X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Lwicapolska Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 8 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może mi któraś pomoc? W 27dc miałam wyznaczona owulke testami i śluzem. Niestety nie mierzylam temperatury.. zaczęłam po przepuszczalnej owulce i temperatura utrzymywała się na 36.8C. Dziś jest 35dc i temperatura wzrosła do 37C. OF wyliczył mi na dziś dni płodne ale testy wychodzą negatywne. Sama niee wiem o co kaman..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwicapolska wrote:
    Dziewczyny może mi któraś pomoc? W 27dc miałam wyznaczona owulke testami i śluzem. Niestety nie mierzylam temperatury.. zaczęłam po przepuszczalnej owulce i temperatura utrzymywała się na 36.8C. Dziś jest 35dc i temperatura wzrosła do 37C. OF wyliczył mi na dziś dni płodne ale testy wychodzą negatywne. Sama niee wiem o co kaman..

    Nie sugeruj się wogole temp skoro nie mierzysz jej od początku cyklu. Nie masz żadnego wyznacznika. Wg mnie owu mogłaś mieć tak jak testy i śluz wskazywał. Ale to tak naprawdę może w 100% powiedzieć monitoring

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 8 października 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Hej mam prośbę. Dziś miałam spadek temperatury dość znaczny :( rzucicie okiem na wykres? Czy ten cykl już przepadł?
    Pomożecie mi :(?
    Nie znam się na tych skokach

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, ja uważam, że zdrowie dziecka jest najważniejsze. Jeśli ktoś ma ciężką fizyczną pracę, pracę stresującą czy ciążę zagrożoną to powinien iść na L4. Nie mniej jednak wiele osób tego zadużywa. Ja wiem, że fajnie jest być w ciąży w domu, ale wiadomo pracodawca patrzy ze swojej perspektywy. Ja np nie mogę iść na L4.Jestem na własnej działalności. Mam stresującą , odpowiedzialną pracę. Nie mam komu przekazać swoich klientów. Mam spotkania, biegam po urzędach, sądach. Przez to, że niektóre kobiety "naciągały", zakładały działalność, gdy wiedziały, że są w ciąży i opłacały najwyższą składkę, zmieniono przepisy i w zasadzie nie będę miała macierzyńskiego. Działalność mam od czerwca, ale w zawodzie pracuję od 4 lat. Po prostu w momencie uzyskania tytułu zawodowego nie mogłam już pracować na etat. I co mam powiedzieć, L4 brak, macierzyńskiego też :( A przez konizacja nie muszę ale mogę mieć problemy z donoszeniem ciąży.

    Pianistka, mocno plamisz ?

    Ewa, po cichutku gratuluję :)

    Kochana własna działalność to zupełnie inna sytuacja niż praca w dużej firmie. Niestety jeśli idzie o działalność to zmienili na niekorzyść kobiet :/

    Ps. Witam po fachu ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Pomożecie mi :(?
    Nie znam się na tych skokach
    często taki spadek do 12 dpo oznacza zagnieżdżenie się

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katis s1985 powiedziała dobrze. Pozatym spadki mają prawo być do 14 dpo. Wiec niczym się nie przejmuj. Najważniejsza jest temp od 14 dpo tylko ze mali która z nas wytrzymuje do testowania w tym czasie.

  • Lwicapolska Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 8 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla dziękuję za odpowiedź :) już bym chciała testować ale mam nieregularne cykle i boję się że to będzie za szybko i się rozczaruje..

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 października 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, to jedziemy na jednym wózku ;) Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak dołączyć do mnie po fioletowej stronie :) Trzymam za to mocno kciuki :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 8 października 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.
    Z córka zaszlam w pierwszym cyklu. Teraz sama sobie powiedziałam, że możemy się dłużej starać bo cykle nieregularne, że bierzemy to na luzie, ale wiecie jak to jest jak cień szansy się pojawi, szlag trafia cały ten luz ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, ty zawsze podniesiesz na duchu :)
    Każdy ma inną sytuację, faktycznie pozmieniali bardzo bo kobiety nadużywały zwolnień na "własnej działalności" , której tak naprawdę nie miały. Przykre to, ale polak potrafi

    Ewa, prosimy zdj testu :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 8 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja juz gratuluję; D ciężko was tu nadrobić ja dzisiaj jadę na wesele także przestanę myśleć o testowaniu. ....miłego weekendu kochane;*

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 8 października 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać: u mnie Ridz

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Zapomniałam napisać: u mnie Ridz
    buuu, tulę :*

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    zFolwarku, to jedziemy na jednym wózku ;) Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak dołączyć do mnie po fioletowej stronie :) Trzymam za to mocno kciuki :)

    Dlatego chce teraz zajsc w ciaze z drugim by zdazyc poki mam etat. Bo potem juz nigdy pewnie nie bede miec etatu... a wiadomo, ze swiadczenia dla ciezarnej na etacie inne... Nie dziekuje ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 października 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    cześć dziewczynki :) wydaje mi się że mnie te wiruski dopadły ale potwierdzę za 3 dni bo robiłam test i ciążowy i jest gruba ale bardzo jasna druga kreska ale jeszcze to potwierdzę

    Gratuluje! Jest ciazunia :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam bóle przedmiesiączkowe :( Chyba nici będą. ...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 8 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri ja niestety też i śluz kremowy taki jak zawsze przed @ a moja temp. na zmianę 36,6 i 36,8 od 6 dni - zęby wyszły mi na wykresie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 10:50

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 8 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie teraz za pare dni kochane za pare dni buziole dla was trzymajcie kciuki oby to nie było przez jakiś torbiel ja żyję nadzieją że tak nie jest :)

    ewcia
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp. powolutku spada.. Czuję się dzisiaj jak na gigantycznym kacu, głowę mi rozsadza.

    Chciałabym teleportować się już tydzień w przód.. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 10:54

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    jeszcze nie teraz za pare dni kochane za pare dni buziole dla was trzymajcie kciuki oby to nie było przez jakiś torbiel ja żyję nadzieją że tak nie jest :)


    Tiaaa 9-mies torbiel juz sie aklimatyzuje w macicy ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ