X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w szafce w kiblu 13 testów :D

    VillemoVilo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA mam 4 testy ale obiecałam sobie ze będę testowac nie wcześniej jak 14 dpo. I obojętnie cy negatyw co pozytyw idę na bete

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się przy Was jak upośledzona... Nie mam ani jednego testu w domu :/
    W sumie i tak ich nie robię, ale w sumie mógłby być jakiś okazjonalny :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 7 października 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam żadnego testu, żeby nie kusiło :D

    Kurcze, zjadłam dzisiaj moja ulubiona rybe z puszki i była tak słodka, że szok... bleee :D chciałabym, żeby to był kolejny objaw :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 17:46

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 7 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie złapał dziwny, silny ból brzucha. 11/12 dpo. Co to się tam wyprawia?

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzisiaj przed chwilą zobaczyłam krew na papierze i poczułam jakby ktoś mi szpilke w serducho wsadził :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 18:38

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 7 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f6623b0c26dd.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 19:02

    zFolwarku, She86, AJA_S, VillemoVilo, sandri_1, SusannaDean, Baranek_Aga lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    U mnie też KFC:) słone frytki najbardziej pomagały na mdłości

    O matko! Mnie tez ciagnelo w ciazy do frytek - poszlam do Maca z kolezanka i zjadlam i do dzis pamietam tego pawia po powrocie do domu. Od tamtego czasu nie bylam w Mc ani innym fastfood. Cos strasznego. Jak to jednak kazda kobieta jest inna i ciaza itd... ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    Też nie mam żadnego testu, żeby nie kusiło :D

    Kurcze, zjadłam dzisiaj moja ulubiona rybe z puszki i była tak słodka, że szok... bleee :D chciałabym, żeby to był kolejny objaw :P

    No wlasnie mnie podkusilo 11dpo z poludniowego sika i jedna kreska i juz zlapalam mega dola. Bez sensu jest robic tak wczesnie test. W pierwszej ciazy w terminie @ ledwo co kreske bylo widac u mnie a teraz oczekiwalam nie wiem czego 11 dpo

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 7 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    No wlasnie mnie podkusilo 11dpo z poludniowego sika i jedna kreska i juz zlapalam mega dola. Bez sensu jest robic tak wczesnie test. W pierwszej ciazy w terminie @ ledwo co kreske bylo widac u mnie a teraz oczekiwalam nie wiem czego 11 dpo

    Dlatego nie kupuje. Żeby dola nie łapać... jakoś dam radę do 15:) ale dłuży się to strasznie .

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 7 października 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku, widocznie tak masz :) u mnie w ciazy z Emma 10 dpo była ładna kreska. A dzis pisałam z koleżanką. Dzis jest 18/19 dpo i testowała clearblue. Ma taką kreskę jak ja we wtorek! :) a ciaza ok :) po prostu tak jej wychodzi, nie ma sie co sugerować :)


    Pozarlam maca i mi lepiej ;D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 7 października 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziweczyny moje test owu jest pozytywny dopiero jutro bedziemy mogli zadziałać nie bedzie to za późno?

    Pozytywne nastawienie :)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie cookie. Test pozytywny wychodzi na 24-36h przed owulacją

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze sie zastanawiam na tym pozytywem testu owu. Zalozmy, ze robie w poludnie i jest mocna kreska czyli pozytywny test. No i teraz te 24-36h od szczytu sie liczy przeceiz a nie od testu. Przeciez test moglam zrobic np 3h po szczycie i nigdy nie wiem kiedy ten szczyt byl/jest. Wtedy wcale nie mam juz 24 h ale mniej czasu. Wkurzajaca ta biologia :/

    nitta32 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 7 października 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Zawsze sie zastanawiam na tym pozytywem testu owu. Zalozmy, ze robie w poludnie i jest mocna kreska czyli pozytywny test. No i teraz te 24-36h od szczytu sie liczy przeceiz a nie od testu. Przeciez test moglam zrobic np 3h po szczycie i nigdy nie wiem kiedy ten szczyt byl/jest. Wtedy wcale nie mam juz 24 h ale mniej czasu. Wkurzajaca ta biologia :/

    a jeszcze gorzej, jak ktoś np robi test raz na dobę, załózmy o 18... i jednego i drugiego dnia jest PRAWIE pozytywny... i nie wiesz, czy szczyt był w południe, a może wczoraj w nocy i już spada... a moze to gówniane testy i teraz szczyt?
    My <3 bardzo dużo w tym cyklu i zaskoczyło, więc może to metoda :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka my cały czas z B bardzo dużo i to przez cały cykl... A ciąży nima... niestety nie znajdzie się złotego środka :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    a jeszcze gorzej, jak ktoś np robi test raz na dobę, załózmy o 18... i jednego i drugiego dnia jest PRAWIE pozytywny... i nie wiesz, czy szczyt był w południe, a może wczoraj w nocy i już spada... a moze to gówniane testy i teraz szczyt?
    My <3 bardzo dużo w tym cyklu i zaskoczyło, więc może to metoda :D

    My mamy miesiac rykow i krzykow po nocach przez idace czworki. Szczerze, tyle sil bysmy w zyciu nie mieli by tyle <3

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 7 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nasz syn musi dzień w dzień o innych porach chodzić spać i nigdy z nim nic nie wiadomo. Dzisiaj dzień "ja tak nie chcę" i kładzenia się na podłodze z płaczem przy tym. Obudził się z drzemki chwilę po 14 i powinien już spać, a ten teraz się bawi w końcu sam, choć pół dnia go namawiałam do zabawy czymś, to jak tylko ja sie czymś zajęłam, to płacz był. Ech...

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Czemu nasz syn musi dzień w dzień o innych porach chodzić spać i nigdy z nim nic nie wiadomo. Dzisiaj dzień "ja tak nie chcę" i kładzenia się na podłodze z płaczem przy tym. Obudził się z drzemki chwilę po 14 i powinien już spać, a ten teraz się bawi w końcu sam, choć pół dnia go namawiałam do zabawy czymś, to jak tylko ja sie czymś zajęłam, to płacz był. Ech...

    O matko :) Taki typ albo moze sprobuj mu uregulowac dzien zeby wpadl w rytm. Ja tak zrobilam z Corka. Kazdy dzien, te same pory na te same dzialania, drzemka, posilki itd. 19 spanko :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 7 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyglądają testy z 03, 06 i 07 więc jutro spodziewam się owu :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d881e9a46de.jpg

    Madziulla, zFolwarku, AJA_S lubią tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ