X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    A ty masz synka czy córkę?
    Córkę - Helenę :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    i ja dołączam! :)
    Moje 7 miesięczne szczęście już śpi a ja marzę tylko o tym by się położyć.
    Ale z racji, że mąż się zerwał z pracy wcześniej, starania były podczas jej drugiej drzemki :D czym ją de facto obudziliśmy :x

    Biedne dziecko! Nie macie litosci!? ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam czasu na sex w ciągu dnia. Tadek ma jedną drzemkę i to max godzinę, koło 11 (a wtedy L najczęściej w domu nie ma), w tym czasie ogarniam sprawy firmowe albo mieszkanie w końcu.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja nie mam czasu na sex w ciągu dnia. Tadek ma jedną drzemkę i to max godzinę, koło 11 (a wtedy L najczęściej w domu nie ma), w tym czasie ogarniam sprawy firmowe albo mieszkanie w końcu.

    Aj... ciezko.... dzielna jestes! naprawde PODZIWIAM!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja nie mam czasu na sex w ciągu dnia. Tadek ma jedną drzemkę i to max godzinę, koło 11 (a wtedy L najczęściej w domu nie ma), w tym czasie ogarniam sprawy firmowe albo mieszkanie w końcu.

    Emma śpi 1,5-2 h w sumie w 2 drzemkach :) i nigdy męża wtedy w domu nie ma a wczoraj wyjątkowo się zerwał żeby nas odebrać z przychodni to wykorzystaliśmy :D
    a ogarnianie mieszkania? ;) dlatego właśnie kocham chustę ;) mogę odkurzać 2 razy dziennie z dzieckiem na plecach które frajdę ma z tego :D choć najczęsciej jak sprzątam ona pełza za mną i się przygląda a ja jej opowiadam co robię ;) tak czy inaczej, da się coś zrobić gdy nie śpi - w końcu ;) bo przez pierwsze pół roku trzeba było bez przerwy z nią siedzieć, nie mogłam wyjść do łazienki sama bo się alarm załączał. teraz już interesują ją też inne rzeczy niż tylko MAMA ;)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cudowne dziecko! Nie raz nam pozwala na małe co nieco nawet jak nie spi. Wystarczy odpowiedni sprzet dać mu do łóżexzka (spinacze do bielizny, kilka misek itp) i sam się zabawi a my mamy chwilkę ;) Szcególnie rano to wykorzystujemy :D

    U nas dziś nocka troche lepsza. Tzn od północy do 1 płacz przez sen i spał tylko jak go po dupce klepałam ale w końcu mu się usneło lepiej i do 2.30 pospał, później cyc (przysnełam i odłożyłam małego przed 4) O 5 obudził go budzik więc znów cyc i spał do 7.30. Jestem wyspana!!!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, noszę Tadka od 10 doby życia. Był nieodkładalny, więc nie było innej opcji jak chusta, których mam 3 i teraz nosimy się w Tuli więcej.
    Poza tym, ja pracuję odkąd on skończył miesiąc, trochę inna sprawa, jak ktoś jest na macierzyńskim. Ja muszę połączyć dziecko + praca + dom ;)

    Styczniowa, Tadek własnego łóżeczka ani kojca nie ma :)

    Ja się wyspałam, choć karmiłam co 2h od 22 i choć w nocy kolejny raz była histeria i L usypiał go w Tuli.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Agaa89 Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 15 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich serdecznie :) jestem tu nowa:) to mój 6CS i mam wielką nadzieję że ostatni. Testować będę ok.10.10 o ile wcześniej @ nie przyjdzie

    c55f3e3kykkmnp65.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, a czemu tak szybko wróciłaś do pracy? nie masz macierzyńskiego? :/ mały zostawał z nianią czy z mężem się zmienialiście?
    My też zaczęłysmy się nosić jak Emma skończyła ok 2 tygodni. i tak samo - nieodkładalna :) dopiero jak zaczęła siadać, pełzać, raczkować i stała się mobilna dopiero polubiła przebywanie na podłodze, czuje się wtedy taka niezależna :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa89, dopisane :) Który to twój cs?

    Pianistka, pisałam na poprzedniej stronie, że mam własną firmę:). Nie siedzę na macierzyńskim, tylko łączę pracę z wychowaniem dziecka. Biznes na małą skalę prowadziłam jeszcze przed ciążą i w ciąży, a rozkręcałam od początku tego roku (Tadek jest z 02.10), w maju dołączył do nas L i pracujemy razem już teraz. Mały jeździ wszędzie z nami lub któreś z nas zostaje z nim. A, jak rozkręcałam, to jeździł ze mną, albo zostawał z babcią moją i co 2h wracałam do domu na karmienie. Był mega hardkor, ale dałam radę ;)

    Nie chcemy go oddawać do żłobka, choć pewnie trochę by to nam ułatwiło, bo po prostu nam szkoda, żeby siedział z jakimiś obcymi babami i dzieciakami, kiedy może być z nami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 10:35

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 września 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie mnie na 16. To będzie moj 35dc wiec pewnie predzej zatestuje lub szybciej dostane @. To moj pierwszy cykl z castagnusem i dong quai. Czy moze mi ktoś powiedzieć jak je stosować? Casta biore od 1dc. Wiem ze donga powinnam zacząć jak skonczy sie @ . Ale czy moge je brac o tej samej porze dnia? Rano? Czy brac 1tabl donga czy dwie? I do kiedy brac donga?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 września 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poprosze o wolna 13 ;)
    @ jeszcze nie ma ale test negatywny, to i @ za rogiem. Pewnie jutro juz bedzie ;)

    zakocona lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, sorki, umknęło mi. Ja w styczniu muszę wrócić do pracy jesli nie zajdę w ciąże, wtedy moj maz zostaje z mała 10 tyg na ojcowskim a potem... no coz. Niania to ostatnia osoba która zostanie z moim dzieckiem. Wiec maz bedzie pracował 8-16 a ja na nocki, a w dzien bede z małą. Niestety ale innej opcji nie ma i nie bedzie wiec bedzie ciut cieżko pewnie. A w sierpniu bedzie musiała isc do przedszkola mając 1,5 roku bo niestety ale ja nie dam rady dłużej niz kilka miesięcy zajmować sie nią do 17, spac kilka h i pracować w nocy. Nie ma szans

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 15 września 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pora przenieść sie na październik ;) mam nadzieję na piękny prezent urodzinowy ;) 11 sikam dwie kreski a 14 świętuje urodziny bezalkoholowym ;) tak to widze. A co ;)

    zakocona, She86 lubią tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap, rosax3, dopisane :)

    Pianistka, to trzymam kciuki za ciążę, bo widzę, że u was też niezły hardkor by był, jakbyś do pracy wróciła.
    Ciężko to wszystko łączyć, ale z czegoś trzeba żyć i dziecko utrzymać ;)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Zakocona, sorki, umknęło mi. Ja w styczniu muszę wrócić do pracy jesli nie zajdę w ciąże, wtedy moj maz zostaje z mała 10 tyg na ojcowskim a potem... no coz. Niania to ostatnia osoba która zostanie z moim dzieckiem. Wiec maz bedzie pracował 8-16 a ja na nocki, a w dzien bede z małą. Niestety ale innej opcji nie ma i nie bedzie wiec bedzie ciut cieżko pewnie. A w sierpniu bedzie musiała isc do przedszkola mając 1,5 roku bo niestety ale ja nie dam rady dłużej niz kilka miesięcy zajmować sie nią do 17, spac kilka h i pracować w nocy. Nie ma szans
    Rzeczywiście hardkor

    Pianistka, pamiętasz? Październik jest nasz !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 10 dc i chyba ładnie, pecherzyki na obu jajnikach po 7-8 mm, jeden dominujący 13 mm (12,94 mm) a endometrium 7,5 mm :) ok jest?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jak wyjdą II kreski, to będzie znaczyło że ok :D :D a muszą w końcu wyjść!

    Zakocona, dokładnie! mogłabym zostać sobie z dzieckiem w domu i 5 lat... ale zęby w ścianę ;)
    nie no, żartuję, ale też chciałabym żyć na jakimś poziomie i dziecku zapewnić co najlepsze, a nie minimum niezbędne do przeżycia... więc od stycznia albo brzuszek i zwolnienie albo powrót do pracy, a potem starania dopiero za kilka miesięcy :/ wolałabym wersję 1

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, jak wyjdą II kreski, to będzie znaczyło że ok :D :D a muszą w końcu wyjść!

    Zakocona, dokładnie! mogłabym zostać sobie z dzieckiem w domu i 5 lat... ale zęby w ścianę ;)
    nie no, żartuję, ale też chciałabym żyć na jakimś poziomie i dziecku zapewnić co najlepsze, a nie minimum niezbędne do przeżycia... więc od stycznia albo brzuszek i zwolnienie albo powrót do pracy, a potem starania dopiero za kilka miesięcy :/ wolałabym wersję 1
    Ano właśnie, wtedy mogłabyś poświęcić czas na wychowanie i Emmy i drugiego bobaska :)

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    mamuśka, spoko, mój nick był na forum tutaj i na BBF tyle razy niechcący poprzekręcany, że mnie to tylko śmieszy, co te autokorekty wymyślają :D

    kinga, dopisane :) Który to cs twój?

    Zakocona, wole nie liczyc ;)... Ale pazdziernik bedzie 16 cs. Wrzesien odpada, bo pierwszy po poronieniu...

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ