X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 6 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane za wsparcie

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja pierdzielę !!! Jest sprawiedliwość kurwa na tym świecie ??!!! Wszystko wskazuje na to że niestety nie ma. Ktoś ma z nią kontakt? No nie mogę popłakałam się
    niestety nie ma....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie pora powiedziec zegnaj temu lekarzowi...sory co za imbecyl...:/ rodzenie miedzy 17 a 18 rokiem zycia??? haha padlam.ja tak samo mialam w wieku 17 lat problem z wsadzeniem tampona a co dobiero urodzic ponad 3 kg dziecko....

    idz do innego gina i glowa do gory!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje! :)
    Przykro słyszeć takie wieści o Morwie :/
    Cookie baranem się nie przejmuj, poszukaj normalnego lekarza.
    Kochane mam do Was pytanie: teraz byłam w wc, na papierze zostało duuużo śluzu rozciągliwego z krwawymi niteczkami, czuję jajniki, mam teraz dni płodne. Czy to oznacza że owu dopiero przede mną? Bo wczoraj nie było <3, mam nadzieję, że się nie spóźniliśmy...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja pierdzielę !!! Jest sprawiedliwość kurwa na tym świecie ??!!! Wszystko wskazuje na to że niestety nie ma. Ktoś ma z nią kontakt? No nie mogę popłakałam się

    Sprawiedliwość? Chcieli jej zrobić laparotomię to ubłagała ich by zrobili laparoskopie... Jest silną kobietą, ale myślę że trochę jej zajmie pozbieranie się :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 10:54

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja pierdzielę !!! Jest sprawiedliwość kurwa na tym świecie ??!!! Wszystko wskazuje na to że niestety nie ma. Ktoś ma z nią kontakt? No nie mogę popłakałam się

    nie ma sprawiedliwosci... :/ pijaczki cpunki rodza po kilka dzieci a my czy taka Morwa co?? :( ja tez sie poryczalam jak przeczytalam co sie stalo :( ale ona jest silna kobieta i wierze ze wroci do nas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Aga gratulacje! :)
    Przykro słyszeć takie wieści o Morwie :/
    Cookie baranem się nie przejmuj, poszukaj normalnego lekarza.
    Kochane mam do Was pytanie: teraz byłam w wc, na papierze zostało duuużo śluzu rozciągliwego z krwawymi niteczkami, czuję jajniki, mam teraz dni płodne. Czy to oznacza że owu dopiero przede mną? Bo wczoraj nie było <3, mam nadzieję, że się nie spóźniliśmy...

    Tak to pewnie owulka. Dzis <3 i moze nic straconego.. aaaa moze jeszcze sa jakies plemniczki ktore juz czekaja na jajoo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Sprawiedliwość? Chcieli jej zrobić laparotomię to ubłagała ich by zrobili laparoskopie... Jest silną kobietą, ale myślę że trochę jej zajmie pozbieranie się :(
    To jest chore......

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Ryczeć mi się chce ;(

    Co sie stalo? Kochana! GADAJ!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Tak to pewnie owulka. Dzis <3 i moze nic straconego.. aaaa moze jeszcze sa jakies plemniczki ktore juz czekaja na jajoo :)

    Oj to muszę wziąć szybko po pracy męża w obroty... Musimy zdążyć, bo przecież ja w tym miesiącu zajdę w ciążę :D Nie ma plemniczków, są "stare" niestety.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_502 wrote:
    Nie wiem czy sie uda ale wstawiam
    https://zapodaj.net/4d78b23123478.jpg.html

    no slicznie CIAZUNIA jak nic! Gratulacje!
    Ktory dpo dzis?

    Aga_502 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    A jeszcze powiedział, że kobiety najlepiej zżeby rodziły tal.są "zaprogramowane" między 17 a 20 r.ż. ale dobrze że.nie. jestem po 35 bo wtedy by było.bardzo źle

    A wez! Ja urodzilam majac 36,5 roku! Pierwsza ciaza, 100% zdrowa i zero poronien. Zmien lekarza.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, strasznie mi zal Morwy. Juz widzialam to wczesniej ale mi mowe odjelo doslownie :( Mam nadzieje, ze sie ulozy Jej bo na to zasluguje.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 9 ciazuni poki co! Oby tak dalej! Sikac ladnie prosze! :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak teraz mam owulkę i będzie po południu <3 to się nie spóźnimy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Dziewczyny jak teraz mam owulkę i będzie po południu <3 to się nie spóźnimy?
    Plemniki potrzebują ok 6 h na dojrzenie wewnątrz ciała kobiety, nie sądzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Mamy 9 ciazuni poki co! Oby tak dalej! Sikac ladnie prosze! :D
    9, w 6 dniu miesiąca :D super ! Sikać dalej, może na wieczór ktoś siknie hehe

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm Susanna nie bardzo rozumiem, to już za późno czy jest szansa na sukces? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Hmm Susanna nie bardzo rozumiem, to już za późno czy jest szansa na sukces? ;)
    Znaczy jest szansa :) Zawsze jest :) Nie wiesz czy teraz pekło, co nie? Bo skąd. To mogą być np bóle bo otoczka pęcherzyka się napina, a peknie np wieczorem :) Moja droga do tego dochodzi fakt, ze dzień po owu uznaje się również za bardzo płodny wiec poszalejcie sobie <3

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 6 października 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także nie moge przeboleć Morwy. Łzy mi same lecialy jak sie dowiedzialam. Straszne!

    Cookie. Jaki mialas wynik TSH? Bo mi wyszedl niby w normie bo 4,300. A tu na forum sie dowiedzialam od dziewczyn ze zeby zajsc trzeba miec 1. A powyzej 3 w czasie rozrodczym okazuje sie ze to juz jest niedoczynność i cykle moga byc rozregulowane. Ja np mam cykle 30-35 dni, ale 3,4 dni przed @ plamię. Jak poczytalam o tym TSH to bylam przerażona i wsciekla sama na siebie, bo juz poltorej roku temu mialam ponad 3 i pomyslalam ze jak jest w normie to super. A te normy sa dla starych ludzi.......

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ