X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Partnersko
Odpowiedz

Partnersko

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż na początku oczywiście pełny luz i zero stresu, co będzie to będzie. Pytał się nawet co oznacza jedna kreska na teście, a kiedy pokazałam test owu to zrobił oczy i myślał, że już się udało :P Poza tym sądził, że każdy seks może zakończyć się ciążą.

    Na początku chciałam, by też się interesował, pytał, czytał itd. Ale kiedy wiele mu sama tłumaczyłam, interpretowałam z nim testy owu, to zauważyłam, że się spina tym wszystkim. I dlatego doszłam do wniosku, że to nie ma sensu. Faceci inaczej funkcjonują i nie potrzebne są im te wszystkie informacje, które ich stresują i w efekcie powodują odwrotny skutek. Dlatego staram się za wiele na ten temat mu nie mówić, nie wskazuję kiedy są dni płodne. I jest lepiej, bo sam z siebie czasem coś powie, zapyta. No i zauważyłam, że coraz bardziej chce.

    Wczoraj zrobiłam test owu i zostawiłam na szafie w łazience, bo czekając na wynik wyszłam już do kuchni. W międzyczasie mąż wszedł do łazienki i nagle szybko wybiegł nalegając bym 'to' usunęła, bo się tym brzydzi... :P Tak więc nawet po jakimś czasie pewne rzeczy się nie zmienią :D

    SunSun, lenka123321, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja probowalam mu wytlumaczyc ostatnio jak to jest z tym calym cyklem. po czym mowi TO TERAZ JA CI WYTLUMACZE i zaczal gadac cos o silniku samochodowym.

    Ewa99, kwiatuszek789, Ida, Wiola25 lubią tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ..dokładnie!
    No ja też kiedyś poruszałam kwestie tego co jeśli jednak nie będziemy mogli mieć dzieci.Też bym chciała wtedy adoptować.Uwielbiam dzieciaki a poza tym jest naprawde tyle nieszczęśliwych tam istnień.Tylko podobno w pl to droga przez mękę o czym uświadomił mnie M.Więc doszliśmy do wniosku że jak nie uda się nam nic społodzić,nie uda się nam adoptować to zwierzaki x 3 a my damy radę bo jesteśmy najszczęśliwszą parą na świecie!;-)
    Ale co będzie -to się zobaczy :)

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o taak moj tez myslal ze kazdy stosunek zakonczy sie ciaza. ale chyba po roku sexu bez zabezpieczenia skumal ze to nie takie proste. teraz pierwszy cykl sie obserwowalam robilam testy owu. 5 dpo jestem. czekanie mnie zabija:P

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mój mąż na początku oczywiście pełny luz i zero stresu, co będzie to będzie. Pytał się nawet co oznacza jedna kreska na teście, a kiedy pokazałam test owu to zrobił oczy i myślał, że już się udało :P Poza tym sądził, że każdy seks może zakończyć się ciążą.

    Na początku chciałam, by też się interesował, pytał, czytał itd. Ale kiedy wiele mu sama tłumaczyłam, interpretowałam z nim testy owu, to zauważyłam, że się spina tym wszystkim. I dlatego doszłam do wniosku, że to nie ma sensu. Faceci inaczej funkcjonują i nie potrzebne są im te wszystkie informacje, które ich stresują i w efekcie powodują odwrotny skutek. Dlatego staram się za wiele na ten temat mu nie mówić, nie wskazuję kiedy są dni płodne. I jest lepiej, bo sam z siebie czasem coś powie, zapyta. No i zauważyłam, że coraz bardziej chce.

    Wczoraj zrobiłam test owu i zostawiłam na szafie w łazience, bo czekając na wynik wyszłam już do kuchni. W międzyczasie mąż wszedł do łazienki i nagle szybko wybiegł nalegając bym 'to' usunęła, bo się tym brzydzi... :P Tak więc nawet po jakimś czasie pewne rzeczy się nie zmienią :D

    No do tej pory mówiłam ,że badam szyjke macicy.Jakiś czas temu M zapytał się jak ja właściwie to robię i czemu.Najpierw słuchał słuchał.Póżniej zrobił mine typu FUJ.I zapytał się czy włączymy jakiś film ;)

    Ewa99, Ida lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    o taak moj tez myslal ze kazdy stosunek zakonczy sie ciaza. ale chyba po roku sexu bez zabezpieczenia skumal ze to nie takie proste. teraz pierwszy cykl sie obserwowalam robilam testy owu. 5 dpo jestem. czekanie mnie zabija:P
    M myślał do tej pory,że może się to zdarzyć w każdym dniu miesiąca i po pierwszych przytulanku (abosolutnie nie w dni płodne) kazał mi robić test!
    Oh Lenka czekanie zabija!Trzymam kciuki!!

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy mówię mężowi że źle się czuję, albo że boli mnie brzuch to zawsze podchodzi do mnie, łapie za brzuch i mówi - "bo jesteś w ciąży' :D

    kwiatuszek789, Ewa99, SunSun, Wiola25, Ewik lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wychodzi na to ze poczatkowo faceci podchodza do tego spokojnie, a pozniej jak sie okazuje ze sa jakies problemy to przezywaja to bardziej niz my. Mój stwierdził ze jak nie bedziemy mogli miec dzieci to mnie zostawi zebym znalazla kogos kto umozliwi mi to zebym doczekala sie dzieci. I zaczyna sie mój monolog, ze nie jestem z nim dla dzieci i jak ich nie bedzie to owszem, przykro ale ulozymy sobie zycie inaczej, podporzadkowane tylko nam. a w rodzinie znajda sie brzdące które zaczniemy rozpieszczac. Teraz to chodzi i gada 'chce juz dziecko, chce juz dziecko, chce juz dziecko!", nakjręcony strasznie. Aż czasami wywiera to na mnie jakas małą presję. Adopcja odpada bo on nie chce wychowywac nieswojego dziecka.

    Lenka wsapołczuje włuchanbia opowieści o silnikach :P mam to samo na codzien :D jak gada o samochodzie to mowie "nie tlumacz bo i tak nie zrozumiem a to tak samo jakbym zaczeła ci tłumaczyc o nakładaniu makijażu'i koniec tematu, szybko schodzi na ziemie :D
    Faceci - z nimi (czasami) źle, ale bez nich jeszcze gorzej :)

    Ida, lenka123321, Wiola25 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kiedy mówię mężowi że źle się czuję, albo że boli mnie brzuch to zawsze podchodzi do mnie, łapie za brzuch i mówi - "bo jesteś w ciąży' :D

    hahah :D ja jak jestem głodna to słysze 'dzidzia sie domaga' a jak zaboli brzuch to 'dzidzia kopie" :D

    Ida, Wiola25 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha faceci sa smieszni:) jak ja sie uczylam badac szyjke moj tak stoi oczywiscie go nie zauwazylam. pyta sie KOCHANIE? CO TY WYPRAWIASZ?? NO WIESZ?? TRZEBABYLO MOWIC ZE MASZ OCHOTE. mowie Badam szyjke. JEEEZU JAKA SZYJKE?? WY TAM MACIE JAKIES SZYJKI? BLEEEE. poszedl. a wieczorem mowi KOCHANIE ZBADAC CI SZYJKE???

    kwiatuszek789, Wiola25, SunSun, Ewa99, aszka, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    hahaha faceci sa smieszni:) jak ja sie uczylam badac szyjke moj tak stoi oczywiscie go nie zauwazylam. pyta sie KOCHANIE? CO TY WYPRAWIASZ?? NO WIESZ?? TRZEBABYLO MOWIC ZE MASZ OCHOTE. mowie Badam szyjke. JEEEZU JAKA SZYJKE?? WY TAM MACIE JAKIES SZYJKI? BLEEEE. poszedl. a wieczorem mowi KOCHANIE ZBADAC CI SZYJKE???

    Paaadłaaam :D :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie sporo dowiadywalismy na temat adopcji.. i powiem szczerze zejestem przerazona niektorymi wymogami... choc np u nas maz zaproponowal inne wyjscie.. do ktorego ja osobiscie poki co nie mamprzekonania..mianowicie temat dawcy.. no ale to temat rzeka.. wiem jedno.. jest sporo kryteriow przy adopcji ktore sa bezzasadne.. i dla mnei jest paranoja np opinia proboszcza.. ale to juz inna kwestia..jak to przeczytalam to moj M powiedzial mi..nooo to bedziemy mieli problem bo moj proboszcz nic o nas nie wie :)

    dokalndie nie ma co sobie zaprztac odrazu czarnymi scenariuszami poki co wiosna i lato..:D sprzyja spontanom i <3 ;D a zime tez nie jest zla bo trzeba sie wzajemnie grzac :D

    Ida jak moj raz zobaczyl jak sie rob test.to powiedzial..ja pitole.. bawic sie w moczu ?? :D

    Lenka co do silników :D ja bym z checia posłuchala :D bo kocham bawic sie przy samochodach :D

    Ida lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa..jak moj zobaczyl pierwszy raz jak mierze temp dopochowow to mi powiedzial ze mi kupi termometr z wibratorem bedzie przynajmenij gra wstepna dodatkoa :)

    Ida, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buahahaha no dziewczyny to mnie pocieszyłyście ,że nie tylko M tak robi!!!
    Gdy tylko coś mi się dzieje z brzuchem zaraz robi mu się taki banan na buzi i "To nasz pysiu tam rozrabia" a mi opada ...bo dopiero jestem np.przed ovu itp ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 15:03

    Ania_84, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Taa..jak moj zobaczyl pierwszy raz jak mierze temp dopochowow to mi powiedzial ze mi kupi termometr z wibratorem bedzie przynajmenij gra wstepna dodatkoa :)
    hehe może to nei głupi pomysł!! ;-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu - jeśli chodzi o Twoją sprawę, to mnie osobiście bardziej przekonuje nasienie dawcy niż adopcja... Ale to tylko moje zdanie.
    I też nie nudzą mnie samochodowe tematy, uwielbiam motoryzację! :)

    Mój mąż jak kiedy dorwał mój wykres, wyczytał objaw 'swędzące piersi' i zanosił się aż śmiechem :D Do tej pory czasem proponuje mi czy nie podrapać :P

    Ania_84, Wiola25, SunSun, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ! Ale sie uśmiałam z tych Waszych chłopów :) poprawiłyście mi humor i to bardzo :):) Niektóre wypowiedzi to 100% mój mąż :):) on też chce a nie chce. To znaczy mówi ze chce, a po jego zainteresowaniu tym co mowie o cyklu, dniach płodnych, testach owulacyjnych to nie wiem czy chce :P taki lekkoduch. niczym sie za bardzo nie martwi :)

    SunSun, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. to u nas jest jeszcze lepzy patent.. wiemy ze u meza brak plemnikow a ten ostatnio.. tez jakos po kokresie po <3 mowi do mnie.. no mowie ci tak mi sie chcialoze napenwo bedzie bobo....i co dzien przychodzil glaskal brzuchola mojego.. no ale..rzeciez mu nie moge odbierac nadziei :) a jakprzyszedl termin @ to zaraz mowil cyce masz wieksze jjesz jakbys jadla za dwoje :D

    SunSun lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Hahaha ! Ale sie uśmiałam z tych Waszych chłopów :) poprawiłyście mi humor i to bardzo :):) Niektóre wypowiedzi to 100% mój mąż :):) on też chce a nie chce. To znaczy mówi ze chce, a po jego zainteresowaniu tym co mowie o cyklu, dniach płodnych, testach owulacyjnych to nie wiem czy chce :P taki lekkoduch. niczym sie za bardzo nie martwi :)
    Mój mąż chce działać, a co i po i dlaczego to już mniej!;-)

    Wiola25 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Dziewczyny. to u nas jest jeszcze lepzy patent.. wiemy ze u meza brak plemnikow a ten ostatnio.. tez jakos po kokresie po <3 mowi do mnie.. no mowie ci tak mi sie chcialoze napenwo bedzie bobo....i co dzien przychodzil glaskal brzuchola mojego.. no ale..rzeciez mu nie moge odbierac nadziei :) a jakprzyszedl termin @ to zaraz mowil cyce masz wieksze jjesz jakbys jadla za dwoje :D
    Nadzieja umiera ostatnia! ;)

    Ania_84, Wiola25 lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ