X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    u mnie dziś 10 dc a test owu już taki niezły... myślę, że 2 max 3 dni i bedzie pozytyw :) i zamówiłam nowe testy, te z allegro gówno warte są...
    także spodziewam się owulacji ok 14-15 dc. dość szybko jak na mnie :)

    Gdzie? Jakie testy?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    haha i u mnie dzisiaj 10 dc :D
    No proszę...wyścig trwa, ale zwycięzcami jesteśmy wszystkie :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 września 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, Emma i tak w sierpniu pójdzie do przedszkola, ale nie tyle z mojej "wygody" co chciałabym żeby uczyła się języka... więc chocby na te 3-4 godzinki, ale chcę by miała kontakt z dziećmi, językiem :) będziemy ją z maluchem zaprowadzać i odbierać, tu u nas na wyspie <3 tak to sobie widzę

    Mamuśka, kciukasy!

    zFolwarku, musimy obydwie ujrzeć II kreski! nie ma innej opcji... ale może to to ciśnienie nas "blokuje"?

    Kinga, współczuję z powodu straty :( czasem trzeba poczekać na bąbelka, ale w końcu przyjdzie! :) ja jestem tego dobrym przykładem, 36 cykli starań i w końcu zaskoczyło :) samo! ot tak


    Pianistka, dziekuje za slowa otuchy. Tez wierze, ze w koncu i do mnie szczescie w postaci CUDU ZYCIA usmiechnie sie i do mnie.

    Tobie tez powodzenia! :) Pozdrawiam

    Pianistka lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, jakie testy zamówiłaś? Jakie z allegro miałaś?

    A ja jestem debilką. Dzisiaj wrócił mój tel z naprawy, a tam apka mój kalendarzyk i okres wyliczony nie jak z OF na wczoraj, a na 19.09, czyli owu (o ile była) przesunięta i sex był na dwa dni przed nią. A ja testy ciążowe zrobiłam w takim razie w 6 i 9 dpo :/ Brawo ja.. No nic, poczekam chyba sobie w takim razie z testowaniem, choć ledwo mnie trzyma, żeby już nie zatestować.

    kinga, wreszcie będą II. Czuje je ;) Październik szczęśliwy dla nas wszystkich :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 20:28

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Pianistka, jakie testy zamówiłaś? Jakie z allegro miałaś?

    A ja jestem debilką. Dzisiaj wrócił mój tel z naprawy, a tam apka mój kalendarzyk i okres wyliczony nie jak z OF na wczoraj, a na 19.09, czyli owu (o ile była) przesunięta i sex był na dwa dni przed nią. A ja testy ciążowe zrobiłam w takim razie w 6 i 9 dpo :/ Brawo ja.. No nic, poczekam chyba sobie w takim razie z testowaniem, choć ledwo mnie trzyma, żeby już nie zatestować.

    kinga, wreszcie będą II. Czuje je ;) Październik szczęśliwy dla nas wszystkich :D

    Zakocona a jaka masz apke?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Gdzie? Jakie testy?
    zamówiłam paskowe :) bo te z allegro słabo wychodziły. dziś zrobiłam 2 i ten nowy miał już ładną kreskę a na allegrowym nic! pusto :o

    ja jeszcze przepiszę się pewnie z testowaniem, kiedy będę znała datę owu

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Pianistka, jakie testy zamówiłaś? Jakie z allegro miałaś?

    A ja jestem debilką. Dzisiaj wrócił mój tel z naprawy, a tam apka mój kalendarzyk i okres wyliczony nie jak z OF na wczoraj, a na 19.09, czyli owu (o ile była) przesunięta i sex był na dwa dni przed nią. A ja testy ciążowe zrobiłam w takim razie w 6 i 9 dpo :/ Brawo ja.. No nic, poczekam chyba sobie w takim razie z testowaniem, choć ledwo mnie trzyma, żeby już nie zatestować.

    kinga, wreszcie będą II. Czuje je ;) Październik szczęśliwy dla nas wszystkich :D
    Ło kurde, nie sugeruj się myślę, odczekaj i zatestuj a jeśli masz silną wolę wstrzymaj się do terminu @ :D Polecam ten dreszczyk emocji

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, Mój Kalendarzyk :)

    Pianistka, ale jakie paskowe i gdzie? Z Allegro jakie miałaś w takim razie?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zamówiłam paskowe :) bo te z allegro słabo wychodziły. dziś zrobiłam 2 i ten nowy miał już ładną kreskę a na allegrowym nic! pusto :o

    ja jeszcze przepiszę się pewnie z testowaniem, kiedy będę znała datę owu
    o kurcze, niezłe, każdy test inny i ciekawe ile razy się człowiek nie pomylił przez nie :)


    A ja sobie wyznaczę od monitoringu a kto bogatemu zabroni ! :D :D :D <3 <3 hihi

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, ale lipa z apką :o zbędny stres!
    a testy z allegro miałam takie cieniutkie z niebieską końcówką. one step.
    a teraz zamówiłam nieco grubsze, z różową. nie mieszkam w Pl więc link nie będzie przydatny...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    zFolwarku, Mój Kalendarzyk :)

    Pianistka, ale jakie paskowe i gdzie? Z Allegro jakie miałaś w takim razie?
    Też używam tej aplikacji

    zakocona lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    zFolwarku, Mój Kalendarzyk :)

    Pianistka, ale jakie paskowe i gdzie? Z Allegro jakie miałaś w takim razie?


    Aa to ja tez to mam w telefonie. Odpowiada Ci ona? Ja czasami nie do konca wierze tej apce... Nie wiem czy mam racje jednak

    Wlasnie Pianistka jakie masz i skad i jakie mialas i skad ;) :D (powaznie bo ja mam z allegro i juz sie niepokoje...)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 15 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też teraz mam z allegro testy :) Zobaczymy jak się będą sprawować ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, miałam z allegro z niebieską cieniutką końcówką, takie:
    http://i68.tinypic.com/212to5k.jpg

    a teraz kupiłam przez internet, też paskowe, ale z różową końcówką. też są na allegro podobno :)
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/58c95bb102ceb6c2ef31addbc256fae3.jpg

    ogólnie te niebieskie działają, ale są bardzo nieczułe moim zdaniem (i według koleżanek też). i jak np u koleżanki test facelle pokazał się PRAWIE pozytwyny to na tym z allegro NIC nie było :o
    no i dziś u mnie też różnica. a zaraz Wam pokażę :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie będę w tym miesiącu robić testów szkoda kasy mam monitoring a teraz wyjeżdżamy na kilka dni :) :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My może 1.10 polecimy z małą do moich rodziców na kilka dni :) więc czas do testowania szybciej minie

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, nie mierze temp ani nic coś takiego, więc generalnie mi ona odpowiada. Wylicza mi okresy ok, ale ja mam nieregularne, więc i tak zawsze jest kiedy indziej. W ciążę poprzednią zaszłam w 1 cyklu i od razu testy owu robiłam, nawet nie pamiętam czy dobrze wyznaczyła arka wtedy owu czy nie.

    Ja niby miałam sobie zaznaczać objawy itd itp, ale skończyłam na 1 dniu jak zwykle :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    My może 1.10 polecimy z małą do moich rodziców na kilka dni :) więc czas do testowania szybciej minie
    O jak fajnie
    mi tydzień zleci bo urlop a potem będę narzekać :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O jak fajnie
    mi tydzień zleci bo urlop a potem będę narzekać :D

    no ja chcę wykorzystać ostatki zarówno pogody jak i macierzyńskiego :) mąż nas zawiezie a sobie pewnie przylecimy. albo odwrotnie :)

    a wy gdzie się urlopujecie? :) fajnie, odpoczniecie

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeska Praga :D :D :D

    Ano masz rację odpoczywaj ale wkrótce kolejny macierzyński ha ha :D

    Pianistka lubi tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ