X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    No jestem. Od dwóch dni. Wczoraj masakra bo położyła mnie gorączka ból wszystkich mięśni. Przed wczoraj tylko gardło i katar. Dziś w sumie został tylko katar, temp 36,7. Ale nie chciało mi się do pracy a się zapowiedziałam wczoraj ze mogę nie przyjść więc próbuje się dziś doleczyc.
    Dlatego mówiłam że twoje przeziębienie daje mi nadzieję :D
    Ja jak zachorowałam to porzuciłam wszelkie nadzieje, bo o takich objawach nie słyszałam :O Ale jednak :) Wszystko możliwe, życzę Ci aby to była fasolka <3

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 6 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryczeć mi się chce ;(

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie bez zmian tempka. Za 2dni@

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 6 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:40

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Ryczeć mi się chce ;(

    co sie stalo?

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:38

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_502 wrote:
    Nie wiem czy sie uda ale wstawiam
    https://zapodaj.net/4d78b23123478.jpg.html


    Super! jeeest!!!!! Gratulacje ! :)
    a ktory to byl twoj cykl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba zaraz dostane @. Sluz zolty i boli brzusio. Super :(

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 6 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gina. Mówie do niego,że cykle mam nieregularne ostatni trwał 41 dni i był bezowulacyjny. On to mogło być przez torbiel i jeżeli mam długie cykle częściej.mogą być bezowulacujne i mogę mieć problemy z zajściiem i pyta się mnie. Dlaczego mamm tak noiską hemoglobinę. A co do badania on tu widzi "coś" ma 22mm pęcherzyk Graffa lub torbiel, ale nie będzie tutaj domyślał co to jest
    TSH mam w normie, ale jak zajdę to będzie musiało być max 2,5.

    ;(

    Pozytywne nastawienie :)
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 6 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:)
    Susan, Pianistka pięknie:) Kurcze jesteście w ciążuni !!!! :) AAAAAAAAAA

    Wszystkim bardzo gratuluję i mam nadzieję że taki stan rzeczy utrzyma się do końca miesiąca :)


    Dziewczyny dopiero nadrobiłam zaległości i mam pytanie ( Madziulla pewnie Ty będziesz wiedziała ) co z Morwą ? Dawno nie byłam na LwD i czasu mi nie starczy żeby to nadrobić.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Byłam u gina. Mówie do niego,że cykle mam nieregularne ostatni trwał 41 dni i był bezowulacyjny. On to mogło być przez torbiel i jeżeli mam długie cykle częściej.mogą być bezowulacujne i mogę mieć problemy z zajściiem i pyta się mnie. Dlaczego mamm tak noiską hemoglobinę. A co do badania on tu widzi "coś" ma 22mm pęcherzyk Graffa lub torbiel, ale nie będzie tutaj domyślał co to jest
    TSH mam w normie, ale jak zajdę to będzie musiało być max 2,5.

    ;(
    Kochana idz do innego gina!
    ja tez mam cykle dlugie. I nieregularne. Jednak z owulacja jakos problemow nie ma.
    Poprostu my nie wiemy dokladnie kiedy testowac i kiedy przyjdzie @. Ale to zaden problem uwierz mi. Tylko 20% kobiet ma jak w zegarku. Naprzyklad teraz jestes zla smucisz sie.. to moze Ci opoznic nawet o pare dni. Inny lekarz i daj znac! :*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Cześć Dziewczyny:)
    Susan, Pianistka pięknie:) Kurcze jesteście w ciążuni !!!! :) AAAAAAAAAA

    Wszystkim bardzo gratuluję i mam nadzieję że taki stan rzeczy utrzyma się do końca miesiąca :)


    Dziewczyny dopiero nadrobiłam zaległości i mam pytanie ( Madziulla pewnie Ty będziesz wiedziała ) co z Morwą ? Dawno nie byłam na LwD i czasu mi nie starczy żeby to nadrobić.

    No cóż straciła nadzieję, jedyną możliwość jaką jej zostawili to in vitro. Może kiedyś się zdecydują :(


    Cookie zmień lekarza bo to jakiś ignorant!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 6 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze powiedział, że kobiety najlepiej zżeby rodziły tal.są "zaprogramowane" między 17 a 20 r.ż. ale dobrze że.nie. jestem po 35 bo wtedy by było.bardzo źle

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No cóż straciła nadzieję, jedyną możliwość jaką jej zostawili to in vitro. Może kiedyś się zdecydują :(


    Cookie zmień lekarza bo to jakiś ignorant!
    Eh, az tak? A co z tym jajowodem? Nie moga udrożnić, żeby dało się naturalnie?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 października 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego mi nie napisała :(

    Cookie co za bzdury ja zaczęłam starania przed 19stką i nawet nie miałam biochemicznej!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    A jeszcze powiedział, że kobiety najlepiej zżeby rodziły tal.są "zaprogramowane" między 17 a 20 r.ż. ale dobrze że.nie. jestem po 35 bo wtedy by było.bardzo źle

    Jasne ja jak mialam 17lat to od wkladania tampona mnie bolalo! a on rodzic kaze! imbecyl! kochanie zmien lekarza. Ja ostatnio bylam u mlodego lekarza mega fajny! warto tez isc do lekarza ktory przyjmuje prywatnie a pracuje tez dla klinik nieplodnosci. Oni sa najlepsi wedlug mnie!

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 6 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdzielę !!! Jest sprawiedliwość kurwa na tym świecie ??!!! Wszystko wskazuje na to że niestety nie ma. Ktoś ma z nią kontakt? No nie mogę popłakałam się

  • eMM Koleżanka
    Postów: 46 60

    Wysłany: 6 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_502 wrote:
    Nie wiem czy sie uda ale wstawiam
    https://zapodaj.net/4d78b23123478.jpg.html

    Gratuluję :-)
    W którym dniu cyklu robiony test?

    ckai9jcgoihgteuu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tego mi nie napisała :(

    Cookie co za bzdury ja zaczęłam starania przed 19stką i nawet nie miałam biochemicznej!

    Kochana uda sie! wszystkim nam sie uda :) no kurde musi hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    A jeszcze powiedział, że kobiety najlepiej zżeby rodziły tal.są "zaprogramowane" między 17 a 20 r.ż. ale dobrze że.nie. jestem po 35 bo wtedy by było.bardzo źle
    yyyy, zmień lekarza :) W tych czasach między 17 a 20? sorry co za palant. Nie tylko czynniki biologiczne są pod uwage brane ale też ekonomiczne... teraz mamy XXI wiek a nie średniowiecze gdzie rodziły 12 latki

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ