Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Eniana Autorytet
    Postów: 520 1065

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate 55 każda z nas jest inna więc nie na każdego działają te "magiczne" porady :)
    Jeśli chodzi o objawy to tylko bóle jak na okres tylko delikatniejsze i delikatne mdłosci na czczo, zaczełam coś podejrzewać jak nagle zrobiłam sie głodna dokładnie 3godz po posiłku (a zaesze w pracy po śniadaniu następny moj posiłek to była kolacja)
    Dziewczyny na każdą przyjdzie kolej ja na swoja czekałam 8m i niech moje szczeście trwa i Wam życze tego samego:)

    kate55 lubi tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka
    04.2024 II
    06.06.2024 Badania prenatalne
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o przepisanie mnie na 26 czerwca :) Aha i na niebiesko poproszę, urodziny już 29 czerwca :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 16:40

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Proszę o przepisanie mnie na 26 czerwca :) Aha i na niebiesko poproszę, urodziny już 29 czerwca :D
    O to razem sikamy : D

  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 37

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    udało się :)
    Miałam testować w czwartek, ale nie wytrzymałam. Rano bardzo bladziutka kreska na teście, więc od razu zrobiłam betę i wyszło 17,3 mlU/ml :) W czwartek powtórzę badanie. Mam nadzieję, że będzie wyraźny przyrost.

    Kjopa3, kate55, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, monika454, ktosiowa, VillemoVilo, channah, Marteczka93, nick nieaktualny, gosssiagabrysiowa, Helmi, Adziulka92, Natalek, Morwa lubią tę wiadomość

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocimietkaa wrote:
    Hej dziewczyny,
    udało się :)
    Miałam testować w czwartek, ale nie wytrzymałam. Rano bardzo bladziutka kreska na teście, więc od razu zrobiłam betę i wyszło 17,3 mlU/ml :) W czwartek powtórzę badanie. Mam nadzieję, że będzie wyraźny przyrost.
    Gratuluje :)

    Kocimietkaa lubi tę wiadomość

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    O to razem sikamy : D

    No i super :) Będzie raźniej!

    Kocimietkaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocimietkaa wrote:
    Hej dziewczyny,
    udało się :)
    Miałam testować w czwartek, ale nie wytrzymałam. Rano bardzo bladziutka kreska na teście, więc od razu zrobiłam betę i wyszło 17,3 mlU/ml :) W czwartek powtórzę badanie. Mam nadzieję, że będzie wyraźny przyrost.
    Super :)

    Kocimietkaa lubi tę wiadomość

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 646

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocimietkaa wrote:
    Hej dziewczyny,
    udało się :)
    Miałam testować w czwartek, ale nie wytrzymałam. Rano bardzo bladziutka kreska na teście, więc od razu zrobiłam betę i wyszło 17,3 mlU/ml :) W czwartek powtórzę badanie. Mam nadzieję, że będzie wyraźny przyrost.

    Gratulacje :)

    Kasieniaczek mamy urodziny w tym samym dniu :)

    Kocimietkaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocimietka Gratulacje!!!

    Dziewczyny dajecie czadu ale super, że się posypało tyle czerwonych truskawek.

    Kocimietkaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś,Eniana,Nuteczko,Aniu84,Saxatilio i Kocimiętko gratuluję Wam <3 dużo zdrówka i nudnej ciąży :* Tak patrzam na mój wykres i się zastanawiam czy się na 30 nie zapisać? Jakby owu pyknęła w 16 dc,to 30go miałabym 11po i mogłabym testować no nie? :D Może 2 terminy testowania w 1 miesiącu mi przyniosą szczęście? :D

    Kocimietkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave to co przepisać Cię ? :)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety jednak nie dołączę do grona szczęśliwców. Odebrałam wyniki z wczoraj i beta wyniosła <0.100 mlU/ml :(

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 19:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...ja dzis wyszlam z pracy I w drodze powrotnej jakos dziwnie sie czulam slabo...zartoty glowy itd weszlam do ddomu zrobilam test I jest bladziutka kreska jitro powtorze

    nick nieaktualny, ktosiowa, Kocimietkaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jagah, Adziulka92, Kjopa3, kate55, Morwa lubią tę wiadomość

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Gosiu <3

  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 37

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Gosssia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 19:44

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje Wam wszystkim!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 28 dc. Od wczoraj mam bóle w stylu miesiączkowych ale dużo słabsze (nigdy tak nie mam, bóli dostaje już po "pierwszej krwi"), do tego doszły bóle jak przy owulacji z tego jajnika, z której ona była. Jutro mam mieć @.. Faza poowulacyjna u mnie to 12 dni, myślicie, że test będzie jutro miarodajny? Dziś zrobiłam, ale z rozrzedzonego moczu (bardzo często sikam od około 4 dni ale zwalam to na pęcherz) i nie był pozytywny :)
    Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziś był negatywny to bym jutro nie sikala tylko w czwartek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyznam, że miałam dziś ciemnobrunatne plamienie trwało ok 3 h to potem zniknęło. Przed okresem nigdy nie miałam plamień jedynie po miesiączce jeszcze były. Mówisz w czwartek? Oczywiście , jeśli @ nie będzie...

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ