :(

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wez Justa sie nie mazgaj :D jestes naszym swiatlem przewodnim :P

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Szkoda, że nie jestem z Wami na bieżąco tylko "rok później" :(
    Chcesz sie zamienic?? ;)

    Pozatym Amygdala juz jest dalej bo w trakcie szkolen a Eltrona czeka na dzieckon:)

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Ty jestes w trakcie szkolen juz ? I no wlasnie chcesz sie zamenic :P dobrze cie Mag do pionu stawia ! Bravo Mag :)

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ja jeszcze wierzę, że ten psycholog się pomylił- zapytam pani Asi w pon jak wróci z urlopu - może jest jeszcze szansa na kurs w tym roku.... tak mi na początku mówiono, a nawet ostatnio też- że będę miała pewnie w 2 połowie roku . No niestety ludzie są gorsi od zwierząt i na wszystkim chcą zbijać kasę :( Justine a Ty czekasz już na dziecko? No na pewno wszystkie tu wolslybysmy być na Twoim miejscu:)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą adopcją ze wskazaniem to rzeczywiście obrzydliwe było. Na szczęście pozmieniali te przepisy i teraz to jest nielegalne. I całe szczeście. NIe wyobrażam sobie co bym miala dziecku powiedziec no wiesz mamusia cie nie mogla wychowac bo wolała 10 tys ode mnie. Zyć z taką tajemnicą masakra i jeszcze myślą, że się własne dziecko jak towar potraktowało.
    Ośrodki i sądy jak wyczuwają temat to chcą dodatkowych dokumentów, przedłuzają procedury tylko po to by zniechęcić. A ośrodki jak mają dowody to po prostu dyskwalifikują takie pary. Tylko jak są takie długomsiesieczne procedury to tylko dziecko na tym traci bo albo w placowce siedzi albo do rodziny zastepczje sie przywiaze cos strasznego.
    a u Was jak to jest z tym czekaniem. mówią wam takie rzeczy - bo u nas to tak wymijająco bardzo
    Justynka to nie wyścigi. Każda z nas ma swoj czas- albo to wlasciwe dziecko juz sie urodzilo i na nas czeka albo po prostu niektore z was poczną biologiczne - co ma byc to bedzie ale i tak bedziemy mamami :)...we właściwym dla siebie momencie :)Wiem, że jak czekam tomoze troche latwiej tak mowic, ale jak sie jeszcze leczylam to tez to gdzies zawsze w glowie mialam i mi to pomagalo :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Zizia ja jeszcze wierzę, że ten psycholog się pomylił- zapytam pani Asi w pon jak wróci z urlopu - może jest jeszcze szansa na kurs w tym roku.... tak mi na początku mówiono, a nawet ostatnio też- że będę miała pewnie w 2 połowie roku . No niestety ludzie są gorsi od zwierząt i na wszystkim chcą zbijać kasę :( Justine a Ty czekasz już na dziecko? No na pewno wszystkie tu wolslybysmy być na Twoim miejscu:)
    czasami ludzie z kursu wypadaja - rezygnuja, sytuacje losowe, zachodza w ciąże więc moze sie zalapiecie - przez kilka miesiecy duzo sie moze wydarzyc

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope dopytaj ich, wierć im dziur w brzuchu, niech widzą że Wam zależy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 13:54

    zizia_a lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hope dopytaj ich, wierć im dziur w brzuchu, niech widzą że Wam zależy!

    Tak zrobię:) na pewno :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ja Ty bedziesz miala szkolenie na poczatku przyszlego roku to my chyba dopiero w polowie. Masakra to 1,5 roku do samego szkolenia a gdzie tam jeszcze...

    Ps. O ile dostaniemy kwalifikacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 20:21

    7pqmag4.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ