Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 8 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, dzięki, poprawiłam :) Tak, to jest, jak ma się podobne nicki :P

    O L4 bez powodu wypowiadać się nie chcę, bo mnie ten temat mierzi koszmarnie.
    Szczególnie mając DG, gdzie o macierzyńskim nawet mogę sobie tylko pomarzyć.

    Ewa, dawaj fotkę testu i po cichu gratki :)

    ktosiowa, nie lubię :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    zFolwarku, dzięki, poprawiłam :) Tak, to jest, jak ma się podobne nicki :P

    O L4 bez powodu wypowiadać się nie chcę, bo mnie ten temat mierzi koszmarnie.
    Szczególnie mając DG, gdzie o macierzyńskim nawet mogę sobie tylko pomarzyć.

    Ewa, dawaj fotkę testu i po cichu gratki :)

    ktosiowa, nie lubię :(
    Nie będę tego brała do siebie, bo móje nie jest bez powodu :)

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    zFolwarku wrote:
    O matko! Mnie tez ciagnelo w ciazy do frytek - poszlam do Maca z kolezanka i zjadlam i do dzis pamietam tego pawia po powrocie do domu. Od tamtego czasu nie bylam w Mc ani innym fastfood. Cos strasznego. Jak to jednak kazda kobieta jest inna i ciaza itd... ;)


    coś w tych frytkach jest, bo wczoraj wieczorem miałam na nie takiego smaka, że uskrobałam ziemniaki i usmażyłam dwie porcje :)
    Parę dni wcześniej też smażyłam, dwa razy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 11:27

    zFolwarku, dobuska, s1985 lubią tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:53

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 8 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dzień ciężko się zaczął od samego rana boli mnie głowa nie chcę brać tabletek tak zapobiegawczo ciekawe tylko skąd ten ból głowy bo w sumie mnie bardzo rzadko mnie dopada taki ból.... a synek jak zwykle siły za 2 ma choć przeziębiony a ja jak chodzę to mózg mi skacze :D takie mam odczucie :)

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż chyba ta @ się rozkręca, ale u mnie to ok. Nie ma płaczu. Karnet na siłownię wykupiony i przynajmniej kilka kg poleci jeszcze do ciąży. Trzeba szukać plusów, żeby nie zwariować:D

    Najmłodsza_staraczka, Paula_29, AJA_S lubią tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 8 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, szkoda, że to jednak małpa. A może nie? W zeszłym cyklu też mnie wcześniej nawiedziła.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 października 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Dobuska, szkoda, że to jednak małpa. A może nie? W zeszłym cyklu też mnie wcześniej nawiedziła.
    Podejrzewam, że to ona. Niedługo mam zamiar odwiedzić lekarza i wydaje mi się, że moja druga faza jest troszkę za krótka. Pewnie nie obędzie się bez monitoringu.
    To dopiero 3 cs więc jestem spokojna. Najgorszy był 1 cykl kiedy się nie udało.
    Lekarz i czas na pewno nam pomogą. A na razie mam inne zajęcie i jest jakoś tak łatwiej....:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Podejrzewam, że to ona. Niedługo mam zamiar odwiedzić lekarza i wydaje mi się, że moja druga faza jest troszkę za krótka. Pewnie nie obędzie się bez monitoringu.
    To dopiero 3 cs więc jestem spokojna. Najgorszy był 1 cykl kiedy się nie udało.
    Lekarz i czas na pewno nam pomogą. A na razie mam inne zajęcie i jest jakoś tak łatwiej....:)
    Ile trwa twoja fl?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 października 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:54

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 października 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Zawsze też, od wielu lat piersi bolały mnie od domniemanej owulacji. Teraz jakiekolwiek objawy PMS pojawiły się od dnia tego krwawienia sprzed 3 dni.
    Sama to mogę sobie teraz co najwyżej z fusów powróżyć. Nie objedzie się bez badań.:)
    Albo jakimś cudem @ nie przyjdzie jednak. ;)
    jesli tak to warto przed wizytą zrobić badania aby mieć z czym iść, ja tak robiłam. TSH, fsh, lh, estradiol zrobiłam to w 3 dc i z tym do lekarza :)

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 8 października 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:42

    cl2sjfv.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 października 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie delikatne plamienia.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 8 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża potwierdzona beta :) 188 w poniedziałek powtórzę czy przyrost dobry :)

    She86, zFolwarku, melmarmis, kaka470, VillemoVilo, eMM, nitta32, AJA_S, ktosiowa, emerald_m, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 8 października 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh i mnie pokusiło 7 dni po a ja jak opentana zrobiłam test o czułości 25 i chyba błąd , przebicie


    5d7f1ff3.jpg

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 8 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy się znacie :D zrobiłam wczoraj w 6dpo progesteron i wyszedł 36, czyli powyżej normy. Biorę progesteron dowcipnie, czy to za duża dawka? Albo tak może być? DZiękuję za odpowiedzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 13:28

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 8 października 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś ! Wlasnie pokłóciłam sie tak ze swoim M. Ze głowa mała. Awantura na cały blok wpadłam w taki szał. Wyszłam z domu sie przejść i ochłonąć i w momencie chwyciły mnie takie skurcze i trwają do teraz jakby mnie w środku rozrywalo. Mam nadzieje ze nie bedzie to miało wpływu na fasolkę:-( boje sie

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Eh i mnie pokusiło 7 dni po a ja jak opentana zrobiłam test o czułości 25 i chyba błąd , przebicie


    5d7f1ff3.jpg
    Coś tam przeswituje ale 7dpo ? :D szalona jesteś :D

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    Dziewczyny, Wy się znacie :D zrobiłam wczoraj w 6dpo progesteron i wyszedł 36, czyli powyżej normy. Biorę progesteron dowcipnie, czy to za duża dawka? Albo tak może być? DZiękuję za odpowiedzi :)
    nie ma czegoś takiego jak progesteron ponad normę, jest super, nie zaniechaj brania jeśli masz wskazania :)

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ