X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, dzięki, poprawiłam :) Tak, to jest, jak ma się podobne nicki :P

O L4 bez powodu wypowiadać się nie chcę, bo mnie ten temat mierzi koszmarnie.
    Szczególnie mając DG, gdzie o macierzyńskim nawet mogę sobie tylko pomarzyć.

Ewa, dawaj fotkę testu i po cichu gratki :)

ktosiowa, nie lubię :(

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 października 2016, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    zFolwarku, dzięki, poprawiłam :) Tak, to jest, jak ma się podobne nicki :P

O L4 bez powodu wypowiadać się nie chcę, bo mnie ten temat mierzi koszmarnie.
    Szczególnie mając DG, gdzie o macierzyńskim nawet mogę sobie tylko pomarzyć.

Ewa, dawaj fotkę testu i po cichu gratki :)

ktosiowa, nie lubię :(
    Nie będę tego brała do siebie, bo móje nie jest bez powodu :)

• szatynka Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    zFolwarku wrote:
    O matko! Mnie tez ciagnelo w ciazy do frytek - poszlam do Maca z kolezanka i zjadlam i do dzis pamietam tego pawia po powrocie do domu. Od tamtego czasu nie bylam w Mc ani innym fastfood. Cos strasznego. Jak to jednak kazda kobieta jest inna i ciaza itd... ;)

coś w tych frytkach jest, bo wczoraj wieczorem miałam na nie takiego smaka, że uskrobałam ziemniaki i usmażyłam dwie porcje :)
    Parę dni wcześniej też smażyłam, dwa razy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 11:27

zFolwarku, dobuska, s1985 lubią tę wiadomość

<3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • dobuska Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:53

• tubispl Przyjaciółka

Wysłany: 8 października 2016, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dzień ciężko się zaczął od samego rana boli mnie głowa nie chcę brać tabletek tak zapobiegawczo ciekawe tylko skąd ten ból głowy bo w sumie mnie bardzo rzadko mnie dopada taki ból.... a synek jak zwykle siły za 2 ma choć przeziębiony a ja jak chodzę to mózg mi skacze :D takie mam odczucie :)

xnw4qqmzuoifsosb.png
  • dobuska Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż chyba ta @ się rozkręca, ale u mnie to ok. Nie ma płaczu. Karnet na siłownię wykupiony i przynajmniej kilka kg poleci jeszcze do ciąży. Trzeba szukać plusów, żeby nie zwariować:D

Najmłodsza_staraczka, Paula_29, AJA_S lubią tę wiadomość

• VillemoVilo Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, szkoda, że to jednak małpa. A może nie? W zeszłym cyklu też mnie wcześniej nawiedziła.

k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • dobuska Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Dobuska, szkoda, że to jednak małpa. A może nie? W zeszłym cyklu też mnie wcześniej nawiedziła.
    Podejrzewam, że to ona. Niedługo mam zamiar odwiedzić lekarza i wydaje mi się, że moja druga faza jest troszkę za krótka. Pewnie nie obędzie się bez monitoringu.
    To dopiero 3 cs więc jestem spokojna. Najgorszy był 1 cykl kiedy się nie udało.
    Lekarz i czas na pewno nam pomogą. A na razie mam inne zajęcie i jest jakoś tak łatwiej....:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 października 2016, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Podejrzewam, że to ona. Niedługo mam zamiar odwiedzić lekarza i wydaje mi się, że moja druga faza jest troszkę za krótka. Pewnie nie obędzie się bez monitoringu.
    To dopiero 3 cs więc jestem spokojna. Najgorszy był 1 cykl kiedy się nie udało.
    Lekarz i czas na pewno nam pomogą. A na razie mam inne zajęcie i jest jakoś tak łatwiej....:)
    Ile trwa twoja fl?

• dobuska Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:54

• dobuska Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:54

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 października 2016, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Zawsze też, od wielu lat piersi bolały mnie od domniemanej owulacji. Teraz jakiekolwiek objawy PMS pojawiły się od dnia tego krwawienia sprzed 3 dni.
    Sama to mogę sobie teraz co najwyżej z fusów powróżyć. Nie objedzie się bez badań.:)
    Albo jakimś cudem @ nie przyjdzie jednak. ;)
    jesli tak to warto przed wizytą zrobić badania aby mieć z czym iść, ja tak robiłam. TSH, fsh, lh, estradiol zrobiłam to w 3 dc i z tym do lekarza :)

• karolka22 Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:42

cl2sjfv.png
  • zFolwarku Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie delikatne plamienia.

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Aga_502 Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża potwierdzona beta :) 188 w poniedziałek powtórzę czy przyrost dobry :)

She86, zFolwarku, melmarmis, kaka470, VillemoVilo, eMM, nitta32, AJA_S, ktosiowa, emerald_m, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • kaka470 Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh i mnie pokusiło 7 dni po a ja jak opentana zrobiłam test o czułości 25 i chyba błąd , przebicie

5d7f1ff3.jpg

30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

201511304980.png

201801011678.png
  • Klameczka Przyjaciółka

Wysłany: 8 października 2016, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy się znacie :D zrobiłam wczoraj w 6dpo progesteron i wyszedł 36, czyli powyżej normy. Biorę progesteron dowcipnie, czy to za duża dawka? Albo tak może być? DZiękuję za odpowiedzi :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 13:28

PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Kicirożek Ekspertka

Wysłany: 8 października 2016, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś ! Wlasnie pokłóciłam sie tak ze swoim M. Ze głowa mała. Awantura na cały blok wpadłam w taki szał. Wyszłam z domu sie przejść i ochłonąć i w momencie chwyciły mnie takie skurcze i trwają do teraz jakby mnie w środku rozrywalo. Mam nadzieje ze nie bedzie to miało wpływu na fasolkę:-( boje sie

Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 października 2016, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Eh i mnie pokusiło 7 dni po a ja jak opentana zrobiłam test o czułości 25 i chyba błąd , przebicie

5d7f1ff3.jpg
    Coś tam przeswituje ale 7dpo ? :D szalona jesteś :D

Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 października 2016, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    Dziewczyny, Wy się znacie :D zrobiłam wczoraj w 6dpo progesteron i wyszedł 36, czyli powyżej normy. Biorę progesteron dowcipnie, czy to za duża dawka? Albo tak może być? DZiękuję za odpowiedzi :)
    nie ma czegoś takiego jak progesteron ponad normę, jest super, nie zaniechaj brania jeśli masz wskazania :)

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ